Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Bezprzewodowy modem z ofertą Orange Freedom

Bezprzewodowy modem z ofertą Orange Freedom

WitekT 23 Sierpnia 2010 08:53

0 0
Orange wystartował z promocją usługi Orange Freedom, w ramach której każdy klient, który podpisze umowę i kupi jeden z routerów WiFi (Netgear lub Gigaset 504 AG) za 49 zł, dodatkowo otrzyma zestaw do Internetu mobilnego, czyli modem oraz starter Orange Free.

Promocji będzie towarzyszyć kampania reklamowa. Poniżej można zobaczyć spot telewizyjny.




Źródło tekstu: blog.tp.pl     

Dodaj do:
w sumie: 32
  • 0

    14. ~artug  2010-08-23 10:54:40  host: public25166.cdma.centertel.pl

    10@ Masz rację jeśli chodzi o ilość kart sim. Jednak jest różnica za co się oferuje darmową kartę sim. W Play rozdawali za doładowania a tu musisz jednak wykupić inną ofertę.

  • 0

    15. ~Maq  2010-08-23 10:56:32  host: sauron.oborniki.net

    A przez stronę sklepu Orange nadal nie można kupić nic więcej aniżeli 6mbit/s z modemem Siemens A100, mimo że przy ofercie 10 i 20mbit/s jest ikonka "wybieram", to i tak pokazuje się formularz z maks. 6mbits.

  • 0

    16. ~dżolero  2010-08-23 11:25:26  host: awi186.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Trzymajcie mnie... Wy dyskutujecie nad netem o prędkości 1 mega z limitem 3 giga za prawie 50 zeta? Naprawdę?

  • 0

    17. ~dżolero  2010-08-23 11:26:44  host: awi186.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Chyba, że rozmawiam z marketingowcami?

  • 0

    18. ~kolos  2010-08-23 11:37:47  host: host-89-228-205-214.kalisz.mm.pl

    dżolero pomyliłeś Orange Freedom z Orange Freedom Pro. A z tego co widzę Orange ma całkiem dobre oferty na internet stacjonarny

  • 0

    19. ~PaCo  2010-08-23 11:43:37  host: ip-62.111.189.156.static.crowley.pl

    17: pomyliło Ci sie z Orange Freedom PRO... tu jest mowa o necie stacjonarnym do którego dokupujesz router i do tego dostajesz internet mobilny na kartę...

  • 0

    20.  2010-08-23 11:57:26

    wszystko pięknie i ładnie, ale internet stacjonarny dostaniesz max 6 mbits bo kable tepsy więcej nie uciągną. Może za 2 lata... I szkoda że dopiero teraz wprowadzaja tę promocję, tydzień temu podpisałem umowe z Netia :/

  • 0

    21.  2010-08-23 12:10:29

    Ten modem Huawei to totalna porażka. Jakie Sierry Wireless to już dorzucić nie mogą Orżnięci.

  • 0

    22. ~dżolero  2010-08-23 12:42:52  host: awf112.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @18 do kolosa. No to o co tu chodzi? Jestem otwarty na wszelkie gadżety... Routera jakby co już mam, i N900 też. O co chodzi z tą ofertą? Jadę na neo 1 mega, ale za pół roku przechodzę na 6 mega...

  • 0

    23. ~dżolero  2010-08-23 12:47:11  host: awf112.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Eno żarty sobie stroicie. Sprawdziłem 3 giga limitu http://www.orange.pl/portal/map/map/internet_freedom_pro?selecte dTab=0

  • 0

    24. ~wroc  2010-08-23 13:52:04  host: user-188-33-235-227.play-internet.pl

    @DŻOLERO: Mylisz Orange Freedom (internet na lini tepsy, BEZ LIMITU) z Freedom PRO - bezprzewodowy "pseudostacjonarny" internet CDMA

  • 0

    25. ~wroc  2010-08-23 14:02:25  host: user-188-33-235-227.play-internet.pl

    @11: Na simlocka w Huawei jest sposób - huawei.exe malutki programik generujący flashing i unlock code z numeru IMEI.

  • 0

    26. ~BKX18  2010-08-23 14:18:51  host: public16053.xdsl.centertel.pl

    20: co Ty gadasz? Ja właśnie zrobiłem do domu przedłużenie na 10 mb/s z neostrady, chodzi bez najmniejszych problemów, nie wiem skad masz info, że max pójdzie 6...

  • 0

    27. ~  2010-08-23 15:47:54  host: public79916.xdsl.centertel.pl

    Orange freedom pro to bezprzowodowy internet za 49 w tym 3GB to prawda ale jak by niektórzy nie umieli czytać wyraźnie jest napisane internet DOMOWY Oferta dotyczy Orange Freedom w każdej prędkości od 49 za 1zł przez 2Mb/4/8/10/20 z wyższymi opłatami do tego dostajesz modem (na pewno z sim lockiem) + starter. Jeżeli ci się podoba oferta najlepiej mając modem skorzytać z promocji internetu mobilnego bez modemu gdzie dostajesz 25% rabat na abonament i w cenie internetu z tp i innych masz internet domowy i mobilny.

  • 0

    28. ~dżolero  2010-08-23 16:30:53  host: awf112.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @24 dziękuję. To zmienia postać rzeczy, i nawet mi się to podoba. Parę złotych mniej niż w neo, ale zawsze mniej, do tego 6 mega to już nie w kij dmuchał, może nawet 10 mega łyknę. Więc niech mi TP zmniejszy rachunek, albo przechodzę na Freedom. A jeżeli nie chcę routera? Bo mam swój, i to zdecydowanie wyższej klasy? I Orange Free na Kartę też już dawno mam - można w związku z tym coś negocjować z Orange?

  • 0

    29. ~Maq  2010-08-23 22:32:29  host: sauron.oborniki.net

    @dżolero, nawet nie licz na to że TP się przestraszy jak im powiesz że przechodzisz do Orange Freedom, przecież wszystko i tak zostanie w rodzinie... Co do modemu wifi to ja bym brał i opylił na allegro, na pewno będziesz miał przynajmniej dwukrotną przebite. Oferty promocyjne dla nowych nie podlegają negocjacji, jedynie w przypadku przedłużania umowy abonamentowej, także posiadanie OF na Kartę nic Ci nie da...

  • 0

    30.  2010-08-24 07:31:21

    Jakiś regulamin przydałby się , bo z tej reklamy wynika że w promocji są tylko prędkości 10 i 20Mb.

  • 0

    31.  2010-08-27 14:53:10

    więcej można znaleźć na stronie www Orange, albo na blogu rzecznika. A co do samej oferty, to zawsze jakieś odświeżenie Freedoma. Który i tak całkiem nieźle cenowo prezentuje się na rynku.

  • 0

    32. ~  2010-08-30 13:55:10  host: dph154.neoplus.adsl.tpnet.pl

    moim zdaniem idealne połączenie, tym bardziej, że jednak coraz częściej decydujemy się na to aby mieć w domu bezprzewodowy net, więc zakup routera nie wydaje mi się wygórowanym wymogiem, by moc skorzystać z oferty. A net mobilny przydaje się niejednokrotnie w trasie etc.

  • 0

    33.  2010-09-04 13:19:58

    Oferta orange freedom nie jest taka zła, szczególnie dla tych co nie mają alternatywy dla TPSA...więc nie będę się czepiał prędkości i tego jak działa, bo to zależy wyłącznie od linii i odległości od centrali. Za to na pochwałę zasługuje dedykowany router Netgeara DGN1000. Wreszcie pomyśleli i dali porządny sprzęt, a nie starego bubla.

Dodaj swoją opinię