Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Bezprzewodowe szpiegowanie Smartvue

Bezprzewodowe szpiegowanie Smartvue

sirmark 8 Listopada 2004 22:18

0 0
smartvue Firma Smartvue Corporation opracowała nowy system monitoringu wideo Smartvue S2, wykorzystujący technologię bezprzewodowej komunikacji 802.11n. Premiera rozwiązania miała miejsce w trakcie imprezy ISC East Trade Show.System Smartvue S2 składa się z cyfrowej kamery S2 Wireless Camera oraz cyfrowego magnetowidu S2 Wireless DVR - komunikujących się w oparciu o szybki standard 802.11n - które umożliwiają rejestrację obrazów o wysokiej jakości, z możliwością przesłania ich na telefon komórkowy.

Smartvue S2 koduje obraz za pomocą kodeka H.264. Dodatkowo w systemie wykorzystano technologię Digital Pixel System firmy Pixim, która umożliwia rejestrację dynamicznych obrazów w doskonałej jakości i to zarówno w ciemnym, jak i jasnym otoczeniu. W skład DPS wchodzi czujnik obrazu, procesor przetwarzający dane i oprogramowanie zapewniające lepsze renderowanie kolorów oraz gwarantujące możliwość obróbki zarówno ciemnych jak i jasnych scen. Aby poprawić parametry transmisji bezprzewodowej, producent Smartvue S2 wyposażył swoją nowość w technologię True MIMO firmy Airgo Networks, dzięki czemu zasięg sygnału wzrósł aż 10–krotnie.

Nowy system monitoringu wideo produkcji Smartvue Corporation jest już obecnie dostępny dla strategicznych partnerów firmy, a do masowej sprzedaży trafi w lutym przyszłego roku. Niestety nie wiadomo na razie nic na temat ceny systemu.

Źródło tekstu: MobileMag     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-204-217-140.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy darmowy streaming muzyki zachęci cię do podpisania umowy?

Orange zachęca do oferty abonamentowej darmowym dostępem do Spotify

 

Zobacz wynik | Opinie (4)

Archiwum Ankiet