Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Bezprzewodowe szpiegowanie Smartvue

Bezprzewodowe szpiegowanie Smartvue

sirmark 8 Listopada 2004 22:18

0 0

smartvue Firma Smartvue Corporation opracowała nowy system monitoringu wideo Smartvue S2, wykorzystujący technologię bezprzewodowej komunikacji 802.11n. Premiera rozwiązania miała miejsce w trakcie imprezy ISC East Trade Show.

System Smartvue S2 składa się z cyfrowej kamery S2 Wireless Camera oraz cyfrowego magnetowidu S2 Wireless DVR - komunikujących się w oparciu o szybki standard 802.11n - które umożliwiają rejestrację obrazów o wysokiej jakości, z możliwością przesłania ich na telefon komórkowy.
Smartvue S2 koduje obraz za pomocą kodeka H.264. Dodatkowo w systemie wykorzystano technologię Digital Pixel System firmy Pixim, która umożliwia rejestrację dynamicznych obrazów w doskonałej jakości i to zarówno w ciemnym, jak i jasnym otoczeniu. W skład DPS wchodzi czujnik obrazu, procesor przetwarzający dane i oprogramowanie zapewniające lepsze renderowanie kolorów oraz gwarantujące możliwość obróbki zarówno ciemnych jak i jasnych scen. Aby poprawić parametry transmisji bezprzewodowej, producent Smartvue S2 wyposażył swoją nowość w technologię True MIMO firmy Airgo Networks, dzięki czemu zasięg sygnału wzrósł aż 10–krotnie.

Nowy system monitoringu wideo produkcji Smartvue Corporation jest już obecnie dostępny dla strategicznych partnerów firmy, a do masowej sprzedaży trafi w lutym przyszłego roku. Niestety nie wiadomo na razie nic na temat ceny systemu.

Źródło tekstu: MobileMag     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-81-71-219.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

W jaki sposób najczęściej oglądasz transmisje meczów piłki nożne podczas tegorocznego mundialu?

Jakość i płynność gry - tego online szukają kibice

 

Zobacz wynik | Opinie (1)

Archiwum Ankiet