Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Bezprzewodowe ściany UStec

Bezprzewodowe ściany UStec

sirmark 17 Lipca 2006 19:18

0 0

Firma UStec opatentował technologię tworzenia "ścian bezprzewodowych" - Wireless Wallport. Najnowszy wynalazek UStec, dzięki wbudowaniu w ściany budynku specjalnych portów, ma zwiększyć jakość sieci bezprzewodowych tworzonych w pomieszczeniach zamkniętych. Główna zaletą rozwiązania jest wzmocnienie sygnału i eliminacja zakłóceń. Technologia Wallport przeznaczona jest zarówno do stosowania w domu jak i większych budynkach. Z pewnością najlepiej sprawdzi się w dużych biurowcach.
Opatentowana technologia pozwala również na ograniczenie emisji sygnału w zależności od potrzeb użytkowników. Zapewnia to ochronę przez hackerami oraz złodziejami megaherców. Ponadto za pomocą Wallport można przekazywać również sygnał stacji radiowych i telewizji kablowych.

Źródło tekstu: 4Press     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-224-235-183.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy uważasz, że iPhone'y powinny mieć port USB-C?

Piekło zaczyna zamarzać: przyszłe iPhone'y mogą mieć port USB-C

 

Zobacz wynik | Opinie (5)

Archiwum Ankiet