Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Bezprzewodowe Lato z WP

Bezprzewodowe Lato z WP

sirmark 3 Lipca 2007 16:20

0 0

Wirtualna Polska uruchomiła w siedmiu najatrakcyjniejszych turystycznie miejscowościach Polski specjalne Strefy Darmowego Internetu.

Turyści w Sopocie, plażowicze w Helu, windsurferzy we Władysławowie, miłośnicy pieszych wędrówek w Zakopanem - wszyscy mogą korzystać z darmowego Internetu za pośrednictwem sieci bezprzewodowych. Wystarczy posiadać laptopa lub urządzenia przenośnego z wbudowaną kartą WiFi.
Strefy ulokowane zostały w najważniejszych punktach miast. Obejmują molo oraz przylegające do nich plaże w Sopocie, Pucku i Kuźnicy, promenadę Władysławowa i Helu, helski port oraz okolice fokarium, krakowski Rynek Główny, a także Krupówki w Zakopanem. Dodatkowo w Sopocie oraz w helskiej Kuźnicy można korzystać z bezpłatnych kawiarenek internetowych.

Kilka przydatnych informacji technicznych: Aby korzystać z bezpłatnej Sieci, wystarczy znaleźć się w Strefie Darmowego Internetu Wirtualnej Polski. Po włączeniu urządzenia obsługującego standard WiFi IEEE 802.11b/g, należy wybrać z listy dostępnych sieci połączenie ze strefą darmowego bezprzewodowego WP. Po nawiązaniu połączenia można swobodnie przeglądać strony Wirtualnej Polski, korzystać z poczty e-mail WP oraz wszelkich usług portalu. Jeśli użytkownik chce korzystać z Internetu poza WP, musi zalogować się w portalu Wirtualna Polska z wykorzystaniem loginu i hasła w Poczcie WP. Każda osoba, która nie posiada konta, może "od ręki" założyć bezpłatną skrzynkę pocztową.

Źródło tekstu: WP     

Dodaj do:
w sumie: 3
 • 0

  1. ~  2007-07-03 16:39:43  host: ben84.neoplus.adsl.tpnet.pl

  a podali gdzieś SSID?

 • 0

  2. ~V  2007-07-03 16:40:07  host: hyp-net-74-242.lodz.msk.pl

  Wystarczy posiadać laptopa lub urządzenia przenośnego z wbudowaną kartą WiFi.

 • 0

  3. ~Tyfus  2007-07-03 20:01:20  host: public-gprs19399.centertel.pl

  No super sprawa :) zalozyc sobie skrzynke na WP w zamian za korzystanie z internetu, mogliby tak na stale :P

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-158-15-97.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy używasz smartfonu z rysikiem (takim, jak np. w Galaxy Note)?

Galaxy Note 9 na renderach

 

Zobacz wynik | Opinie (3)

Archiwum Ankiet