Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Bezprzewodowa karta SD

Bezprzewodowa karta SD

sirmark 26 Maja 2004 21:24

0 0

SanDisk rozszerzył swoją ofertę o pojemniejszą kartę pamięci flash (256MB), która jest zintegrowana z modułem Wi-Fi. Pamięć może być stosowana w urządzeniach ze slotem SD i pracujących na systemie operacyjnym Microsoft Pocket PC 2002, Pocket PC 2003 lub Windows Mobile 2003.

sd wifi
Nowa karta SanDiska nie różni się specyfikacją od produktów innych wytwórców, ale jej zaletą może być cena. Urządzenie trafi do sprzedaży pod koniec czerwca w cenie 129USD. Choć na samą kartę pamięci flash jest to dość duży wydatek, to jednak uwzględniając fakt posiadania modułu łączności bezprzewodowej, wybór nowej hybrydy marki SanDisk może okazać się ekonomicznie uzasadnionym. Nowa karta jest zgodna m.in. ze standardami WEP, 802.1x, PSK i WPA.

Wraz z nową kartą, SanDisk zaprezentowało także nowy czytnik pamięci flash 6-w-1, zgodny z formatami Secure Digital, Multimedia Card, Memory Stick, Memory Stick Pro, xD Picture Card i Smart Media, którego cena wyniesie ok. 30 USD.

Źródło tekstu: 4Press     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-196-98-96.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Czy korzystasz z usługi pocztowej Gmail?

Tryb poufny trafia do Gmaila na Androida

 

Zobacz wynik | Opinie (2)

Archiwum Ankiet