Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Bezpłatny komunikator GG dla platformy JavaME

Bezpłatny komunikator GG dla platformy JavaME

Q! 23 Lipca 2012 14:07

0 0

GG Network S.A. udostępnił bezpłatną wersję komunikatora GG dla kolejnej platformy. Tym razem z jego możliwości, bez konieczności opłacania abonamentu, skorzystać będą mogli użytkownicy telefonów z systemem JavaME.

Oprócz możliwości bezpłatnego korzystania z komunikatora GG, użytkownicy wersji dla JavaME otrzymają kilka nowości. Wśród nich będzie m.in. wsparcie dla ekranów dotykowych, wyszukiwanie znajomych w Katalogu publicznym, synchronizacja, edycja listy kontaktów oraz wyróżnianie ulubionych.




Obecnie komunikator GG dostępny jest na wszystkich ważniejszych platformach mobilnych, czyli Android, iOS, Windows Phone, BlackBerry oraz JavaME. Producent zapewnił, że przygotowywane są wersje również dla innych platform.

Aby pobrać komunikator, należy z poziomu telefonu otworzyć ten odnośnik.

Źródło tekstu: GG     

Dodaj do:
w sumie: 47
  • 0

    30. ~Aaaaa  2012-07-23 17:29:56  host: aajq224.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Wlo...akurat GG w komórce używam od lat (już od wersji java na N6230) i faktycznie wtedy się płaciło ale ja nie piszę o tym co było kiedyś tylko co jest w tym momencie...daruj więc sobie osobiste wycieczki i jakieś oceny z kapelusza odnośnie mojej osoby bo swoją zarozumiałością porażasz...

  • 0

    31.  2012-07-23 17:36:54

    30. ~Aaaaa - jeśłi korzystasz, to skąd to zdziwienie? Widać nie korzystasz , albo korzystałeś i przestałeś, bo kazali płacić? Tego nie wiem. Wiem, ze do wczoraj wrsja Java była płatna ;-) Chyba, że jakąś wersję beta puścili wcześniej przed wprowadzeniem na rynek nowej wersji. Nie rozumiem pretensji, skoro ja jestem pewien tego co mówię i wyraźnie się z Tobą nie zgadzam. Podaj argumenty, ze się mylę zanim będziesz miał pretensje jakiekolwiek. Nie wystarczyło mieć pakietu i wersji od GG - nie działało jak nie zapłaciłeś ;-) Od około roku bodaj, odkąd wprowadzają darmowe wersje na kolejne systemy jes darmo, ale nie na jave. To pierwsza wersja z darmowym dostępem do usługi.

  • 0

    32.  2012-07-23 17:40:18

    Jakbyć miał jeszczę tę 6230 to mogę Ci wysłać Mobilne GG 1.0 ;-)

  • 0

    33.  2012-07-23 17:42:57

    29. coś im nie bardzo widać się udało, bo ja na E61i tę ostatnią symbianową dla starszych systemów próbowałem zainstalować i zamiast pól do podania loginu i hasła czarne paski widać i nie wyświetla opisów poszczególnych pól. Zmuszony byłem odnowić javową... i zasilić konto ;-)

  • 0

    34. ~pablo  2012-07-23 17:51:50  host: ip-37-209-129-137.free.aero2.net.pl

    O jezu....Z blackberry link prowadzi do app world to tego shitu co udostepniaja i niedziala polowie ludzi....zal.pl

  • 0

    35. ~Aaaaa  2012-07-23 17:53:07  host: aajq224.neoplus.adsl.tpnet.pl

    wlo: niestety nie zgadzam się z Tobą. Z darmowej wersji pobranej ze stron GG korzystam od jakiegoś czasu (nie pamiętam kiedy ją instalowałem) ale z pewnością nie było to kilka dni, a kilkadziesiąt. W swojej pierwszej wiadomości nie pisałem, że nigdy nie trzeba było płacić, a tylko tyle, że obecnie nie trzeba. Nie mylisz się, że mobilna wersja GG na komórki była płatna ale ja nigdzie nie napisałem, że kiedyś nie była. A, że niestety nie przeczytałeś mojej pierwszej wiadomości ze zrozumieniem to teraz będziesz chciał za wszelką cenę wyjść z tego obronną ręką i będziesz mi wmawiał, że napisałem coś, czego nie napisałem. O to mam pretensje i tyle.

  • 0

    36.  2012-07-23 18:20:42

    35. ~Aaaaa - mówisz o wersji Java, plik .jar? To powiem, ze może ze 2 tygodnie temu instalowałem na E61i... Przed chwilą próbowałem tę nową, ale telefon alergicznie reaguje na program - komunikuje uszkodzenie pliku jar (czy tam nieprwidłowość pliku jar). Nie skorzystam więc z darmowej i będę korzystał jakiś czas jeszcze z opłąconej poprzedniej wersji 4.coś tam ;-)

  • 0

    37.  2012-07-23 18:22:06

    nie - z operą pomyliłem w menedżerze... 2.12 mam ostatnią javową wersję

  • 0

    38.  2012-07-23 18:23:01

    oczywiście że nie pomyliłem ;-) 4.7

  • 0

    39.  2012-07-23 18:26:56

    sorry - i dobrze i źle - 2.12 to ostatnia płatna symbianowa wesja ;-) Mam tego tyle, ze czas odświeżyć telefon ;)

  • 0

    40. ~johnny  2012-07-23 18:29:55  host: cpc12-belf9-2-0-cust345.2-1.cable.virginmedia.com

    Ja tez od zawsze (juz od czasow sms express - tak to sie chyba nazywalo pierwotnie) korzystam z GG i prawdziwi znajomi wiedza ze mnie na FB nie znajda. Szkoda ze tak pozno GG sie obudzilo ale i tak cieszy fakt ze na wazniejszych platformach jest za free. Swoja droga rzeczywiscie FB pomalu wychodzi z mody co mnie osobiscie ani ziebi ani grzeje - nigdy nie lubilem tego zydowskiego serwisu, ktory "atakowal" z kazdej strony. Lepiej teraz sie zastanowic co przyjdzie nowego po FB - pewnie jakas madra glowa znowu stanie sie miliadrerem w krotkim czasie ;)

  • 0

    41.  2012-07-23 18:43:11

    @23 były czasy gdy płaciło się za GG

  • 0

    42. ~Problem  2012-07-23 21:52:49  host: z25-06.opera-mini.net

    Siema , ej mam problem . No bo ściągnąłem to gygy , ale zacina się na 0 % nic nie można zrobić i trzeba wyjąć baterię , a w dodatku jak w innych wersjach jest np napisane 4.71 czy coś to w tym mam chyba z 10 cyfer , co jest z tym gg ?

  • -1

    43. ~  2012-07-24 16:07:40  host: a3-me.krak.tke.pl

    Chyba faktycznie przywiązanie drugą naturą człowieka, bo ja miłości do GG nie potrafię zrozumieć. Jak tylko pojawiła się freeyah, przez którą w Heyah mogę dzwonić i czatować za darmo, bez pobierania z pakietu danych, a więc z korzyścią dla siebie to o GG się zapomniało...

  • 0

    44. ~  2012-07-25 01:02:54  host: z40-13.opera-mini.net

    co jest z tą wersją, żaden klawisz nie działa żeby edytować pola w ustawieniu danych w profilu !

  • 0

    45. ~dominik  2012-07-25 19:52:05  host: z46-13.opera-mini.net

    a ja mam taki problem gdyz zainstalowalem to nowe gg na soniaczu zylu no i wszystko ladnie pieknie sie zaladowalo ale jesli chce do kogos wyslac wiadomosc to nie wyswietla sie gdy nacisne WYSLIj i nie ma nic w okienku rozmowy i nie moge pozmieniac ustawien jak chce cos zaznaczyc lub odznaczyc to sie po prostu nie da prosze o pomoc z gory dziekuje

  • 0

    46. ~.  2012-07-25 22:31:10  host: z07-10.opera-mini.net

    Mam to samo...

  • 0

    47. ~apewu  2012-07-26 07:11:10  host: z36-12.opera-mini.net

    Na SE K800i działa cacy.

  • 0

    48. ~taaa  2012-07-26 20:03:42  host: z34-11.opera-mini.net

    i po co kłamiesz ?

  • 0

    49. ~Scrip  2012-10-16 17:37:35  host: 87-207-63-22.dynamic.chello.pl

    Na systemie Bada hula aż miło

Dodaj swoją opinię