Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Bezpłatny Internet na Dworcu Zachodnim w Warszawie

Bezpłatny Internet na Dworcu Zachodnim w Warszawie

Q! 21 Sierpnia 2012 12:23

0 0
Ruckus Wireless poinformował, że uruchomił na Dworcu Zachodnim w Warszawie bezpłatny dostęp do Internetu.

W ramach projektu zainstalowano 13 punktów dostępowych. Dzięki nim bezpłatny dostęp do Internetu dostępny jest na terenie dworca autobusowego, w poczekalni oraz w znajdującym się na terenie dworca Hostelu Zachodnim.

Przepustowość łączy to 2 Mb/s. Nie ma limitu długości pojedynczej sesji ani ograniczeń wielkości przesyłanych danych.

Zleceniodawcą projektu był PKS Polonus, który zarządza Dworcem.


Źródło tekstu: Ruckus Wireless     

Dodaj do:
w sumie: 19
  • 0

    1. ~  2012-08-21 12:30:31  host: static-62-233-239-2.devs.futuro.pl

    W Wawie internet bezprzewodowy na wszystkich dworcach i w ogóle w mieście powinien od dawna być standardem.

  • 0

    2.  2012-08-21 12:39:41

    A czemu tylko w Stolycy? W całym kraju powinien być darmowy co najmniej na dworcach a i w całym każdym mieście/wsi i na trasie między nimi... To powinien być standard!

  • 3

    3. ~GRO  2012-08-21 12:48:55  host: nat-dom3-146.aster.pl

    Dworcu? Niech lepiej jak najszybciej wyburzą te siedlisko karaluchów i wybudują dworzec autobusowy+kolejowy którego nie będzie trzeba się wstydzić. Odjazd autobusem w trasę międzynarodową czy krajową z tego "dworca" to obciach i żaden internet tego nie zrekompensuje.

  • 2

    4. ~ewok  2012-08-21 13:07:34  host: apn-95-41-205-28.dynamic.gprs.plus.pl

    Wow, ale wypas ,'Darmowy' internet to chyba dla tych biednych bezdomnych :(

  • 0

    5. ~  2012-08-21 13:38:46  host: z07-02.opera-mini.net

    a w plocku miejski wifi ma 30kb/s i resetuje sie tzn. trzeba akceptowac co godzine regulamin, na pytanie dlaczego tak jest odpowiedzieli iż to jest wymog unii europejskiej, ciekawe a tu na zachodnim mozna tak...

  • 0

    6. ~kris  2012-08-21 13:44:38  host: do-atman-nsti.19.nsti.pl

    Ja w dalszym ciagu uważam że internet o przepustowości 128 mb powinien być dostepny w każdym domu. Pozwoli on na przejrzenie podstawowych stron internetowych bez nadmiernego obciążenia sieci. A i dla osób posiadających takie łaczę

  • 0

    7. ~  2012-08-21 13:49:53  host: aehn38.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Ten darmowy internet w miastach to na ogół bieda. Albo w ogóle nie łączy albo niestabilny. Nie wspomnę już o internecie w pociągach ING który działa jak chce a jak przestanie działać to można o nim zapomnieć nawet na półtorej godziny. Do kitu taki internet.

  • -1

    8.  2012-08-21 13:59:54

    A dlaczego tylko internet ma być darmowy? Powinni dawać na dworcach żarcie za darmo i bilety PKP za symboliczny 1 gr. Wszystko za darmo! i gimbusy się cieszą.

  • 1

    9. ~  2012-08-21 14:24:32  host: z07-02.opera-mini.net

    ad 8. dlaczego wprowadzasz w to forum emocje i tylko czekac jak beda sie matoly wyzywac. mowa jest o darmowym internecie i jesli takowy daja to niech to ma rece i nogi i niech dziala. a nikt nie mowi tu o jedzeniu to po co te dziwne wstawki...

  • 1

    10. ~  2012-08-21 14:34:00  host: apn-46-76-219-65.dynamic.gprs.plus.pl

    jaki darmowy.... Co wy w cuda wierzycie? Rozumiem ze bilety oplacaja krasnoludki i to one sa sponsorami internetu

  • 0

    11. ~  2012-08-21 14:39:02  host: adtb43.neoplus.adsl.tpnet.pl

    fajnie ale czy to jest 2MB na wszystkich czy 2MB na usera bo jesli na wswzystkich to lipa

  • 0

    12. ~aaa  2012-08-21 14:39:09  host: ip-62.111.178.18.static.cdpnetia.pl

    2mb/s dla wszystkich podroznych? to chyba jakis zart.

  • 0

    13.  2012-08-21 16:05:49

    Przypomniał mi się jeden rejs LOT-em. Samolot był wyjątkowo stary i zgrzytał - ale, ale... stewardessy chyba z jakiejś agencji modelek wypożyczyli bo wzroku nie można było oderwać, nawet podróżujące panie się oglądały. W efekcie podróż upłynęła dość miło. Tu chyba na podobny efekt liczą, z tym że antena wifi do długonogiej uśmiechniętej blondynki raczej niepodobna.

  • 1

    14.  2012-08-21 18:05:55

    Dopiero? Ale wstyd.

  • 0

    15. ~  2012-08-21 20:05:50  host: 89-67-84-233.dynamic.chello.pl

    A na remont zapuszczonego dworca kasy nie ma...

  • 0

    16. ~  2012-08-22 09:17:34  host: user-164-126-116-202.play-internet.pl

    Rewelacja! Specjalnie przejadę się do Snobawy pokorzystać z tego neta!

  • 0

    17. ~Kamil P  2012-08-22 09:36:07  host: 78.156.164.54.ip.dev.euron.pl

    Na dodatek wybrali wyjątkowo badziewny sprzęt. No tak to jest jak jakaś firma pcha się na polski rynek z całej siły aby tylko zaistnieć. A potem wiszą takie 'cuda' od Ruckus czy Meru i bardziej straszą niż funkcjonują. Z dziurawym softem i brakiem aktualizacji.

  • 0

    18. ~hens  2012-08-22 21:03:05  host: 46.238.221.17

    2 MB chyba na 2000 użytkowników. Dzisiaj na Zachodnim moje BB 9900 zastrajkowało na Wi-Fi 256/56 to wynik tego routera na poziomie TP z roku 2001. Zawiesić na ścianie to wcale nie znaczy udostępnić podróżnym !

  • 0

    19. ~  2012-08-23 19:45:28  host: a3-me.krak.tke.pl

    Na bezpłatny net w tak obleganych miejscach nie ma co liczyć. Lepiej mieć jakiś fajny pakiet w telefonie i tego się trzymać (mi Non stop XL w Heyah 1,2 GB za 25 zet wystarcza spokojnie).

Dodaj swoją opinię