Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Bezpłatny Internet na dworcach PKP podczas Euro 2012

Bezpłatny Internet na dworcach PKP podczas Euro 2012

Q! 1 Czerwca 2012 13:34

0 0

Podczas Mistrzostw Europy w piłce nożnej, Euro 2012, na dworcach PKP w miastach-gospodarzach dostępny ma być bezpłatny dostęp do Internetu - informuje rp.pl. Taką deklarację złożył Sławomir Nowak, minister transportu, budownictwa i gospodarki.

Oznacza to, że z bezpłatnego dostepu do Internetu na dworcach PKP będą mogły skorzystać osoby przebywające w Warszawie, Gdańsku, Wrocławiu oraz Poznaniu.




Klienci maja również otrzymać możliwość zakupu biletu za pomocą urządzeń przenośnych, które posiadać będą dostęp do Internetu. W tym celu wykorzystywane będą kody QR.

Pasażerowie i kibice będą mogli skorzystać również z szybszej i bardziej precyzyjnej internetowej wyszukiwarki połączeń, która na bieżąco informować będzie o ewentualnych utrudnieniach oraz opóźnieniach.

Źródło tekstu: rp.pl     

Dodaj do:
w sumie: 12
  • 2

    1.  2012-06-01 13:41:59

    Czyli mam rozumieć, że po Euro wyłączą? Absurd.

  • 4

    2.  2012-06-01 13:44:24

    więcej osób niż zwykle będzie nocowało na dworcach ;-)

  • 2

    3. ~Aaaaa  2012-06-01 13:46:16  host: esu159.neoplus.adsl.tpnet.pl

    No bo wiesz...w Polsce dostęp do internetu traktowany jest ciągle jako towar ekskluzywny (widać to po cenach dostępu). Tak samo jak PKP uważa ciągle, że podwyższony standard wagonu jest już wtedy gdy przy siedzeniach zamontuje się oparcia pod łokieć (dlatego w Przewozach Regionalnych na krótkich trasach nie uświadczysz normalnego siedzenia gdzie można wygodnie usiąść).

  • 0

    4. ~aero2forum.pl  2012-06-01 14:00:43  host: ip-78-30-104-176.free.aero2.net.pl

    Nie ma jak BDI.

  • 1

    5. ~j  2012-06-01 14:06:03  host: z39-04.opera-mini.net

    wepnie sie jeden router wifi i udostepni i obtrabi sukces... Mis przy tym sie chowa

  • 0

    6. ~  2012-06-01 14:12:05  host: 37.130.224.22

    To się nie zapcha?

  • 0

    7.  2012-06-01 15:20:22

    I podłączą do tego łącze 512kbps...

  • 0

    8. ~robertnik  2012-06-01 16:10:37  host: 213-195-129-51.ip.netia.com.pl

    ..taaa Aero2 żeby kosztów nie generować. Internet jest? Jest! ;P

  • 0

    9. ~pasażer  2012-06-01 16:16:33  host: ptcnat.t-mobile.pl

    W PKP sami nie wiedzą co mają. Od miesiąca można kupować bilety przez internet i okazywać do kontroli pdf'a z biletem na ekranie. Wcześniej też się dało tylko trzeba było bilet wydrukować.

  • 0

    10. ~JustMe  2012-06-01 18:04:52  host: 93-186-31-82.rdns.blackberry.net

    Super!!!!Teraz Applefan bedzie mogl skorzystac z dobrodziejstw internetu :D Pomysl w deche.

  • 0

    11. ~r  2012-06-02 08:28:29  host: 89-77-85-45.dynamic.chello.pl

    Trzeba zagranicznym turystom pokazać jak my tu w Bolandzie mamy dobrze. Darmowy net, piękne dworce, stadiony. A po euro pewnie nawet handlarze wrócą na stadion 10-lecia. Ups, teraz narodowy. Ciekawe czy się przyzwyczają do nowej nazwy? Przecież tam handlowali murzyni, Rosjanie, Ukrainki. E tam, uzupełni się nazwę na wielonarodowy i będzie gitara :-D

  • 0

    12. ~olenka  2012-06-02 10:35:07  host: ppp138226.ostnet.pl

    Prawdopodobnie i tak tego się nie będzie dało wykorzystać. Widzę to w czarnych barwach - setki ludzi próbujących w rejonie dworca złapać wi-fi. Idealna okazja dla kieszonkowców: wszyscy zajęci swoimi mobilnymi urządzeniami nie zwracają uwagi na portfele. Ja tam wolę freeyah i jego niezależność od wi-fi.

Dodaj swoją opinię