Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Bezpłatne przejście do Team7

Bezpłatne przejście do Team7

WitekT 21 Grudnia 2004 13:15

0 0

Uruchomiona promocja Dołącz do Team7 pozwala użytkownikom innych taryf Simplus na bezpłatną zmianę taryfy na Team7.

Bezpłatna zmiana taryfy już obowiązuje, co oznacza, że nie pobiera się opłat od użytkowników taryf Multi, Mono, Team, Team2, Team4 oraz 1Sekunda przechodzących na taryfę Team7. (Opłata cennikowa za zmianę taryfy wynosi 2,50 zł z VAT.) Zakończenie promocji planowane jest na 15 stycznia 2005 r.
Taryfa Team7 stanowi szczególnie atrakcyjną propozycję dla użytkowników usługi Simplus, którzy często wysyłają krótkie wiadomości tekstowe SMS oraz wykonują połączenia głosowe do sieci komórkowych i stacjonarnych.

W taryfie Team7 obowiązuje jedna stawka za minutę połączenia bez względu na porę dnia czy dzień tygodnia – koszt minuty połączenia do wszystkich sieci wynosi 78 gr z VAT, a wysłanie SMS-a kosztuje tylko 20 gr z VAT. Dodatkowo Team7 oferuje udogodnienia dla osób komunikujących się często z określonymi numerami w sieci Plus GSM. Taryfa umożliwia wybór aż 7 numerów wewnątrz sieci Plus GSM, z którymi koszt połączenia oraz wysłania wiadomości SMS jest niższy o 50%. Rozwiązanie to jest atrakcyjnym uzupełnieniem planu cenowego zarówno dla młodzieży, jak i osób ceniących sobie uniwersalność i prostotę rozwiązań.

Źródło tekstu: Plus GSM     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-198-77-35.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Najlepszy smartfon powyżej 3000 zł to:

Polecane smartfony - wakacje 2018

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet