Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Bezpłatne hotspoty w Warszawie

Bezpłatne hotspoty w Warszawie

WitekT 12 Października 2005 10:55

0 0

Od połowy października w kilku warszawskich instytucjach kulturalnych można bezpłatnie korzystać z bezprzewodowego Internetu.

Uwolnijmy się od dyktatu kabli - tymi słowami rozpoczęła się 11. października konferencja poświęcona akcji bezpłatnego dostępu do Internetu w miejscach publicznych.

Kulturalnie bez kabli to wspólny pomysł firmy D-Link oraz warszawskich galerii i klubów realizowany w ramach społecznej akcji. Wkrótce projekt obejmie też inne miasta Polski i Europy.
Z sieci Kulturalnie bez kabli możn już korzystać w warszawskich klubach, galeriach i bibliotekach. Wśród nich są: Zachęta Narodowa Galeria Sztuki, Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski, Centrum Artystyczne Fabryka Trzciny, Cafe Kulturalna przy Teatrze Dramatycznym - tu sieci właśnie uruchomiono oraz Biblioteka Uniwersytecka w Warszawie (BUW), w której z bezpłatnego Internetu bez kabli warszawscy studenci korzystają już od dwóch lat w ramach pilotażowej akcji D-Linka.

Twórcą akcji Kulturalnie bez kabli jest Mariusz Piaseczny, związany z D-Linkiem od ponad dwóch lat.

Źródło tekstu: Media Run     

Dodaj do:
w sumie: 3
 • 0

  1. ~pedros77  2005-10-12 11:32:35  host: aqa154.internetdsl.tpnet.pl

  I co teraz? Do galerii lub "Caffe" przy teatrze z laptopem?

 • 0

  2.  2005-10-12 14:05:30

  beda wzmozone kradzieze notebookow podczas surfowania w internecie:) hehehehe
  dobre, ale dlaczego tylko w wawie :(

 • 0

  3. ~pedros77  2005-10-13 08:49:32  host: aqa154.internetdsl.tpnet.pl

  *prezes: z tego co pamiętam to nie tylko w Wawie. W Sopocie bodajże też tak jest, że idziesz sobie na plażę z laptopem a wracasz z guzem...

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-144-16-135.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy uważasz, że iPhone'y powinny mieć port USB-C?

Piekło zaczyna zamarzać: przyszłe iPhone'y mogą mieć port USB-C

 

Zobacz wynik | Opinie (5)

Archiwum Ankiet