Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Bezpłatne 300 MB w Lyca Mobile

Bezpłatne 300 MB w Lyca Mobile

Q! 27 Stycznia 2012 15:23

0 1

Międzynarodowy operator wirtualny Lyca Mobile wprowadził do swojej oferty bezpłatny pakiet danych. Jego wielkość to 300 MB.

Aby otrzymać co miesiąc bezpłatny pakiet 300 MB na transmisję danych, należy zadzwonić pod bezpłatny numer 322 ze swojego numeru w Lyca Mobile lub pod 22 338 17 04 z dowolnego numeru i aktywować pakiet. Następnie przynajmniej raz zasilić swoje konto.

Po wykorzystaniu pakietu koszt każdych 100 kB danych wynosi 2 gr. Promocja ważna jest do 29. lutego 2012 roku. Z informacji TELEPOLIS.PL wynika jednak, że promocyjny pakiet 300 MB może być przedłużony na kolejne miesiące.




Przypomnijmy, że Lyca Mobile to międzynarodowy operator wirtualny, który pojawił się na polskim rynku 1. listopada 2011. Szerzej o tym pisaliśmy w tej wiadomości.

Obecnie w Lyca Mobile dostępna jest promocja, w której połączenia do wybranych krajów europejskich, w tym także w Polsce, można wykonywać bezpłatnie (naliczana jest opłata 29 gr za zainicjowanie połączenia). Szerzej o tej promocji pisaliśmy tutaj.

Źródło tekstu: Lyca Mobile, wł     

Dodaj do:
w sumie: 206
  • 0

    200. ~paolo  2012-02-06 19:35:04  host: 159-205-180-173.adsl.inetia.pl

    czy ktoś probowal przenieść nr z Lycamobile do innej sieci? jak zarejestrować nr w lyca?

  • 0

    201. ~  2012-02-06 20:12:48  host: 83.218.104.106

    do 200: jeśli Twoje imie i nazwisko nie ma polskich znaków to możesz się zarejestrować na ich stronie internetowej. Niestety jak Twoje nazwisko (tak jak moje np) ma polskie litery to dane nie będą się zgadzały i tutaj może być problem z przeniesieniem numeru...z drugiej strony nie podajesz tam ani nr pesel ani nr dowodu więc chyba to nie jest rejestracja upoważniająca do przeniesienia numeru do innej sieci. Innymi słowy raczej NIE - nie da się przenieść numeru z i do Lycamobile puki co... :(

  • 0

    202. ~  2012-02-06 20:24:47  host: 83.218.104.106

    201cd - oj złe informacje podałem - jako telefon służbowy nie ma nr PESEL natomiast jako nr prywatny podaje się nr PESEL - a więc spokojnie można się zarejestrować

  • 0

    203. ~paolo  2012-02-06 20:45:06  host: 159-205-180-173.adsl.inetia.pl

    u mnie po rejestracji przeskoczyła na "służbowe" i nie moge wpisać nr pesel :(

  • 0

    204. ~  2012-02-06 21:20:22  host: z46-12.opera-mini.net

    do 203: paulo, u mnie byl podobny problem. zadzwoniłem na bezpłatny nr 322. powiedziałem w czym rzecz. podałem im swoj pesel i powiedzieli mi że zmiany będą widoczne do 24 godzin. także Tobie polecam zrobic to samo. pozdrawiam

  • 0

    205. ~paolo  2012-02-06 21:38:17  host: 159-205-180-173.adsl.inetia.pl

    zarejestrowałem drugi numer i tak samo - w rejestracji podawałem, że użtek rpywatny a po rejestracji wskoczyło że słuzbowy. Trzeba by było testowo sprobowac przenieśc nr od nich i zobaczyć czy dane mają zapisane w systemie poprawnie! tylko gdzie przenieść skoro nigdzie o takim operatorze jeszcze i w play i t-mobile nie słyszeli :(

  • 0

    206. ~paolo  2012-02-06 21:39:58  host: 159-205-180-173.adsl.inetia.pl

    co do ważności konta to rozmawiałem z BOk i wystarczy raz na 120 dni wysłac SMS lub wykonac połączenie na min 1-2 sek. choć z tego co widzę, to sama inicjacja połaczenia już też wskakuje w billing czyli pewnie przedłuża też ważnośc konta :)

  • 0

    207. ~doktor  2012-02-06 23:07:52  host: 83.137.2.144

    A ip pokazuje że łączę się z wielkiej brytanii ;))

  • 0

    208. ~marcellove  2012-02-09 11:42:02  host: 77-92-37-221.cable-modem.tkk.net.pl

    Wcale nie trzeba dzwonić pod 322 aby aktywować pakiet 300MB,wystarczy doładować swoje konto a aktywacja powinna odbyc sie automatycznie.

  • 0

    209. ~  2012-02-09 13:12:04  host: 83.218.104.106

    do 208: marcellove, niby nie trzeba ale lepiej się upewnić, to przecież (w przypadku lycamobile) nic nie kosztuje bo nr 322 jest numerem darmowym. Ale już żeby sprawdzić ile MB darmowego netu zostało trzeba dzwonić pod nr 322 bo tylko tam się tego dowiesz.

  • -1

    211. ~szaleniec  2012-02-27 15:39:48  host: 89-79-169-209.dynamic.chello.pl

    A ja za 9 zł w Heyah mam pakiet neta z nielimitowanym transferem danych na całe 30 dni. Można też nawet skorzystać w Heyah z neta przez cały tydzień za darmo jak się jeszcze nie korzystało.

  • 0

    212. ~das  2012-03-05 22:42:36  host: z05-06.opera-mini.net

    Dzwoniłem do BOK LYCAMOBILE w sprawie pakietu i Pan powiedział że wystarczy doładować konto za 5 zł i korzystać z pakietu 300 MB który już będzie dostępny. Jeśli kogoś interesuje kwestia rejestracji numeru i możliwości przeniesienia np. z LYCAMOBILE do Play to zajrzyjcie pod ten adres http://bialeskarpety.blogspot.com/2012/03/moja-lycamobile.html?m =0

  • 0

    213. ~  2012-04-27 00:39:11  host: 82-160-159-10.tktelekom.pl

    http://bialeskarpety.blogspot.com/2012/03/moja-lycamobile.html?m =0

  • 0

    214. ~  2012-05-23 14:11:58  host: fji17.internetdsl.tpnet.pl

    nowa promocjaw LM: Rozmowy przychodzące w roamingu: Stawka 0zl/min będzie obowiązywała przez pierwsze 60 minut. Naliczana jest jednorazowa opłata za ustanowienie połączenia w wysokości 0.59 zł. Po 60 minutach stawka za minutę wynosi 0.59 zł. Czas trwania rozmowy będzie naliczny sekundowo. Oferta jest ważna na roaming w krajach: Austria, Białoruś, Bośnia i Hercegowina, Czechy, Dania, Finlandia, Francja, Niemcy, Grecja,Stolica Apostolska (Watykan), Węgry, Islandia, Irlandia, Włochy, Kosowo, Łotwa, Litwa, Luksemburg, Macedonia, Malta, Mołdawia, Holandia, Norwegia, Portugalia, Rumunia,San Marino, Słowacja, Hiszpania, Szwecja,Szwajcaria, Ukraina, Wielka Brytaniai Turcja.

  • 0

    216. ~sato  2012-06-01 07:49:50  host: 212-76-49-135.home.aster.pl

    doładowalem za 30 zyla,wykonałem jedna rozmowe krajowa i zero na koncie.na infolini nic nie potrafili poradzic.lipa

  • 0

    217.  2012-06-25 22:58:22

    świetna oferta :) polecam!

  • 0

    218. ~mr.M  2012-07-15 14:33:47  host: host-89-228-106-253.olsztyn.mm.pl