telepolis.pl Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości "Bezlik" w MixPlusie

"Bezlik" w MixPlusie

WitekT 30 Sierpnia 2010 21:39

1 0
Od 1. września Plus wprowadza pakiet usług pod wspólną nazwą Bezlik, w ramach których klient albo płaci tylko za pierwszą minutę każdego połączenia wewnątrzsieciowego, albo ma bezpłatne połączenia do 5 wybranych osób, albo nielimitowany pakiet SMS-ów w sieci.

Opłata za aktywację usługi Bezlik Rozmów, w ramach której płatna jest tylko pierwsza minuta każdego połączenia wewnątrzsieciowego, wynosi 5 zł na 31 dni. Usługa wyklucza się z Wybranym Numerem w Sieci Plus. Usługę aktywuje się kodem *136*11*02#.

Opłata za aktywację usługi Bezlik do 5ciu, w ramach której można wykonywać bezpłatne połączenia do 5 wybranych numerów w Plusie, wynosi 10 zł na 31 dni. Usługa wyklucza się z Tanie popołudnia i weekendy, ale jest wykorzystywana przed Taniej Do Wszystkich Dużych Sieci i Bezlikiem Rozmów. Usługę aktywuje się kodem *104*11*48numer_telefonu.

Opłata za aktywację usługi Bezlik SMSów, w ramach której można wysyłać nielimitowane SMS-y na numery w sieci Plus, wynosi 8 zł na 31 dni. Usługa jest rozliczana przed usługami SMS do wszystkich i SMS do Plus, ale po SM S za 1 grosz czy SMS-ach w ramach Wybranego numeru w Plusie. Usługę aktywuje się kodem *136*11*01#. Oferta dostępna jest dla taryfy Mix4, Mix 4 Duo, oraz Mix 4 Duo dla abonentów.

Zobacz: regulamin usługi Bezlik rozmów (plik .pdf; 2,50 MB).
Zobacz: regulamin usługi Bezlik do 5-ciu (plik .pdf; 3,16 MB).
Zobacz: regulamin usługi Bezlik SMSów (plik .pdf; 1,48 MB).

Źródło:


Dodaj do:
w sumie: 346
  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    376. ~kiler  2012-02-05 23:42:48  host: 178-37-0-10.adsl.inetia.pl

    kinga jak się nie umie szukać to nie proste!!

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    377. ~adrian  2012-02-08 19:45:59  host: dynamic-78-8-89-46.ssp.dialog.net.pl

    plus najlepszy , pfff żadna róznica pomiedzy nowymi uzytkownikami a przedłuzajacymi umowę 10 gr mniej za rozmowe ale mi szczodrość, pakiety sms w Mix 5 to porazka wracaamy -5 lat wstecz , play orange t-mobile biją ich na głowe .

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    378. ~kamilek  2012-02-28 19:52:49  host: nat7.intan.pl

    jak wyłączyć bezlik sms-ów?

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    379. ~filippo  2012-03-17 09:07:36  host: 91.216.192.14

    mozna zmienic taryfe z mix 5 na mix 4 ale to kosztuje az 25 zlotych tak pisze na stronie plusa. jak zdezaktywowac pakiet 500 sms z mix plus 5 ????

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    380. ~nieznajomy  2012-04-11 17:29:33  host: 46.205.102.207.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    dla mnie to jest tez glupie, bo ja wypisze te 2000 sms-ów w okolo 3 dni a mms są mi nie potrzebne... przedluzylam umowe i mogli by dac jakas oferte bardziej ciekawsza a nie zrobili jeszcze gorzej jak bylo, przenioslam sie do plusa poniewaz myslalam ze to bardzo dobra siec, a co sie okazuje jednak jest inaczej:(

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    381. ~patys  2012-05-07 12:02:22  host: 77-254-233-209.adsl.inetia.pl

    jka bym wiedzila ze ta taryfa mix plus V jest taka zje***a to nawet bym sobie nie wziela umowy,,, co tp jest 2500smsm? w orge mialam darmowych 4000 na miecha. to tutaj tez powinno byc, a jak nie to przynajmniej te bezlik sms,,,

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    382. ~marioxD  2012-05-11 16:10:13  host: 46.205.55.139.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    filippo niby gdzi to pisze ze mozna przejsc z 5 na 4 za 25 zł?

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    383. ~mała;PPP  2012-05-15 22:12:01  host: OpolR015-promedia.dsl.opol.bdi.inetia.pl

    bo ten plus spada na psy a nawet nie przebija play .. Teraz bardzo żałuje że wziełam ten je***ęty mix mam go kompletnie dość ;(((( Ja chce mój bezlik k***a esów za 8 zł a nie mam :(((

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    385. ~KAsiaaa  2012-08-25 01:22:20  host: 178.219.98.89

    ja nie wiem czemuu jak wyśle kod to ze mam sie skontaktować z "BOK" i jak wchodze na tego boka to jest pakiet po 6 złoty na 600smsów, ale i tak nie moge wykupić .;/ zaczyna mnie teńplus wkużać .;( . Co mam zrobić . ?

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    386. ~arek  2012-09-18 09:10:03  host: 94.42.232.200

    mam 5tele w plusie gdy tylko skonczy mi sie umowa rezygnuje z Plusa i zmienaiam operatora na ere lub play,to dlatego, ze te pajace z Plusa niechca dać bezliku esow do taryfy Mix5

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    387. ~  2012-09-29 16:31:51  host: z37-12.opera-mini.net

    Dokładnie jedna wielką porażka bez bezliku . 2500sms to dno. Dajcie cholera bezlik !

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    388. ~martusia  2012-10-11 13:38:37  host: host161.esnet.pl

    słuchajcie wgl nie da rady zeby nie było . nowego pakietu musi się wykonrzyć ten a potem inny wykup po teraz nie wjedzie wam niestety :( też tak miałam nawet teraz ;(:(:(

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    390. ~Dawid  2012-10-15 18:32:11  host: 89.174.247.17

    Działa jeszcze kod na bezlik sms do Plus-a *136*11*01# ???

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    391. ~moncia  2012-11-03 17:07:15  host: 79.139.97.10

    Do Dawida : nie działa . chyba , że masz taryfe 4