Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości "Bezlik" w firmowych w Plusie

"Bezlik" w firmowych w Plusie

WitekT 9 Września 2010 09:08

0 0

Od 10. września startuje nowa promocja biznesowa w Plusie pod nazwą Bezlik Rozmów dla Firm.

W ramach promocji, jedna z poniższych usług jest darmowa, a kolejne można dokupić za 6,10 zł brutto (z VAT):
• Bezlik Rozmów Firmowych - klient płaci tylko za pierwszą minutę połączenia w ramach sieci Plus i stacjonarnych. Kolejne minuty połączenia są nielimiowane i bezpłatne,
• Bezlik do 5 numerów w Plusie - Klient może dzwonić na pięć wybranych numerów w Plusie za darmo, już od pierwszej minuty, bez żadnych limitów,
• Bezlik w ramach konta - Klient prowadzi darmowe nielimitowane rozmowy ze wszystkimi zarejestrowanymi numerami na koncie,
• Pakiet minut do wszystkich - pakiety minut do wszystkich sieci, których wielkość zależna jest od abonamentu,
• Pakiet minut do Plus - pakiety minut wewnątrzsieciowych, których wielkość zależna jest od abonamentu.




Zobacz: regulamin promocji Bezlik Rozmów dla Firm (plik .pdf; 100 kB).
Zobacz: regulamin promocji Bezlik Rozmów dla Firm bez zakupu telefonu (plik .pdf; 61 kB).

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 23
  • 0

    6. ~AilO  2010-09-09 09:40:46  host: skex.swiatksiazki.pl

    załącznik dla oferty bez telefonu jest nieprawidłowy

  • 0

    7. ~  2010-09-09 09:45:08  host: ta194.internetdsl.tpnet.pl

    Kicha? Za 110 netto masz 600 minut do wszystkich + 600 minut do Plusa + Samsung Wave lub Nokia C6 za grosze. TO jest razem 1200 minut i do tego fajny telefon w rozsądnej cenie, stawka za minutę do wszystkich wychodzi 18 gr w ramach abonamentu.

  • 0

    8. ~Lukas  2010-09-09 09:46:23  host: 156.17.52.29

    elastyczna jest lepsza ze względu na pobieranie z pakietu kwotowego złotówek przez rożne usługi, nie tylko głosowe...

  • 0

    9. ~Tommy-Ka  2010-09-09 09:47:14  host: host-89-228-214-253.kalisz.mm.pl

    p84, to bardzo proste... dla kogoś, kto używa telefonu bardzo sporadycznie i nie jest w stanie wykorzystać całego pakietu w ciągu miesiąca (tak jak ja), korzystniejsza taryfa to po prostu ta z tańszą miesięczną opłatą... a Tanio Rozmowna nawet SMS'ów wliczonych w pakiet nie ma i trzeba je dokupić...

  • 0

    10.  2010-09-09 10:00:50

    ~p84 - oczywiście, ze w większości przypadków Elastyczne ciągle są korzystniejsze. Chociaż oczywiście Taniorozowne mają swoje zalety, którym ulegają klienci - jednym odpowiadają inni kuują bo to aktualna oferta jest... Ja muszę przemyśleć na jednym albo i na dwóch numerach tę nową ofertę, ale tylko w ANU (bez telefonu) - jak Witek pokaże regulamin oczywiście ;-)

  • 0

    11. ~p84  2010-09-09 10:17:45  host: ihm90.internetdsl.tpnet.pl

    Jeżeli chodzi o najniższy abonament to rozumiem, nie ma o czym dyskutować bo nowa oferta po prostu takiego abonamentu nie ma. Nadal jednak nie potrafię zrozumieć w którym momencie wyższe taryfy elastyczne są atrakcyjniejsze od odpowiadających im Taniorozmownych z usługami Bezliku. Można uruchomić tyle praktycznych pakietów po 6,1zł każdy, że stare oferty moim zdaniem mogą odejść w niepamięć.

  • 0

    12.  2010-09-09 10:26:17

    AilO: fixed, dzięki! :-)

  • 0

    13. ~plus  2010-09-09 10:34:38  host: 106-48.echostar.pl

    elastyczna właściwie jest tylko korzystniejsza jak sie dzwoni w ramach roamingu

  • 0

    14.  2010-09-09 11:03:31

    I co? Nie ma róznic oprócz opłaty aktywacyjnej?

  • 0

    15. ~mati  2010-09-09 11:09:29  host: 178-36-156-148.adsl.inetia.pl

    to są te taryfy perfekt?

  • 0

    16.  2010-09-09 11:13:03

    Bez telefonu na roczną umowę jest - Witek, zdobądź nowy, poprawiony regulamin ;-)

  • 0

    17. ~wms  2010-09-09 11:13:35  host: 78-131-222-6.tktelekom.pl

    Wchodzą tez nowe taryfy perfekt ale od 5 kart sim .Wczoraj albo we wtorek był cennik w wyborcej.

  • 0

    18.  2010-09-09 11:15:43

    zobaczymy co do ANU dadzą jeszcze dla "wyznawców" ;-)

  • 0

    19.  2010-09-09 11:16:57

    ~wms - u G300 trzeba pytać pewnie?

  • 0

    20. ~jupi  2010-09-09 12:44:47  host: ip241.elektrosat.pl

    To jest dobre dla wiesniaków co mieszkają na zadupiu! W mieście zerwie ci połączenie po 2minutach i musisz znów zapłacić :) Sprytnie to Plus zrobił! Nie dla ludzi- tylko dla siebie!

  • 0

    21. ~ja  2010-09-09 13:18:30  host: chaos.tpnet.pl

    "swiatowy czlowieku z Wroclawia" jakos nie spotkalem sie nawet w tym Twoim miescie ze zrywaniem mi polaczenia po 2minutach, a mzoe pora telefon zmienic skoro Ci zrywa :)

  • 0

    22. ~kosmateus  2010-09-09 15:23:28  host: dpw54.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Lepszy ruch Plusa, to trzeba przyznać, ale nic rewelacyjnego. @20 to, ze w mieście zerwie połączenie po 2 min. to trochę ryzykowne oskarżenie jak na tak dużą sieć jak Plus. Chyba, że ktoś ostatnio miał takie doświadczenia z nową taryfą?

  • 0

    23.  2010-09-09 15:25:45

    ~kosmateus - wszyscy wiedzą, zę to jest założenie tej oferty... Wiec nie ma sensu mówić o doświadczeniach - nikt tego nie będzie brał w firmach, bo indywidualni już sprawdzili ;-)

  • 0

    24. ~JAck  2010-09-09 19:00:54  host: 77-254-175-58.adsl.inetia.pl

    Zobaczymy czy będzie miała oferta branie. Ale z tego co tak patrze to za dużo tego wszystkiego na raz wraz z * jak to w Plusie :) Teraz klienci oczekują prostych, dobrych i opłacalnych taryf i pakietów a nie krzyżówek:/

  • 0

    25. ~forever  2010-09-10 09:43:26  host: n2.radzyn.com

    Czy są jakieś pakiety na sms? Obejrzałem regulamin z każdej strony. Zero info

Dodaj swoją opinię