Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości "Bezlik Rozmów" w Simplusie

"Bezlik Rozmów" w Simplusie

WitekT 25 Sierpnia 2010 17:29

0 0
Od 26. sierpnia w Twoim Profilu w Simplusie startuje nowa promocja - Bezlik Rozmów - w ramach której użytkownicy będą płacić tylko za pierwszą minutę każdego połączenia wewnątrzsieciowego - dowiaduje się TELEPOLIS.PL.

Promocja jest bezpłatna dla użytkowników ze stażem co najmniej półrocznym (aktywacja kodem *136*11*54), a dla użytkowników z krótszym stażem - 3 zł (aktywacja kodem *136*11*53).

Promocja, która będzie trwałą do 1. listopada, łączy się z innymi promocjami i usługami obniżającymi ceny połączeń.

Zobacz: regulamin promocji "Bezlik Rozmów" w Simplusie.



Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 200
  • 0

    190. ~Kamil  2010-09-05 18:13:13  host: ip-89.171.236.178.dsl.crowley.pl

    @bob785 Czytaj uważniej ;) Tam jest napisane: "Aktywne promocje: BEZLIK ROZMOW (OZL) [DATA]" i po przecinku: "29 gr do wszystkich duzych sieci" Co oznacza że masz aktywowany bezlik rozmów ORAZ profil 29gr do wszystkich dużych sieci ;) Swoją drogą jest to pierwsza od dłuższego czasu godna uwagi promocja w plusie :)

  • 0

    191. ~ewqaewqa  2010-09-05 19:01:37  host: t22-13.opera-mini.net

    viator ja robilam test z abo Plusa i w billingu pieknie rozroznia mBank, GaduAir itp, takze mozna tak to sprawdzi .

  • 0

    192. ~ja  2010-09-06 11:02:38  host: 94.254.175.68

    Tą promocją chyba plus wychodzi na drugie miejsce zaraz po Playu w jakości oferty. Ciekawe czy inne sieci też zaczną naśladować playa czy nadal będą kosić swoich klientów za połączenia wewnątrz sieci.

  • 0

    193. ~  2010-09-06 22:57:55  host: 91.216.160.11

    Poza tym nie chodzi tu tylko o billing PLusa.

  • 0

    194. ~  2010-09-08 18:39:03  host: user-109-243-216-82.play-internet.pl

    plus jest jak na razie najlepszą siecią do zaoferowania. Ciągle dają jakieś super oferty a inne sieci siadają:P

  • 0

    195. ~  2010-09-08 23:28:58  host: public-gprs72773.centertel.pl

    Może nie najlepszą, tzn. nie zawsze, ale krytyka wszem i wobec PLusa przez fanatyków innych sieci (zwłaszcza playa) jest nie na miejscu.

  • 0

    196. ~iza  2010-09-13 15:15:39  host: d92-28.icpnet.pl

    czy ta promocja dotyczy 36i6??

  • 0

    197. ~justyna  2010-09-14 14:07:07  host: ead202.internetdsl.tpnet.pl

    Boże ta promocja jest beznadziejna ;( Niech wraca darmowy numer a nie .

  • 0

    198.  2010-09-14 15:27:58

    197, darmowy numer dawał ci rozmowy tylko z jednym numerem, tu jednak możesz rozmawiać ze wszystkimi w sieci. No, ale dobrym rozwiązaniem może być też alternatywa - bezlik albo pakiet 1500 minut. W Orange i Tak Taku pakietu 1000 minut świetnie się sprawdzają.

  • 0

    200. ~  2010-09-21 15:12:32  host: 77-253-196-164.adsl.inetia.pl

    @199, w 36,6 masz PiszMów Dobowy, jeśli wykonasz w sieci jedno połączenie, inne do sieci tego dnia masz za darmo. Ale sieć to tylko 36,6. Podobną usługę wprowadziła teraz Heyah - płacisz codziennie 98 gr tylko za jedno połączenie w sieci konkretnego dnia - resztę rozmów odbywasz bez dodatkowych opłat. Te bezliki rozmów są podobne do Godzin za Grosze z Nowego Tak Taka.

  • 0

    201. ~;[  2010-10-05 18:12:50  host: kolista-gw.crowley.pl

    mi to nie działa ;// Za 3 minuty połaczenia zabuliłem 1 zł !

  • 0

    202.  2010-10-11 12:38:58

    201 - aktywowałeś usługę? Bez aktywacji nie da rady. 200 - racja, trochę to podchodzi pod Godziny za grosze w Tak-taku, ale te z marca, bo aktualnie stawka za godzinę wynosi 99 groszy. Bezlik opłaca się przy długich rozmowach, a kompletnie nie opłaca przy bardzo krótkich. Jeśli chodzi o tanie połączenia to dużo bardziej odpowiada mi moja odjechana promocja w tak-taku (1ooo minut za 9 zł )

  • 0

    204. ~  2010-10-29 07:17:42  host: beq55.neoplus.adsl.tpnet.pl

    przedłużyli promocję do 31.12.2010 r-konkurencja na nich to wywarła -:)

  • 0

    205. ~Arczi7710  2010-11-06 19:25:59  host: 78-131-235-105.tktelekom.pl

    i co to daję przeciesz nie dodało mi kasy na fonie

  • 0

    206. ~A  2010-11-07 21:54:07  host: user-46-112-10-158.play-internet.pl

    moja dziewczyna ma nr w 36i6 czy jak wykupie bezlik to do niej tez bedzie mozna dzwonic w ramach tej promocji?

  • 0

    207.  2010-12-28 19:37:59

    prosze o male wyjasnienie: jesli mam bezlik- 59zl za abonament-150 min do wszytskich sieci to czy te munuty są aktywowane automatycznie co miesiac czy ja musze wybierac dodatkowy pakiet zeby go uaktywnic.??? jak narazie dla mnie to czarna magia:|

  • 0

    208. ~Roxy  2011-01-31 16:26:47  host: 87-204-34-67.ip.netia.com.pl

    ten kod aktywujący bezlik, teraz aktywuje usługę "podwójne doładowanie" jak więc aktywować bezlik??

  • 0

    209. ~netka  2011-02-09 09:26:49  host: apn-77-114-100-53.dynamic.gprs.plus.pl

    To bez sensu teraz nawet tego bezliku rozmów nie ma. co za 19 groszy mam rozmawiać czy co???? nawet minut nie ma dodatkowych

  • 0

    210. ~  2011-02-27 11:57:30  host: adiz182.neoplus.adsl.tpnet.pl

    CZY KTOS ZNA KOD NA USUNIECIE BEZLIK ROMOW W MIX PLUSIE ,POMOZCIE JAKI JEST KOD

  • 0

    211. ~  2011-06-29 13:52:04  host: z13-09.opera-mini.net

    Bezlik Rozmów w Simplusie jest do Niczego! Napisali że ja za 1 min. Place tylko 29 gr. A za Ponad 5 min. Rozmowy tracę aż ponad 1,25 gr! Za pierwszą mialo być 29 gr, a potem za darmo ? Oszuści. Niech usuną to !

Dodaj swoją opinię