Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości "Bezlik Gigabajtów" w iPlusie

"Bezlik Gigabajtów" w iPlusie

WitekT 10 Września 2010 10:35

0 0

iplus bezlikmOd 13. września użytkownicy iPlusa mogą korzystać z nowej wersji iPlusopobieracza. Bezlik Gigabajtów to nieograniczony transfer danych dostępny w dwóch wariantach: od północy do południa oraz od północy do 9 rano.

Nowy iPlusopobieracz umożliwia nieograniczoną transmisję od 24 do 12. W ten sposób wszystkie dane wysłane i odebrane przez połowę doby nie są wliczane do podstawowego limitu iPlusa. Zachowana zostaje również dotychczasowa wersja iPlusopobieracza, która umożliwia nieograniczony transfer od północy do 9 rano.

Usługa jest dostępna dla wszystkich abonentów, którzy podpisali umowę w ramach oferty. Usługę można włączyć i wyłączyć w dowolnym dniu okresu rozliczeniowego. Nieograniczony transfer jest dostępny w podanych godzinach pod warunkiem nieprzekroczenia podstawowego limitu danych w pozostałej części dnia. Dotychczasowi użytkownicy iPlusopobieracza w wersji do godziny 9 mogą zamienić ją na wersję do 12 poprzez wyłączenie obecnie używanej i włączenie nowej.




Aby włączyć usługę iPlusopobieracz do 9, należy wysłać z numeru iPlus na numer 2612 bezpłatną wiadomość SMS o treści DODAJ IPP9 Pluskod5 (PlusKod5 jest wymagany tylko dla klientów biznesowych) lub zalogować się do Plus Online.

Aby włączyć usługę iPlusopobieracz do 12, należy wysłać z numeru iPlus na numer 2612 bezpłatną wiadomość SMS o treści DODAJ IPP12 Pluskod5 (PlusKod5 jest wymagany tylko dla klientów biznesowych) lub zalogować się do Plus Online.

Źródło tekstu: Plus     

Dodaj do:
w sumie: 28
  • 0

    9. ~iplusfan  2010-09-10 11:32:20  host: 94-75-90-220.home.aster.pl

    iplus jest bezkonkurencyjny, a ta nowa oferta po prostu wymiata. znowu plus dla plusa

  • 0

    10.  2010-09-10 11:32:57

    @7 Alternatywy dla iplupobieracza nie ma. Coś podobnego oferuje internet z Cyfrowego Polsatu, większa ilość danych do wykorzystania jest w godz 0-8 rano.

  • 0

    11. ~ala  2010-09-10 16:41:35  host: 93-181-162-129.as.kn.pl

    Czy u nas nie mogą być stopnie taryfowe??? najtańsza do UMTS, droższa do 1Mega itd??? bez limitu wszystko??? czy może raczej mamy jednak nie taki duży zasięg 3g i by jechali na GPRS???? PS. awaria teleoplis dziś była?

  • 0

    12. ~zzz  2010-09-10 16:57:23  host: 87-205-224-23.adsl.inetia.pl

    @11 - awaria była i się zmyła. Infrastruktura nie jest przygotowana na plany bez limitu, bo by skutecznie sieć zapchali maniacy torrentowi i pobieracze z innych źródeł. Limity będą rosnąć, ale zawsze będą. Podoba mi się podejście Polkomtela - upchnięcie kopiujących internet w nocnych godzinach, więc pewnie za dnia sieć będzie lepiej działać. Szkoda tylko, że najtańszy plan z bezlikiem to tylko 3GB - tak z 5 w tej cenie byłoby bardzo atrakcyjne.

  • 0

    14. ~Adaś  2010-09-10 17:12:46  host: 77-253-96-234.adsl.inetia.pl

    Eee po prostu bardziej zmienili nazwę pobieraczki nic więcej a ja już myślałem że wprowadzą net bez ograniczeń. Nie no znieśli limit 100GB których i tak nikt nie wykorzystywał...

  • 0

    15.  2010-09-10 17:14:43

    Czekam na odpowiedz orange free chociaz mam powazne watpliwosci czy poza wielkimi zapowiedziami bedzie rzeczywiscie taka wielka zmiana. Plus ma bardzo dobra oferte i znajac dzialanie internetu z plusa w mojej lokalizacji wiem ze smiga on najlepiej.

  • 0

    16. ~Satch  2010-09-10 17:48:28  host: apn-77-114-254-198.dynamic.gprs.plus.pl

    Ja mam Iplusopobieracza z czasów o których pisał rcicho; jest OK i pozostanę przy tym rozwiązaniu :)

  • 0

    17. ~  2010-09-10 21:04:38  host: 217-73-251-215.nordisk.reva.evdo.pl

    hehe plus zaszalal i zakasowal wszystkich... szkoda, ze nie dadza takiej uslugi na karte...

  • 0

    18. ~tit  2010-09-10 21:24:09  host: t05-15.opera-mini.net

    jezdzilem ostatnio z nokia 2330 z wlaczonba informacja jaki mamy typ transmisji i jertem bardzo zdziwiony ze jeszcze na ekranie mialem litere G co oznacza GPRS. TAK TA OFERTA JEST SZCZEGOLNIE DLA NICH. WSTYD ZE PLUS MA JESZCZE GPRS

  • 0

    19. ~ERA GPRS  2010-09-10 21:27:30  host: v03-15.opera-mini.net

    18 - czego kraczesz jak ta wrona. Taka Era też ma, w godzinach nocnych załącza mi GPRS.

  • 0

    20. ~zbyszek  2010-09-10 21:37:53  host: plus-96-192.polkomtel.com.pl

    18. Nie rozumiem twojego zdzwienia Nokia 2330 przeciez ma tylko gprs.

  • 0

    21. ~  2010-09-10 23:15:39  host: t14-14.opera-mini.net

    @20 a litera E co oznacza na wyswietlaczu? Sprawdz specyfikacje a potem pisz komentarze

  • 0

    22. ~  2010-09-11 09:20:22  host: 77-253-187-158.adsl.inetia.pl

    Są już modemy/fw do nich które obsługują 42mbit hspa?

  • 0

    23.  2010-09-11 17:32:50

    Dziwnie to teraz zrobili.l Za trzy godziny dłużej pobierać chcą całe 10zł więcej to trochę przy dużo. Zresztą tak jak ludzie piszą że zaciągają na całą noc i rano mają, niby ok ale to dobre jest w takim razie tylko w większych miastach. Bo jak ktoś mieszka w małym mieście czy nawet na pograniczu to nic mu z tego, więcej za prąd zapłaci niż to warte.

  • 0

    24.  2010-09-12 11:49:54

    Poprawiaja oferte i dobrze. Czekamy na odpowiedz orange. tez uwazam, ze w nizszych planach 3GB to troche malo warto byloby dac 5GB i wtedy oferta bylaby super. A tak oplaca sie tym wydajacym od 75 i wiecej. Co do GPRSu to niestety na prowincji plus czesto ma takie BTSy. Nie pamietam natomiast kiedy w orange ostatnio widzialem GPRSa, ciagle mam EDGE. Oczywiscie plus ma wiecej NodeB, ale na prowincji lepszy czesto jest Orange ze wzgledu na szybsza siec 2G.

  • 0

    25. ~  2010-09-13 13:51:15  host: aavh138.neoplus.adsl.tpnet.pl

    podobna oferta pojawiła się w Orange free- tzn mam na myśli nielimitowany transfer w godzinach nocnych,a do tego jeszcze dokupując router do neta stacjonarnego można też otrzymać pełny zestaw neta mobilnego, a więc wydaje mi się , że oferta nie porównywalna, choć być może jest to kwestia indywidualnych oczekiwać

  • 0

    26.  2010-09-13 13:52:02

    Dosyć ciekawa oferta - Plus się zaczyna ruszać. Od jakiegoś czasu zacząłem korzystać z netu telefonie, a to dzięki 9 zł za 30 dni jakie płacę za pakiet w Tak-taku ;-) Dobrze, że operatorzy obniżają ceny netu.

  • 0

    27.  2010-09-15 15:51:16

    26 - to oferta dla abonamentowców, w iPlusie na karte nie ma takich możliwości, a bonusy do doładowań są małe w porównaniu do bonusów dawanych w Orange Free i Blueconnect na kartę - czyli np. 2GB do doładowania kwotą 50zł. BC Max w TT to pakiet w taryfach voice, iPlusobieracz to ofera data.

  • 0

    28.  2010-09-24 14:54:41

    Słabo trochę... tzn. powinno być od 12 do 24, a nie odwrotnie, bo nocą sie śpi/imprezuje, a nie w necie siedzi xD Kto teraz zostawia kompa na noc do ściągania? A myślałem, jak zobaczyłem te reklame, że doczekaliśmy się mobilnego neta na abonament całkowicie bez limitu

  • 0

    29. ~  2010-10-05 19:46:14  host: user-109-243-38-240.play-internet.pl

    Zamiast "bezliku Gigabajtów" mam "bezlik Problemów". Po szczegóły zapraszam na forum do postu "Plus na minus, czyli co mam zrobić?".

Dodaj swoją opinię