Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Bez zmian w abonamencie Orange, ale tańsze telefony

Bez zmian w abonamencie Orange, ale tańsze telefony

WitekT 3 Stycznia 2010 16:37

0 0
Orange o kolejny miesiąc przedłuża promocję na abonament za 55 zł ze stawką 0,29 zł za minutę i - dodatkowo - od 4. stycznia obniża ceny 18 modeli telefonów dostępnych w ofercie.

Modele, których ceny zostaną obniżone, to m.in. Orange Vegas, LG KU990i Viewty, Samsung S3650 Corby, Nokia 5800 XpressMusic, LG BL20 New Chocolate czy Samsung S8300 Ultra Touch.

O nowych cennikach telefonów pisaliśmy już w tej wiadomości.

O promocyjnym abonamencie za 55 zł ze stawką 0,29 zł szerzej pisaliśmy w tej wiadomości.


Źródło tekstu: blog.tp.pl     

Dodaj do:
w sumie: 57
  • 0

    38.  2010-01-04 01:18:55

    Oferty coraz lepsze,bida zagląda operatorom w oczy,już nie chcą mówić,że abonent ma kupić sobie słuchawkę na wolnym rynku?Teraz już będą dotować słuchawki?W biznesie nigdy nie mów nigdy,z kąd my to znamy,z kąd?

  • 0

    39. ~pawlo  2010-01-04 02:26:16  host: aeiz52.neoplus.adsl.tpnet.pl

    sprawa wyglada tak: ktos generuje spory ruch i rachunki nagle mowi ze idzie do innej sieci to operator za wszelką cene chce zatrzymac takiego klienta, jak nagle po roku aneksu okazuje sie ze klient juz nie generuje faktur wysokich to daje mu sie slabsza oferte. ps. co do karty, nie wiem jak Wy ale ja wole zaladowac za 50zl dostac bonusy w Play Fresh niz czekac na fakture potem puszczac przelew, plus przez rok lub 2 lata byc w dupie. dopiero 3 miechy przed koncem znow operator bedzie o mnie pamietal plus we wszystkch sieciach minuta w abo kosztuje okolo 60gr (nie liczac play). oczywiscie sa rarki itp promocje ale maja haczyki typu brak wymienialnosci min na sms. Druga strona jest taka ze my dostajemy cos lepszego a 90% narodu bierze kit jaki w APSsach sprzedaja im młodziaki.

  • 0

    40.  2010-01-04 09:07:11

    39. no ale akurat ten abo 55 z orange jest moim względem korzystniejszy od rarki, choćby właśnie z powodu wymienialności minut na eski, no nie mówiąc już o innych opcjach typu dodatkowe 100 min przy zamawianiu przez net.

  • 0

    41. ~  2010-01-04 09:48:30  host: 87-205-191-131.adsl.inetia.pl

    nemo2009 skąd znasz takie wyrażenie jak "z kąd"

  • 0

    42.  2010-01-04 09:52:36

    ja pracuje w Orange... dalem tylko takie info ze da sie dzwonic nawet taniej niz za 19gr w abonamencie oferta przykladowa a fakt faktem ze sa i lepsze oferty chodzilo mi o to ze to najdrozsze niby Orange potrafi dac najlepsza na rynku oderte bez telefonu porownywala nawet z prepaidami i tyle

  • 0

    43. ~greg  2010-01-04 10:10:24  host: public-gprs109494.centertel.pl

    mogliby po prostu dac taką ofertę na zawsze, a nie o miesiąc dłużej. co do telefonów, to ceny nie powalają bo modele raczej leciwe

  • 0

    44.  2010-01-04 11:21:39

    Rarka lepsza jest od orange abonament 55 z prostego powodu minuty abonamentowe do wykorzystania wszedzie do kazdej sieci, w orange minuty do play rozliczane sa po wyzszej stawce ponad 70 grosze.

  • 0

    45.  2010-01-04 11:27:24

    40 wymienialnosc na smsy jest w t. syberyjskich.

  • 0

    46.  2010-01-04 11:30:17

    @45. to już kwestia gustu, zależy ile masz kontaktów w playu, jak ktoś ma ich niewielu, to to wyższe naliczanie do p4 nie musi przeszkadzać.

  • 0

    47. ~varings  2010-01-04 13:30:37  host: public-gprs73227.centertel.pl

    Oj ORANGE ma dziś spore problemy nie można podpisać umowy i strona internetowa też padła

  • 0

    48.  2010-01-04 15:28:26

    @42 selko na pewno nie jest to najlepsza oferta na rynku. W Replayu dają 19 gr. do wszystkich i 500 minut o każdej porze na stac. i Play ( głosowe i video). Oferta Orange jest tak skonfigurowana żeby dać bodaj maksymalnie 3x180 minut ale tylko w określonym czasie i do określonego numeru a później skubnąć na tygodniu po maksymalnych stawkach nawet dzwoniąc w sieci ;)

  • 0

    49.  2010-01-04 16:59:34

    a czy w Play jest kapitał złotówek na te minuty ? :) w Orange jest

  • 0

    50.  2010-01-04 17:04:21

    czy połaczenia z internetem rozliczane sa z koty abonamentu ? w Orange sa :) nie jestem jakims fanatykiem Orange bo sam pracuje w dziale reklamacji wiec dniem codziennym sa dla mnie ciagle problemy klientow ale wiem ze Orange daje bardzo mocna oferte a abonamt w Play hmmm smierdzi mi mocno sciema z reszta po mega ucieczce ludzi do Play teraz zauwazylem kolejna fale powrotow ...

  • 0

    51.  2010-01-04 17:33:15

    Nie ma kapitału minut i nie ma prezentu w sieci taniej czyli 40 gr. za minutę. W prepaidzie jest ;) Mocna oferta na 4 poziomie negocjacji porównywalna z promocjami w prepaidzie ? Reszta operatorów nie wstydzi się takich ofert. Mnie wszystko jedno w którą stronę przechodzą klienci. Od 3 lat mam taką super ofertę i nie patrzę kiedy i jak dzwonie.

  • 0

    52.  2010-01-04 17:39:35

    Odnośnie internetu w abonamencie to z 1MB danych za 5 zł. nie będę dyskutował ;)

  • 0

    53. ~pab  2010-01-05 02:19:33  host: chello089075002230.chello.pl

    @selko - tiaaa, kolejna fala powrotów :P wyrażaj się - twierdzenie że play śmierdzi jest wyjątkowo marnej jakości. owszem, orange na 4 poziomie negocjacyjnym ma korzystną, mniej więcej taką samą (z minusami i plusami po jednej i drugiej stronie) ofertę utrzymaniową jak play na pierwszym heheheheh no tylko dziękować FT że tak znacząco wpływa na konkurencyjność rynku - a wszystko to dla dobra klienta.... odsyłam do porównywarek abonamentów albo do raportów UKE nt. konkurencyjności taryf - zobacz kto tam bezapelacyjnie wygrywa :P

  • 0

    54.  2010-01-05 11:11:53

    Play wygrywa jest najlepsze i super :) nie ma lepzej sieci gratuluje Wam ze jestescie madrzy a reszta klientow innych sieci to chyba jacys idioci bo nie potrafia liczyc

  • 0