Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości BenQ znalazło firmę, która będzie serwisowała jego telefony

BenQ znalazło firmę, która będzie serwisowała jego telefony

WitekT 4 Stycznia 2007 13:39

0 0

BenQ poinformowało, że telefony komórkowe marki BenQ Siemens, Siemens oraz BenQ objęte są w tym i kolejnych latach pełnym serwisem gwarancyjnym, prowadzonym na dotychczasowych zasadach. Umowa na naprawy gwarancyjne, podpisana przez BenQ z firmą B2X Care Solutions, dotyczy m.in. obszarów Europy Zachodniej oraz Wschodniej, w tym takich krajów, jak Polska, Ukraina, Białoruś oraz kraje nadbałtyckie.

Obsługa klientów prowadzona będzie na znanych i sprawdzonych zasadach przy wykorzystaniu istniejącej sieci firm serwisowych. Przedsiębiorstwa oferujące do tej pory naprawy gwarancyjne telefonów komórkowych BenQ Siemens oraz Siemens zostały już poinformowane o nowych ustaleniach i kontynuują obsługę klientów. B2X Care Solutions gwarantuje w imieniu BenQ dostęp do wszystkich narzędzi, danych oraz części zamiennych, niezbędnych w procesie naprawy telefonów. Organizacja sieci serwisowej wraz z upływem czasu będzie dostosowywana do lokalnych potrzeb, zapewniając jak najlepszą obsługę klientów.
Obsługa gwarancyjna w Azji i Oceanii, Afryce, Meksyku, Brazylii, a także na Bliskim Wschodzie i w Turcji prowadzona będzie sieć serwisową nadzorowaną bezpośrednio przez BenQ.

Źródło tekstu: BenQ     

Dodaj do:
w sumie: 5
 • 0

  1. ~ZiemJaK  2007-01-04 16:30:30  host: acsj70.neoplus.adsl.tpnet.pl

  LOL a już myślałem że telefony Benq Siemens są jednorazowe :-) czyli jak coś raz padnie do do kosza dobrze że nie zostawiają swoich klientów z ręką w nocniku i dają możliwość serwisowania ich "wynalazków"

 • 0

  2.  2007-01-04 16:54:07

  Świetnie ! Już widzę posty 'fannooff' Nokii i SE :| Brzydki, niedobry Siemens zaopiekował się swoimi klientami :P (jak nie czujecie ironii- nie czytajcie 8))

 • 0

  3. ~ja  2007-01-04 17:23:49  host: host-d9adacc1.elsat.net.pl

  moze nie na temat, ale nie wiem gdzie to napisac... telepolis laduje sie fatlanie :/ zauwazylemto od pewnego czasu... bardzo dlugo czeka sie az sie wczyta nowa podstrona :/

 • 0

  4. ~Marchew20  2007-01-04 20:03:46  host: c149-225.icpnet.pl

  albo strona głowna wogole sie nie laduje, ajak laduje to w "godz" mozna liczyc

 • 0

  5.  2007-01-04 20:53:22

  Marchew20: nie siedzimy bezczynnie. Dokumenty dotyczące leasingu nowego serwera już podpisane, czekamy na serwer z Comarchu (dodatkowy do tego, co mamy - 2x dual core 5130). Nie jesteśmy w stanie nic przyspieszyć, bo serwer musi po prostu fizycznie dotrzeć najpierw do Comarchu, a potem do nas - mam szczerą nadzieję, że do końca przyszłego tygodnia wyląduje w naszej serwerowni w Poznaniu...

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-224-255-17.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

W jaki sposób najczęściej oglądasz transmisje meczów piłki nożne podczas tegorocznego mundialu?

Jakość i płynność gry - tego online szukają kibice

 

Zobacz wynik | Opinie (1)

Archiwum Ankiet