Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości BenQ stawia na Chiny

BenQ stawia na Chiny

WitekT 24 Listopada 2006 11:08

0 0

BenQ zwolni połowę z 800 pracowników swojej fabryki telefonów komórkowych w Szanghaju, którą przejął w zeszłym roku od Siemensa. Producent określa to jako zwiększanie efektywności swojego biznesu komórkowego. Co ciekawe, firma planuje budowę kolejnej fabryki telefonów komórkowych w tym mieście, a właściwie przeniesienie jednej z fabryk z Europy.
BenQ planuje się teraz skupić głównie na rynku azjatyckim, szczególnie chińskim - największym na świecie, z ponad 450 mln użytkowników telefonii komórkowej. Firma ma na nim w tym roku 10% udziałów, a w przyszłym roku ma to być - według zapewnień przedstawicieli BenQ - dużo więcej. Producent wypuści na tym rynku w 2007 roku od 15 do 20 nowych modeli pod marką BenQ Siemens, w tym roku było to 10.

Źródło tekstu: Telecoms Europe     

Dodaj do:
w sumie: 4
 • 0

  1. ~xyz  2006-11-25 15:10:59  host: rev-27.malnet.pl

  najważniejsze żeby Benq Siemens "wypuścił" do innych producentów obecnych swoich pracowników - wtedy ci zadłużą konkurencję i tak zrealizuje ten wspaniały plan zdobycia rynku...:)

 • 0

  2. ~  2006-11-25 18:40:20  host: aaye59.neoplus.adsl.tpnet.pl

  Zosiu ale rozumiem, że masz na myśli menedżment a nie szeregowych roboli?

 • 0

  3. ~xyz  2006-11-27 10:48:05  host: rev-27.malnet.pl

  dokładnie to ująłeś...jeśli czujesz się urażony sorry....:)Znam wiele osób z byłej firmy Siemens, którzy niczym nie zasłużyli sobie by pracować pod kierownictwem ludzi dziś oskarżanych o machloje i oszustwa...to co jest moim żalem to to, że wywalono takie osoby po moich informacjach i dano im na odejściu dobre papiery a nie powiadomiono z własnej inicjatywy prokuratury...i wyszedł niestety taki optimusek z tej sytuacji...:) Ps. pozdrowienia dla Misia L. i do zobaczenia wkrótce...:)

 • 0

  4. ~xyz  2006-11-27 10:50:23  host: rev-27.malnet.pl

  "elekroluksa" też chcę pozdrowić i też do zobaczenia bo wiem skąd innąd że namietnie wczytuje się w ten portal łowiąc uchem szum informacyjny...:)

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-166-141-12.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Jak oceniasz pomysł z aparatami chowanymi w obudowie smartfonu?

Oppo Find X oficjalnie

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet