Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości BenQ stawia na Chiny

BenQ stawia na Chiny

WitekT 24 Listopada 2006 11:08

0 0

BenQ zwolni połowę z 800 pracowników swojej fabryki telefonów komórkowych w Szanghaju, którą przejął w zeszłym roku od Siemensa. Producent określa to jako zwiększanie efektywności swojego biznesu komórkowego. Co ciekawe, firma planuje budowę kolejnej fabryki telefonów komórkowych w tym mieście, a właściwie przeniesienie jednej z fabryk z Europy.

BenQ planuje się teraz skupić głównie na rynku azjatyckim, szczególnie chińskim - największym na świecie, z ponad 450 mln użytkowników telefonii komórkowej. Firma ma na nim w tym roku 10% udziałów, a w przyszłym roku ma to być - według zapewnień przedstawicieli BenQ - dużo więcej. Producent wypuści na tym rynku w 2007 roku od 15 do 20 nowych modeli pod marką BenQ Siemens, w tym roku było to 10.

Źródło tekstu: Telecoms Europe     

Dodaj do:
w sumie: 4
 • Ten komentarz został ukryty.

  0

  1. ~xyz  2006-11-25 15:10:59  host: rev-27.malnet.pl

  najważniejsze żeby Benq Siemens "wypuścił" do innych producentów obecnych swoich pracowników - wtedy ci zadłużą konkurencję i tak zrealizuje ten wspaniały plan zdobycia rynku...:)

 • Ten komentarz został ukryty.

  0

  2. ~  2006-11-25 18:40:20  host: aaye59.neoplus.adsl.tpnet.pl

  Zosiu ale rozumiem, że masz na myśli menedżment a nie szeregowych roboli?

 • Ten komentarz został ukryty.

  0

  3. ~xyz  2006-11-27 10:48:05  host: rev-27.malnet.pl

  dokładnie to ująłeś...jeśli czujesz się urażony sorry....:)Znam wiele osób z byłej firmy Siemens, którzy niczym nie zasłużyli sobie by pracować pod kierownictwem ludzi dziś oskarżanych o machloje i oszustwa...to co jest moim żalem to to, że wywalono takie osoby po moich informacjach i dano im na odejściu dobre papiery a nie powiadomiono z własnej inicjatywy prokuratury...i wyszedł niestety taki optimusek z tej sytuacji...:) Ps. pozdrowienia dla Misia L. i do zobaczenia wkrótce...:)

 • Ten komentarz został ukryty.

  0

  4. ~xyz  2006-11-27 10:50:23  host: rev-27.malnet.pl

  "elekroluksa" też chcę pozdrowić i też do zobaczenia bo wiem skąd innąd że namietnie wczytuje się w ten portal łowiąc uchem szum informacyjny...:)

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-204-214-12.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy darmowy streaming muzyki zachęci cię do podpisania umowy?

Orange zachęca do oferty abonamentowej darmowym dostępem do Spotify

 

Zobacz wynik | Opinie (4)

Archiwum Ankiet