Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości BenQ-Siemens planuje powrót

BenQ-Siemens planuje powrót

sirmark 28 Maja 2007 16:46

0 0

Tajwański producent telefonów chce wrócić na rynek komórkowy. Na razie jednak jego aparatów nie ma w ofercie operatorów - pisze Życie Warszawy.



Polski oddział BenQ-Siemens chce jeszcze przed wakacjami ponownie rozpocząć sprzedaż nowych aparatów komórkowych. Na początek dostępne będą tylko dwa modele, ale do końca roku producent zapowiedział wprowadzenie na rynek kolejnych kilkunastu. Jeśli powiedzie się plan centrali BenQ, marka ta powróci też do salonów polskich operatorów komórkowych.




Prowadzimy na szczeblu centrali bardzo zaawansowane rozmowy z siecią Orange. Jest szansa, że zakończą się pomyślnie - powiedział Dietmar Lerch, prezes BenQ Poland. Zdaniem Lercha, teraz najważniejsze zadanie dla jego firmy to odbudowa działu sprzedaży i rozpoczęcie działań marketingowych.

Na temat planów firmy pisaliśmy wcześniej w tej wiadomości.

Źródło tekstu: Życie Warszawy     

Dodaj do:
w sumie: 14
  • 0

    1. ~3m  2007-05-28 16:51:51  host: host-217-172-237-37.gdynia.mm.pl

    Ale po co?

  • 0

    2.  2007-05-28 16:59:03

    Zobaczymy co zaprezentuja... Jesli wyprodukuja dobre, niezawodne i niedrogie telefony dbajac o marketing lepiej niz poprzednim razem, to zycze im powodzenia na rynku. Wszyscy skorzystamy na wiekszej konkurencji :)

  • 0

    3.  2007-05-28 17:04:24

    yyyyyyy ja juz nie kupie siemensa... nie zaleznie czy bedzie sie nazywal benq... czy ziemens ;) czy miemens. mialem 3 aparaty a w sumie nie wiem co za kazdym razem powodowalo ze je kupuje. strasznie awaryjne.

  • 0

    4.  2007-05-28 17:22:36

    w sumie kto wie ale musieli by cos ekstra wprowadzic na rynek

  • 0

    5. ~venro  2007-05-28 17:24:39  host: ekk122.internetdsl.tpnet.pl

    *3 - Racja, ale za to z serii ME/M sa bardziej wytrzymale niz wiekszosc modeli na rynku. Swojego ME45 mam juz od paru dobrych lat.

  • 0

    6.  2007-05-28 17:54:53

    ME45 to klasyk, też go mam, niezniszczalny

  • 0

    7.  2007-05-28 18:23:33

    SE wyparło Siemensy. Przez tyle lat liczyła się tylko Nokia i Siemens... Dziś Nokia i SE i najwięcej megapixeli w komórze... Czekam aż znowu będę mógł patchować swojego kochanego siemesa :) nie ma to jak vklay ;)

  • 0

    8.  2007-05-28 19:16:06

    Jeżeli przeciętny czas pobytu w serwisie telefonu marki BeQ-Siemens bedzie nadal wynosił miesiąc to żadnej przyszłości im nie wróżę. Przykład tej firmy pokazuje jak w ciagu miesiecy roztrwonic zaufanie klientów na które pracowało sie latami

  • 0

    9.  2007-05-29 11:00:41

    no to czekam czekam:)

  • 0

    10. ~Aster  2007-05-29 13:29:54  host: pxgot1.srv.volvo.com

    Czekam na Siemensa z utęsknieniem. Ech - kiedy razem z Nokią był nr jeden w PL.

  • 0

    11. ~krol  2007-05-29 16:46:05  host: acog157.neoplus.adsl.tpnet.pl

    no ciekawe czy się dogadają z orangem. W sumie ostatnio pomarańcza wprowadza sporo nowych telefonow w calkiem możliwych cenach także zobaczymy

  • 0

    12. ~darek  2007-06-25 22:43:47  host: acaf24.neoplus.adsl.tpnet.pl

    o bede czekal z utesknieniem i napewno kupie cos z tej firmy bo jak dla mnie to bomba

  • 0

    13. ~Piotreek  2007-07-13 23:02:00  host: public-gprs39854.centertel.pl

    Ja też czekam, mam s68 i jestem bardzo zadowolony.

  • 0

    14. ~Marcinnn  2008-06-20 23:14:41  host: aaxc53.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Czekamy i jakos nic nie ma ;/;/ ?????

Dodaj swoją opinię