Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości BenQ chce być czwarty na rynku

BenQ chce być czwarty na rynku

WitekT 6 Października 2005 10:49

0 0

BenQ chce w 2006 roku być czwartym światowy dostawca telefonów komórkowych. Obecnie BenQ po przejęciu działu komórek Siemensa, zgodnie z przedstawionymi na początku października danymi, kontroluje około 5,2% rynku i zajmuje na nim szóstą pozycję.

Firma jednocześnie przyznała, że chce w przyszłości kontrolować około 10% rynku telefonów komórkowych. Jednak nie podano informacji co do ram czasowych, w których możliwe byłoby osiągnięcie tego poziomu. BenQ zamierza rozpocząć akcje marketingowe nowych komórek BenQ-Siemens wiosną przyszłego roku.




Obecnie, pierwsza trójka wśród producentów telefonów komórkowych to Nokia, Motorola oraz Samsung.

Źródło tekstu: pclab.pl, wł     

Dodaj do:
w sumie: 12
  • 0

    1. ~zofia  2005-10-06 13:09:52  host: rev-26.malnet.pl

    To jest możliwe w XXII wieku i po zainwestowaniu w salony Dessy oraz sieć sklepoów z antykami.

  • 0

    2. ~qchik  2005-10-07 12:57:11  host: 194.150.184.1

    ja też chciałbym wiele rzeczy...ciężko będzie takiej firmie konkurować, mimo że połączyli się z siemensem...

  • 0

    3. ~  2005-10-07 13:50:53  host: external.ciech.waw.pl

    Eeeee.... chyba nie jest tak źle. Skoro swapy ginęły to znaczy, że byli i chętni na nie.

  • 0

    4. ~zofia  2005-10-07 13:56:12  host: gate.malnet.pl

    Ha,ha...ale nie były Benq i nie cieszyły się wzięciem na polskim rynku:)
    Poza tym jakby ktoś ci podarował do tego Vat to nie wziąłbyś:)?

  • 0

    5. ~zofia  2005-10-07 14:07:31  host: gate.malnet.pl

    qchik: nie połączyli, tylko znaleźli nabywcę bo byli tak zadłużeni że mogło to pogrążyć całą firmę. Biegali od Kajfasza do Annasza /Samsung,Motorola,LG/ aż się trafiło Benq. Raczej scenariusz będzie nie przewidywalny a marzenia o 10% to na podtrzymanie morale załogi.A niby jak ma tego dokonać skład, który do tej pory "wypracował" taki dług. Sternik już odbił do polityki a mówią, że kapitan schodzi ostatni z tonącego okrętu..

  • 0

    6. ~zofia  2005-10-07 14:18:41  host: gate.malnet.pl

    external: a kto powiedział, że ginęły?:)
    Szukasz ich?:) Pomogę Ci znaleźć jak się nie boisz...i o ile faktycznie pojechały...
    Lepiej się nie narażaj....zostaw to poboczny wątek - na deser.

  • 0

    7. ~  2005-10-07 16:29:38  host: host-148-244-150-58.block.alestra.net.mx

    zofia: ty nasz specu lokalny, nadworny ex-percie, misztryni swiata... moze witek ci powinien zalatwic wytłuszczoną czcionke? albo jakies pogrubienie? tylko 4 posty w jednym wątku toż to jeszcze ktoś nie zauważy....szkoda by było...

  • 0

    8. ~zofia  2005-10-07 18:25:17  host: gate.malnet.pl

    Witam "experta z Meksyku":)
    I że zawsze ty się odezwiesz kiedy mówią o kradzieży...widzę że jednak sumienie Cię dręczy...coś Cię niepokoi w poruszanych tematach że ograniczyć chcesz ilość postów?

  • 0

    9. ~zofia  2005-10-07 18:29:28  host: gate.malnet.pl

    i uważaj bo powiem coś co naprawdę odbierze Ci sen przez weekend....bo już nie jest to tajemnica...

  • 0

    10. ~zofia  2005-10-10 20:48:51  host: gate.malnet.pl

    i wymiękł facet...i nie chce się dowiedzieć jak zrobić, żeby następnym razem było dobrze:)

  • 0

    11. ~  2005-10-10 21:05:11  host: host-148-244-150-58.block.alestra.net.mx

    i jak nie spałas? z wrazenia?

  • 0

    12. ~zofia  2005-10-10 21:47:23  host: gate.malnet.pl

    Niestety byłam zajęta nawet nie pomyślałam, ale dziś już funkcjonuję na pełnych obrotach i zmartwiłam się, że nic nie piszesz...już się bałam że się wystraszyłeś albo coś kombinujesz albo nie daj Bóg wydalili cię z Meksyku za pisanie:)

Dodaj swoją opinię