Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Belgowie dadzą Polakom Internet bez limitów

Belgowie dadzą Polakom Internet bez limitów

WitekT 1 Czerwca 2005 08:58

0 0

Belgijski operator telekomunikacyjny Belgacom będzie w Polsce, za pośrednictwem spółki Pagi, świadczył usługi szerokopasmowego, dwukierunkowego dostępu do Internetu.

Dostęp do internetu będzie się odbywał za pośrednictwem 75-centymetrowej anteny satelitarnej oraz satelity Atlantic Bird 3.
Według prezesa Pagi, Andrzeja Dyby, usługa nie jest adresowana do indywidualnych odbiorców, tylko do jednostek samorządu lokalnego oraz małych i średnich firm na obszarze, gdzie utrudniony jest dostęp do łączy naziemnych lub gdzie nie opłaca się w nie inwestować.

Belgacom i Pagi liczą, że do końca roku uda się im pozyskać ok. 150 klientów, a w przyszłym roku następnych 400. Spółki chcą przyciągnąć klientów m.in. brakiem limitu transferu danych oraz niską opłatą instalacyjną.

Źródło tekstu: Pagi, wł     

Dodaj do:
w sumie: 5
 • 0

  1. ~ehmm  2005-06-01 10:32:00  host: 212.244.115.33

  ehmm - a jakie ceny?? - jeśli naprawde niskie i koszty będą niskie to może ja zajmę się dostarczaniem internetu za Ich pośrednictwem do indywidualnych klientów:)) PS - u nas jest spora konkurencja, by było zainteresowanie musiałbym dać cenę np 20-30zł brutto za 128kb/64kb - w innym przypadku - "gra nie jest warta świeczki"..:(( - a więc co dokładnie proponują Nam Belgowie...??
  Prosiłbym o szczegóły:))

 • 0

  2. ~inck  2005-06-01 11:30:00  host: dju25.neoplus.adsl.tpnet.pl

  "usługa nie jest adresowana do indywidualnych odbiorców, tylko do jednostek samorządu lokalnego oraz małych i średnich firm".. Czyli oplaty rzedu kilkuset zl/mies.

 • 0

  3. ~Hanni  2005-06-01 12:02:00  host: aqf241.neoplus.adsl.tpnet.pl

  http://www.pagi.pl/ tu możesz sobie zobaczyć co do tej pory ta firm oferuje....

 • 0

  4. ~ehmm  2005-06-01 12:06:00  host: 212.244.115.33

  do inck: zdaje sobie z tego sprawę, jeśli założył bym taką małą firmę i byłbym coś w stylu providera internetowego - sądzę, że usługa była by jak najbardziej dla mnie.
  Z taką różnicą - że jeśli by chciali opłatę miesięczną conajmniej kilkaset zł - a dla mnie miało by to być opłacalne - musieli by mi dać kilkadziesiąt-kilkaset megowe łącza abym był tym zainteresowany (by Innym dać więcej (bo oferta opłaca się, kiedy jest więcej potencjalnych klientów) muszę mieć jak najlepsze warunki by klientom zaoferować jak najlepsze warunki (tak mi się przynajmniej zdaje))
  (dlatego nigdy nie biorę - i chyba nie będę brał pod uwagę nic z oferty &TP..)
  Mam tylko pytanie - gdzie mógłbym dostać więcej szczegółów czy jakiś kontakt do tej firmy. pozdrawiam
  Aaa - no i podstawa - żadna firma która by wymyślała jakieś limity trnseru, moim zdaniem powinna być przez kadego dostawcę od razu wykluczana... (w więc &TP "bye bye":))

 • 0

  5. ~C  2005-06-01 12:22:00  host: nt.mol.com.pl

  Brak limitów, czyli również brak CIR.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-224-235-183.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy uważasz, że iPhone'y powinny mieć port USB-C?

Piekło zaczyna zamarzać: przyszłe iPhone'y mogą mieć port USB-C

 

Zobacz wynik | Opinie (5)

Archiwum Ankiet