Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Będzie walka na rynku telefonii stacjonarnej

Będzie walka na rynku telefonii stacjonarnej

WitekT 28 Lutego 2005 10:10

0 0

Energis zapowiada wprowadzenie do swej oferty połączeń lokalnych. Spodziewa się, że Telekomunikacja Polska błyskawicznie przystąpi do kontrofensywy, wprowadzając nowe abonamenty.

Połączenia będą dostępne dla klientów Energis ze strefy warszawskiej, wrocławskiej, lubelskiej, łódzkiej, krakowskiej, bydgoskiej, olsztyńskiej, poznańskiej, szczecińskiej, rzeszowskiej i gdańskiej.
Energis świadczy usługi klientom biznesowym i jako drugi operator niezależny w Polsce uruchamia połączenia lokalne dla klientów TP. W tym roku planuje uruchomienie połączeń lokalnych jeszcze w trzech strefach, w tym na pewno w katowickiej.

Energis szacuje, że z połączeń lokalnych uzyska 6% do 7% tegorocznych przychodów, które szacuje na 280 mln zł. Energis w nowych planach taryfowych zaoferuje rozmowy lokalne albo po 13 gr (bez VAT) w szczycie, rozliczane co sekundę, albo po 20 gr za 3-minutowy impuls. W tych planach rozmowy międzymiastowe kosztować mają 16 gr za minutę, do sieci komórkowych - 79 gr, a do krajów Unii Europejskiej i Ameryki Północnej - 49 gr. Te połączenia rozliczane są co sekundę.

Źródło tekstu: Rzeczpospolita, wł     

Dodaj do:
w sumie: 3
 • 0

  1. ~nam  2005-02-28 10:47:00  host: pc-03018.zdnet.com.pl

  czekamy na szczegoly oferty...

 • 0

  2. ~pracownik tpsa  2005-02-28 20:54:00  host: nat.udn.pl

  jak Energis mądrze będzie działał i szanował klientów i nie popełni błedu jak tele2( który nawet adresu nie podaje)to będzie "wielki"

 • 0

  3. ~pracownik tpsa  2005-02-28 20:58:00  host: nat.udn.pl

  przez FT nasz narodowy operator zginie i neostrada mu nie pomoże nawet

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-224-235-183.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy uruchamianie Windowsa 10 na urządzeniach mobilnych z Androidem ma sens?

Na smartfonach Huaweia można uruchomić Windowsa 10 dzięki chmurze

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet