Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Będzie specjalna oferta na iPhone'a 4S w Orange

Będzie specjalna oferta na iPhone'a 4S w Orange

WitekT 28 Września 2012 16:17

0 0

apple iphone 5W Orange iPhone 5 sprzedaje się bardzo dobrze, klienci kupili już kilkaset sztuk tego telefonu. Operator czeka na kolejne dostawy od Apple - napisał na swoim blogu Wojciech Jabczyński, rzecznik Orange.



Popularne są zwłaszcza 16 GB w kolorze białym i o nie pytacie najczęściej. (…) Zwracam też uwagę, że jeśli zdecydujecie się niższe plany taryfowe, droższy w tym przypadku telefon możecie kupić na raty. A jeśli chodzi o okazje, to przygotowujemy atrakcyjną ofertę na model 4S, ale na razie nie mogę zdradzić szczegółów - napisał Jabczyński.




Szerzej o ofercie Orange na iPhone’a 5 pisaliśmy w tej wiadomości.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: blog.orange.pl, wł     

Dodaj do:
w sumie: 25
  • 0

    6.  2012-09-28 17:56:07

    @4 a myslisz, ze w Stanach to jak ludzie go kupuja? 200USD + podatek stanowy i do tego abonament na 24 miesiace w takim ATT np. abonament to jedyne 40 USD (no limit w kazda strone w kraju) z 1GB danych + 45 USD za kazdy smartfon podlaczony pod oferte (do 10 telefonow). bez abonamentu najtajsza wersja 16GB kosztuje 650 dolarow + podatek stanowy...

  • 0

    8.  2012-09-28 18:35:58

    @3 Nie będzie jakiś anonimowy internauta decydował co trzeba tępić. Tęp sobie sam i zostaw wybór innym co jest dla nich dobre a co złe... Natomiast chodzi mi o stanowisko operatora dlaczego dochodzi do sytuacji, która wygląda tak jakby operatorowi nie zależało na tym żeby klient mógł korzystać z usługi...

  • 0

    9.  2012-09-28 18:43:18

    8. mungo - bo operator czyta prasę, ogląda telewizję (Trwam także) i wie, zę w kraku bida z nędzą... Więc nie spodziewał się, że więcej niż kilkaset obywateli zdecyduje się na taką ekstrawagancję jak zakup drogiego iGadżetu w pierwszym dniu sprzedaży (pierwszej nocy sprzedaży nawet) ;-)

  • 0

    10. ~  2012-09-28 18:43:41  host: ip-78-30-120-83.free.aero2.net.pl

    8.nic nie trzeba tepic, ajfon sam siebie wytepi ;) samodestrukcja w rozkwicie ( przepraszamy za mapy- sralus pierdalus! Przepraszajcie sobie, a jak ktos buli 4 tys to wymaga zeby dzialalo.

  • 0

    11. ~Sueshack  2012-09-28 18:45:24  host: 89-72-201-44.dynamic.chello.pl

    KAM w T-Mobile narzekał mi ostatnio, że operatorzy dostają w Polsce mało iPhone w momencie premiery i powiedział, że zamówienia na iP5 w większych ilościach zaczną realizować za tydzień-dwa. Popyt to jedna strona medalu, podaż druga.

  • 0

    13.  2012-09-28 18:48:57

    Nie, nie działo się to w Stoycy albo na bliskiej prowincji - na głębokiej prowincji mieszkam ;-)

  • 0

    14.  2012-09-28 20:05:49

    Czekam z niecierpliwoscia na przeminiecie z "burzom" tej fali newsow fajfjona. A co do newsa - ziew, wiecej osob kupi 32+ GB.

  • 0

    15. ~Johny11  2012-09-28 21:09:21  host: 94.42.225.154

    @wlo, ja też jak jade do lekarza to on też ma iPhone 4(s) (nie wiem, nie odróżniam z daleka) i MacBook, ale On to w stolicy wielkopolski ;) a z resztą świetny lekarz to mu sie należy :)

  • 0

    16. ~pisul  2012-09-29 01:43:48  host: nat1.res.pl

    @15 ,oby ten lekarz nie jezdzil na wizyty do pacjentow uzwajac nowych map apple. No chyba ze ma umowe na skory z undertakerem

  • 0

    17. ~  2012-09-29 18:54:29  host: 89.171.172.138

    A ja sobie iPhona 4 sprawię bez abonamentu, bo ceny są teraz lepsze, i wrzucę do moją Heyah kartę. I git.

  • 0

    18. ~  2012-09-29 19:24:25  host: 77-253-18-243.adsl.inetia.pl

    wlo no ty nigdy nie bedziesz tyle zarabal. trzeba bylo sie uczyc.

  • 0

    19. ~pisul  2012-09-29 19:45:02  host: nat1.res.pl

    @18 bezsens, jak ktos sie uczy to wiecej zarabia i jest bardziej wyedukowany i kupuje cos z androidem.

  • 0

    20. ~Słoneczny  2012-09-29 22:15:25  host: 89-77-234-34.dynamic.chello.pl

    Marketing jabłkofonowy kwitnie, ale i tak nikt rzeczywistości nie zaczaruje. To nie produkt dla Polaków. Ot, dodatek do oferty, żeby było że jest, że nie jesteśmy tacy z tyłu. Nie czarujmy się, kupowanie telefonu za 4 tysiące to nie jest prestiż, to jest po prostu nieumiejętne gospodarowanie własnymi pieniędzmi.

  • 1

    21. ~  2012-09-30 03:12:20  host: acml242.neoplus.adsl.tpnet.pl

    20. A ja uzywam iphona od wersji 3GS i kupie IP5 w sklepie Apple, bo abonament juz mam. Przypasil mi te tel z iOS. Czy jak nie jezdze panda z korbkami tylko mondeo 3xdrozszym to tez nie umiem gospodarowac swoimi pieniedzmi?

  • 0

    22. ~  2012-09-30 03:40:46  host: dbs228.neoplus.adsl.tpnet.pl

    20, marudzisz. Mam kumpla, ktory potrafi wydac na "zabawke" kilkadziesiat tysiecy - np. chrysler crossfire. Stac go i ma zupelnie gdzies walory praktyczne. Ma dom, rodzine, rozkrecona firme, dobrze poinwestowane pieniadze, i spore nadwyzki finansowe. Zarzucisz mu nieumiejetne gospodarowanie pieniedzmi? Zabije cie smiechem i zarzuci ci brak umiejetnosci zarabiania pieniedzy :) Wycieczka do Meksyku to dla ciebie tez nieumiejetne gospodarowanie, bo ty bys wyjechal pod grusze? Zeby bylo jasne, fanem Apple'a nie jestem, mam iPada i telefon z Androidem, jedno i drugie ustrojstwo oceniam rownie wysoko, a moje "gospodarowanie pieniedzmi" pewnie bys docenil, bo iPad kosztowal mnie niecale 300 zl, a zakup telefonu wrecz wygenerowal mi dochod :>

  • 0

    23. ~olik  2012-09-30 14:04:08  host: gnat2.ap-media.pl

    zastanawiam sie czemu niema jeszcze specjalnej oferty 3GS to telefon przestarzały ale wielu mógłby jeszcze ucieszyć !

  • 0

    24.  2012-09-30 16:06:17

    olik: bo Apple wycofuje się z produkcji 3GS-a.

  • 0

    25. ~RobertX  2012-10-01 10:27:37  host: 80.50.127.246

    Po pierwszym obcowaniu z iP5 powiem tak, juz nie wyglada tak prestizowo jak stary chociaz dla mnie lepiej bo jest dosyc solidny. Bardzo dziwnie wyglada w reku ten ekran(chodzi o proporcje) Ekran wzsoki jak ten z Galaxy S2 ale sporo wezszy i przez to wyglada na sporo mniejszy niz jest w rzeczywistosci. Po pierwszym odblokowaniu .... w wlasciwie to nic nowego dalej nie ma sie czym pobawic. W sumie to nie dziwie sie, ze ludzie kupuje te telefony w ciemno nawet nie majac ich w reku...

  • 0

    26. ~Misiek  2012-10-01 18:29:10  host: host-199-115-243-191.moscone.com

    Obcowanie z iP5... to brzmi jak opis jakiegoś zboczenia seksualnego. Poważnie. A za to jaki kombos, idealnie wskazuje na fanboja Apple :P Niedaleko Moscone Center jest sklep Apple. Tłumów nie ma, ludzie nieszczególnie zainteresowani. Prawdopodobnie sprawę rozłożyły problemy z wifi, LTE (brak usług głosowych via LTE, przełączanie do CDMA by zestawić połączenie głosowe czy odebrać SMS) i wprost LEGENDARNE MAPY, z których śmieje się pół internautów.

  • 0

    27. ~  2012-10-02 20:34:10  host: xdsl.044.c74.petrotel.pl

    ile to jest pół internautów??

Dodaj swoją opinię