telepolis.pl Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Będzie roczna ważność konta w Plusie na Kartę

Będzie roczna ważność konta w Plusie na Kartę

WitekT 16 Maja 2012 12:11

1 0
Od 1. lipca Plus wprowadzi roczną ważność konta w ofercie prepaid, automatycznie przedłużaną o kolejne 365 dni po każdym doładowaniu.

Taką informację operator przedstawił przy okazji prezentowania informacji o nowej ofercie Plus na Kartę.

W nowej taryfie Plus na Kartę dostępne są również wszystkie pakiety internetowe Non Stop: 100 MB za 7 zł, 150 MB za 9 zł i 500 MB za 15 zł. Pakiety te posiadają tzw. mechanizm lejka, czyli po wykorzystaniu pakietu może spaść prędkość transferu, ale użytkownik nie poniesie żadnych dodatkowych opłat za transmisję danych.

Dodatkowo posiadacze Plusa na Kartę mogą również skorzystać z pakietu internetowego 100 MB do wykorzystania w ciągu doby, za który opłata wynosi 2 zł.

Źródło: Plus, wł


Dodaj do:
w sumie: 491
  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    529. ~Słoneczny  2012-05-25 23:16:48  host: 89-77-234-215.dynamic.chello.pl

    @528 Oni nie są śmieszną siecią. Oni są siecią zasiedziałą. Mają najbardziej wartościowych klientów biznesowych. Mogą sobie pozwolić na ospałość w prepaidzie. Inna sprawa że Polkomtel był po cichu faworyzowany w wielu poprzednich przetargach.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    530.  2012-05-26 11:14:49

    529 - teraz faworyzowany jest play. Nie wiadomo dokładnie dlaczego, ale jednak jest. Niestety... Zobacz. Tyle osób wybiera play, ponieważ tam jest znacznie lepszy zasięg sieci plus. Non sens. Przeniosłem się do plusa i jest mi tu o niebo lepiej niż w T-Mobile. Polecam. :)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    531. ~zdegustowany  2012-05-26 13:37:34  host: user-31-175-28-69.play-internet.pl

    A ja z Play'a przeniosłem się do Orange i jest mi o piekło gorzej BO dzwoniący do mnie z np. HaloNet, płacą jak dawniej czyli jak do Play. Jedynie ja sam skorzystałęm bo otrzymuję minuty za to przeniesienie.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    532. ~  2012-05-26 13:57:36  host: z33-03.opera-mini.net

    Plus obsluguje najwieksze korporacje i urzedy chociaz ostatni TM odebralo mu kilka lakomych kąskow jak PZU, Sluzby mundurowe w ramach mega przetargu. Mimo wszystko maja potezne zyski z pozostalych dlatego dla nich prepaid nie jest oczkiem w glowie a ci, co obecnie są w simplusie, to zostaną dzieki nowej ofercie

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    533. ~terry  2012-05-26 20:24:34  host: z46-06.opera-mini.net

    czy w innych taryfach ma być też ważność konta 1 rok po każdym doładowaniu ?

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    534. ~yu  2012-05-28 12:43:22  host: user-109-243-92-35.play-internet.pl

    up. Podobno nie i jakoś mnie to nie dziwi w ospałym plusie.

  • Ten komentarz został ukryty.

    -1

    535. ~simplusek  2012-05-29 10:53:22  host: z52-09.opera-mini.net

    Będzie też w 36i6 :-)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    536. ~stroboskop323  2012-06-18 11:04:45  host: 178-36-166-105.adsl.inetia.pl

    Napiszcie lepiej, czy jak już nastąpi 1 lipca i zechcę przedłużyć konto o rok, to czy będa bonusy dla telekart 100/115 i 150/180?

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    537. ~swen  2012-06-25 14:01:22  host: 77-253-221-181.ip.netia.com.pl

    Co z roczna ważnością konta? cicho jak makiem zasiał :)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    538. ~  2012-06-27 13:25:29  host: z51-15.opera-mini.net

    Ja chce roczna waznosc konta ten temat chyba mial byc o tym xD .

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    539. ~karol2505  2012-06-30 14:45:37  host: public12461.xdsl.centertel.pl

    tylko nowa taryfa plus na kartę u mnie działa włącza się kodem *136*11*04#

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    540. ~powersat  2012-07-01 20:18:10  host: ip-37-209-131-45.free.aero2.net.pl

    lippppa lippppa lippppa za 5 zl to w play mam wychodzace na rok a nie na przychodzace i 0.29 groszy do wszystkich bez aktywowania jak w tym plusie jakiegos *** pakietu, no i mam wiecej czasu na odebranie telepatora jak 30 sekund bo po tym czasie do wyboru poczta albo ABONETN PO ZA ZASIEGIEM SIECI TRELE TRELE TRELE wiekszosc ludzi dzwoniacych na prefix plusa odklada sluchawke w 20 sekundzie bojac sie wpierniczenia na poczte, prawdopodobnie jak wiekszosc przeniose sie do PLAY....:)....

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    541. ~  2012-07-01 20:22:24  host: z33-14.opera-mini.net

    540. Tak, jasne, sie boją. Zwłaszcza ci, co mają darmo w Plusie po wydaniu 29gr ;-p

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    542. ~majcher  2012-07-09 13:26:17  host: adcq177.neoplus.adsl.tpnet.pl

    dlaczego jak mam sms wykupione bierze mi kase ?

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    543. ~paulina  2012-07-12 12:47:27  host: CLIENT-certico-2.wroclaw.dialog.net.pl

    czy dla byłych klientów plusa na karte jest to również dostępne czy tylko dla nowych nabywców karty sim?

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    544. ~fgfghg  2012-07-12 14:51:08  host: adjo47.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Czy idzie zrobić żeby płacić mniej niż 19gr/sms?. Bo teraz bierze mi za każdego sms 19 groszy. Idzie jakoś to zmienić?

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    545. ~LUKasz  2012-07-14 14:30:09  host: 176-111-130-5.airmax.pl

    Witam>Jak aktywowalem taryfe waznos konta na rok to zabrali mi pakiety ktore miale np.500sm i darmowe minuty ktore mialem za odbieranie z innych sieci

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    546. ~  2012-07-14 14:47:11  host: z59-11.opera-mini.net

    bo w nowej wszystko sie traci trzeba czytać regulaminy bo to jest plus

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    547. ~minia  2012-08-05 10:05:25  host: c211-34.icpnet.pl

    mi to pasuje i tyle.