Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Będzie nowy portal komórkowy Plusa

Będzie nowy portal komórkowy Plusa

WitekT 2 Kwietnia 2007 15:08

0 0
Na dzisiejszej konferencji prasowej Jarosław Bauc, prezes Polkomtela, powiedział, że jego firma pracuje nad nową wersją swojego portalu komórkowego - zostanie on znacząco zmieniony i dofinansowany.

Nie ma co ukrywać, że aktualny portal odstaje od konkurencji w sposób znaczący. Niedługo zaprezentujemy jego nową wersję, która też będzie odstawać, ale w drugą stronę - powiedział Bauc.


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 18
  • 0

    1.  2007-04-02 15:10:31

    baju baju, będziem w raju. A "TV w komórce" jak w Plusie leżała i kwiczała tak dalej leży...powodzenia. Konkurencja jest dwa kroki do przodu.

  • 0

    2.  2007-04-02 15:27:08

    Moze na poczatek niech zrobia sobie porzadna strone internetowa, bo obecna jest koszmarna.

  • 0

    3. ~ksadea  2007-04-02 15:27:52  host: xdsl-7108.zgora.dialog.net.pl

    Narrreszcie, bo np. laptop, widoczny na podstronie E-BOK'u, jest chyba z ubiegłego wieku...

  • 0

    4. ~ksadea  2007-04-02 15:29:18  host: xdsl-7108.zgora.dialog.net.pl

    A tak na marginesie: Plus miał kiedyś zmieniać świat na plus; nareszcie zrozumiał, że trzeba zacząć od siebie. Kabarat M. to nie wszystko.

  • 0

    5. ~Plus FAN  2007-04-02 15:39:40  host: bsa31.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Strona to nie wszystko - liczy się jakość świadczonych usług a te w Plusie przynajmniej dla mnie stoją na wysokim poziomie. A co do nowego portalu. Liczę, że wymiotą konkurencję.

  • 0

    6. ~miki  2007-04-02 15:51:47  host: chello089078065132.chello.pl

    Zgadzam sie, jakos uslug Plusa jest na wysokim poziomie o to sie liczy najbardziej ;)

  • 0

    7. ~  2007-04-02 16:00:25  host: w3cache1.icm.edu.pl

    Ciekawe czy w ogóle pamiętają, że jest jeszcze coś takiego jak Miasto Plusa. I czy zamierzają z tym coś zrobić.

  • 0

    8.  2007-04-02 16:08:20

    7# to juz właściwie nie należy do Polkomtela. Oni na to tylko kasę kładą bodajrze. Administruje tym teraz Matrix S.A. & Horizon.net & Bóg jeden wie kto jeszcze. Zbijają kasę na SMS Premium i dla Nich jest OK. Jest wiele wiele, takich usług o których Polkomtel "zapomniał". Nie wspomijać o Komercyjnej Bramce SMS, która do dziś od lat nie potrafi SMSów do Heyah, SamiSwoi i teraz PLAY wysyłać...

  • 0

    9. ~~  2007-04-02 16:16:48  host: tor.crelm.de

    dokładnie opisane poetale m.in. wap.plusgsm.pl jest na stronach internet.w.telefonie.pl

  • 0

    10. ~CMOKUŚ  2007-04-02 18:01:45  host: cok189.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Pracuję w DKOK Plusa, oprócz tego jestem też abonentem pozostałych operatorów, ale szczerze, to przy przekombinowanych stronach Ery i Orange wole jednak ten odstający standard. Naprawdę wszystko potrafię tam odszukać w 15 sekund. W Erze naprawdę wygląda to wiele słabiej

  • 0

    11.  2007-04-02 18:22:59

    No mam nadzieję ;-) Chciałoby się jeszcze, żeby Plus umożliwiał korzystanie ze swoich serwisów nie tylko za pomocą protokołu WAP przez APN WAP ale i przez APN "internetowy". Bo np. ściągnąć plik, grę, aplikację można tylko przez 10 razy droższy WAP!!

  • 0

    12. ~mirekb  2007-04-02 18:43:57  host: apn-99-34.gprspla.plusgsm.pl

    no to aktywowac nr simplus,nie wlaczas gprsu lub wylaczyc go,kupic weasy gadka i tnie za min jak w sieci 25gr/min a przegladakra spyta czy nawiazac bezposrednie polaczenie(komutowane)-tak sciagam gry i dzwonki-taniej wychodzi niz gprs cena za 100kb 61groszy..makabra..20razy drozej niz w simdacie..a strone moga zostawic;-)

  • 0

    13. ~PLANET  2007-04-02 19:44:20  host: gpy74.internetdsl.tpnet.pl

    dofinansowany... HAHAHA!

  • 0

    14. ~Krzysiek  2007-04-02 19:52:05  host: chello087207146250.chello.pl

    Drogi Plusie. Proszę tylko o dwie rzeczy. Czy do k***y nędzy nie możecie wreszcie na swoich stronach internetowych zrobić wykazu połączeń wykonywanych w bieżącym okresie rozliczeniowym? Nazywa się to biling. To samo dotyczy smsów. Ma już to cały świat a Wy? Zmieniliście czcionkę w E-BOK, czcionkę na rachunkach papierowych i uważacie że wszyscy będą was całować w d... z radości i z zachwytem fruwać na wysokości lamperii? Zróbcie coś POŻYTECZNEGO dla nas Abonentów, zadbajcie o nas w programie lojalnościowym, nie traktujcie nas gorzej jak klienta z ulicy!!! A potem ustami Prezesa Bauca możecie trąbić o czym chcecie o sukcesach, o wskaźnikach że wzrastają, o tym że prepaid jest naj naj i takie tam inne.

  • 0

    15. ~  2007-04-03 07:55:22  host: w3cache1.icm.edu.pl

    wlo: naprawdę nie masz żadnego terminala singlestack?

  • 0

    16.  2007-04-03 10:24:46

    15. mam Nokie - 6233, 6230i, 6230, 6021... Ale nie rozumiem pytania?

  • 0

    17.  2007-04-03 10:28:03

    serwis komórkowy Plusa jak najbardziej działa przez APN internet, tak samo można ściągnąć z serwisu jkąś grafikę czy coś. Ale mi chodzi o ściągnięcie np. aplikacji korzystając z wap-push albo odnośnika esemesowego ;-) Nie da się po prostu.

  • 0

    18.  2007-04-03 10:30:13

    Trzeba zmienić ustawienia połączeń i przez apn wapowy skorzystać... A to jest inaczej kasowane ;-)

Dodaj swoją opinię