Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Będzie nowy mix w Erze - na ilość doładowań

Będzie nowy mix w Erze - na ilość doładowań

WitekT 28 Października 2010 12:47

0 0
Wkrótce w Erze pojawi się nowa wersja miksa, w której czas zobowiązania nie będzie liczony w miesiącach, a w ilości doładowań - wynika z informacji TELEPOLIS.PL.

Dotychczas zarówno oferta Era Mix, jak i TakTak Fon, wymagała podpisania umowy na 2 bądź 3 lata albo z warunkiem utrzymania ważności konta na połączenia wychodzące, albo z comiesięczną kwotą zobowiązania. Nie wiadomo, czy nowa oferta zastąpi dotychczasową, czy tylko będzie jej uzupełnieniem.


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 33
  • 0

    16. ~martin  2010-10-28 15:00:44  host: public25208.cdma.centertel.pl

    @15 Nie spodziewam się niczego normalnego przyzwyczajony juz jestem do erowej kichy i mam czkawke po przedstawieniu przez nich nowych ofert.

  • 0

    17. ~PATA  2010-10-28 15:01:25  host: user-46-113-54-175.play-internet.pl

    No nie gadajcie że jeszcze takie coś istniało. Panna ze dwa lata temu brała w Playu na ilość doładowań.

  • 0

    18.  2010-10-28 15:01:27

    Wreszcie! Co się stało, ileż można było czekać na taki ruch?! Tylko, żeby znowu czegoś nie s.....li, tak jak zrobili to w ostatniej "poprawce" do swojego mixa. Uwierzyć wręcz nie mogę! Era chce zrewolucjonizować swojego mixa. ;-D Już zacieram ręce, ciekawe czy w ogóle będzie nad czym przysiąść, żeby skomentować. Ale faktycznie nie zapeszajmy. Jak na razie, to mojej siostrze zostały (na szczęście) jeszcze tylko dwa doładowania w TT Fonie i wynosi się z PTC do P4. ;-)

  • 0

    19. ~martin  2010-10-28 15:02:02  host: public25208.cdma.centertel.pl

    szczyt pomyslowosci era mixa to pakiet obnizajacy koszt polaczenia do 29 groszy bedacy oferta promocyjna :-))

  • 0

    21. ~marikon  2010-10-28 15:14:50  host: valiant.aster.com.pl

    a ja chyba wiem dlaczego, bo za duzo reklamacji bylo bo klient nie zrozumial i zapytal a pracownik nie powiedzial tylko kazal podpisac bez czytania cyro na 3 lata

  • 0

    22. ~Heyah Mix  2010-10-28 15:20:20  host: public-gprs79962.centertel.pl

    Co to znaczy w Status: Pracujący na czas nieokreślony? Zalicza się do tego prace dorywcze, sezonowe?

  • 0

    23.  2010-10-28 15:26:13

    Jak dadzą sensowny cennik usług i przyzwoity telefon, to dlaczego nie? Era to obecnie najsolidniejsza jakościowo sieć, przynajmniej w mojej okolicy.

  • 0

    24. ~Play4You  2010-10-28 15:31:41  host: public-gprs79962.centertel.pl

    toms - Jeszcze nie uciekłeś z TT? Jest wiele ciekawszych ofert na kartę. BC Max to już przeżytek, miałem parę miechów to wiem.

  • 0

    25.  2010-10-28 16:20:34

    @24- dosyć dawno temu. Ale jak Play będzie się tak dalej popisywał z krótkimi kodami, to kto wie ? Może wrócę. A Ty co zrobiłeś w kwestii poprawy działania infrastruktury P4 ??

  • 0

    26. ~Play4You  2010-10-28 16:24:42  host: public-gprs79962.centertel.pl

    toms - powiem tak, była i nadal jest to wina telefonu, żadnych tam nadajników - mowa o Roamingu Plus. Albo go naprawię albo wezmę jakiś w Mixturze, ale już nie dotyk, tylko Nokia.

  • 0

    27.  2010-10-28 16:41:17

    @26- sorry- ale nie czaruj. Przełączam się regularnie pomiędzy Plusem a Play ( w Knurowie są 3 BTS-y Play ), jak nie działają krótkie kody. Jeśli jestem zalogowany do P4, to oprócz niedziałających kodów, mam problem ze zwykłą rozmową -ciągle coś przerywa, wręcz rozłącza, chociaż telefon pokazuje maksymalny poziom sygnału. Twoje tłumaczenie dla mnie, to zwykłe zrzucanie odpowiedzialności, bo jak w Plusie wszystko działało ok, to w Play były już problemy. Dodam, że nadal korzystam z leciwej Nokii 33310c ,ale powoli myślę nad bardziej nowoczesnym.

  • 0

    28. ~Play4You  2010-10-28 16:45:31  host: public-gprs79962.centertel.pl

    Knurów? Znam byłem, obok Gliwic jak jechałem na Bojków. Nie odczułem tam problemów. W mojej sytuacji padł sprzęt, proszę o wyrozumiałość.

  • 0

    29. ~Robert  2010-10-28 17:21:43  host: 77-255-63-205.adsl.inetia.pl

    To dość ciekawa wiadomość. Może być ciekawie. Teraz jest taka konkurencja że każdy się prześciga więc naprawdę może być interesująco. Trzeba jeszcze kilka dni poczekać.

  • 0

    30. ~  2010-10-28 18:14:55  host: public2233.cdma.centertel.pl

    chciałbym za to dostać jakiś pakiet minut (może 1000) albo nielimitowane do ery, wtedy może i bym wziął tego mixa, bo sieć rodzinna w abonamencie to wg mnie bardzo słaba opcja.

  • 0

    31.  2010-10-28 19:21:34

    Rambus - jakoś to nie jest przestarzała oferta, dkoro jakiś inny operator robi to samo - i to jakoś nowość ;-)

  • 0

    32. ~  2010-10-29 11:14:21  host: 213-238-72-31.adsl.inetia.pl

    @3 A MIX Plus nie był przypadkiem pierwszy?

  • 0

    33.  2010-11-18 14:05:49

    24. BC Max to najlepsza oferta internetu w pre-paidach. Korzystałeś z niego przez kilka miesięcy? Przecież ten pakiet pojawił się jakoś w czerwcu? 30. Oferta tego mixa pojawiła się już na stronie Ery. Wprawdzie nie ma pakietu 1000 minut znanego z Tak-tak, ale za to dostępne są Godziny za grosze - 10 zł opłaty miesięcznej. Płaci się za dwie pierwsze minuty rozmowy, a później kolejnych 58 minut za friko. Inną formą tanich minut w sieci jest pakiet "przyjaciele". W tym wypadku, za 20 zł kupuje się pakiet 1000 minut, które wykorzystać można do 3 osób z Ery.

  • 0

    34.  2010-11-23 17:03:54

    @33 - właśnie przeglądam sobie tę ofertę. Rzeczywiście nie ma tak takowej Odjechanej promocji, czyli tego pakietu 1000 minut za 9 złotych, ale jest coś, co nazywa się Twoje weekendy i popołudnia. Za 10 zł można wykupić pakiet 200 minut na rozmowy od 16:00 do 7:00 i weekendy (20 zł za 500 minut). Nie mogę się tylko doszukać, czy te minuty są tylko do Ery, czy też na stacjonarki. Trafiłeś gdzieś na to może?

  • 0

    35.  2010-12-02 10:24:23

    Minuty w tym pakiecie wykorzystać można do Ery i na stacjonarki. W zakładce Extra pakiety na stronie opisującej Mixa wszystko jest dokładnie ujęte.

  • 0

    36.  2010-12-07 19:31:36

    Już do tego doszedłem. Wygląda na to, że te pakiety obniżające koszty można ze sobą łączyć. Do tego mają Samsunga Wave 553 za 49 zł przy umowie na 36 mies. i zobowiązaniu 50 zł.

Dodaj swoją opinię