Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Będzie można przejść bezpośrednio z Heyah do Ery

Będzie można przejść bezpośrednio z Heyah do Ery

WitekT 16 Czerwca 2009 12:33

0 0

Od 17. czerwca możliwe będzie przejście z numerem z Heyah do Ery. Za usługę będzie pobierana opłata w wysokości 1 zł.

Od 17. czerwca możliwe będzie podpisanie umowy na warunkach aktualnej oferty promocyjnej sieci Era (z wyłączeniem Era Mix) korzystając z przywilejów dla nowych abonentów, w tym także z możliwości zakupu aparatu telefonicznego w promocyjnej cenie. Ofertę będzie można zrealizować we wszystkich punktach sprzedaży sieci Era.




Dodatkowo dla klientów, których staż w Heyah jest dłuższy niż 3 miesiące, nie będzie naliczana opłata za przyłączenie do sieci.

Warunkiem dokonania migracji będzie okazanie w punkcie sprzedaży sieci Era aktywnej karty SIM Heyah, oraz przedstawienie zestawu dokumentów niezbędnych do podpisania umowy. Zgromadzoną na koncie Heyah kwotę należy wykorzystać przed podpisaniem umowy, gdyż nie ma możliwości jej przeniesienia.

Źródło tekstu: PTC     

Dodaj do:
w sumie: 78
  • 0

    59. ~  2009-06-16 20:00:24  host: ip-62-148-81-118.netia.com.pl

    Ad 57. A czy to trzeba było chwalić się znajomym że jest się w Play?

  • 0

    60. ~zulus  2009-06-16 20:03:17  host: 83-154-138-136.rev.libertysurf.net

    Hehah rzadzi, szczegolnie ich reklama sru! :D:D nie tam w zasadzie, taka mozliwosc jest dobra. Pewnie nie jedna osoba na to czekala.

  • 0

    61. ~jojo  2009-06-16 20:05:51  host: ekj123.internetdsl.tpnet.pl

    57 - Mnie nie chodziło o to, że liczę tylko na "cudze pieniądze" z usługo 1 minuta za 2 minuty i jak mi "nabiją", to dopiero wtedy oddzwaniam. Na przykład we wcześniej wspomnianej przeze mnie rozmowie wyszło na to, że on rozmawiał ze mną 6 minut (konto mu się wyzerowało), wiec bez zastanowienia oddzwoniłem do niego i rozmawialiśmy ze sobą dalej (już znacznie dłużej), więcej niż 30 minut. ;-)

  • 0

    62. ~  2009-06-16 21:14:42  host: f96-052.opera-mini.net

    59 nie trzeba było i tak z czasem zorientowali by się że jednak do mnie drożej jest. Sporo osób ma właśnie niechęć do tej sieci przez wysokie stawki. Jedno jest pewne jeśli mtr się zrówna powinno być ok, ale to jeszcze sporo czasu minie.

  • 0

    63. ~jojo  2009-06-16 21:23:15  host: ekj123.internetdsl.tpnet.pl

    58 - nie wiem jak jest w Rzeszowie, ja korzystam z plusowego roamingu (2 BTS-y) i niezależnie czy przeprowadzam krótką, czy też dłuższą rozmowę, nie mam problemu z jakością połączenia. Nie wiem czy też tego próbowałeś i czy masz taką możliwość. Jeżeli tak, to ustaw po prostu (przy wykorzystaniu ręcznego wyboru sieci) sieci roamingową Plus, a nie sieć macierzystą Play. W takim mieście jak Rzeszów mogą być większe problemy (przy pewnie częstszym przełączaniu się sieci na kolejne nadajniki), podczas łapania zasięgu.

  • 0

    64. ~:))  2009-06-16 22:22:27  host: chello089075043159.chello.pl

    ciekawe, z jednej strony nabijaciue się, że Play (akurat Fresh) to taka śmieszna taryfa, bo kto wydaje 5PLN zaledwie (nie wiadomo co miałoby to oznaczać), bo przecież normalny człowiek wydaje co najmniej kilkadziesiąt miesięcznie, a z drugiej strony nagle okazuje się, że te same hojraki jakoś nie chcą dzwonić do play, bo jest trochę drożej... bardzo ciekawe zachowanie, chyba do badań psychiatrycznych -

  • 0

    65. ~nick  2009-06-17 00:23:14  host: affw196.neoplus.adsl.tpnet.pl

    45. kwistas - zrozum wreszcie człowieku że 5zł w zupełnosci wystarczy na rok bo rozmowy przychodzące nabijają konto tak szybko że jeżeli się rozmawia za te twoje 15-20zł miesięcznie to i tak tworzy się skarbonka (sic!). Natomiast ludzi gówno obchodzi że do pleja jest drożej tak samo jak gówno ich obchodzi ze mają minute (bez pleja) po 29gr dzięki rozpoczetej wojnie cenowej. Co najwyżej napalają się np. że w swoim taktaku mają godzinę za 29gr i do pleja minuta moze być nawet po 5zł bo z powodu że tanio w sieci nie ma co z kasą zrbić a i tak trzeba za jakis czas doladować (to ich opinia a nie mó wymysł).

  • 0

    66. ~  2009-06-17 01:41:08  host: f96-066.opera-mini.net

    65 robienie z telefonu skarbonki, żartujesz? 20zł przy normalnym dzwonieniu ledwo starcza mi na 2 tygodnie, przy stawce 29gr/min. 50zł na 2 miesiące mi wystarcza. Miałem w Play, ale jednak nadal wolę Heyah z racji tego że więcej osób do mnie dzwoni z Ery i z Orange. W Play mam jednego znajomego, ale po zmianach w Heyah wraca do Heyah.

  • 0

    67. ~  2009-06-17 08:38:29  host: f96-066.opera-mini.net

    Jesli ludzie narzekają, ze ładując 50zl raz na 3 miesiace robia sobie skarbonke to swiadczy o jednym, ze ceny usług pre-paid w Polsce są bardzo niskie nawet można powiedzieć za niskie.

  • 0

    68. ~  2009-06-17 09:53:24  host: 88.220.105.186

    Dzieciak z postu #1 jak zwykle błysnął żenującym dowcipem :/ Po co mam iść z TakTaka do chujacha?

  • 0

    69. ~  2009-06-17 10:00:15  host: 88.220.105.186

    @45: "Heyah jest najlepszą alternatywą dla Play taka prawda, bo masz 29gr/min od razu bez żadnych opłat 1,50" - nie stać Cię na 1,50 jednorazowo??? Simplus lepszy od Heyah, bo masz taką samą stawkę poza sieć, a do tego DARMOWY NUMER, którego Heyah w równej taryfie nie ma, no i internet tańszy. Wiem - zaraz napiszesz, że tylko w pakietach - ale co z tego? Po prostu wychodzi taniej, i to znacznie! Za 250 MB miesięcznie w Heyah zapłacisz aż 50zł, a w Simplusie 20zł.

  • 0

    70. ~lerek  2009-06-17 10:49:55  host: dqg104.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @ 69 - zapomniałeś chyba, że w Plusie wybierasz albo 29 gr w sieci, albo do innych. w Heyah i w sieci i do innych. a z netu to raczej mało kto w fonie tak korzysta, żeby 250 mb miesięcznie kasowało

  • 0

    71.  2009-06-17 12:00:56

    A w drugą stronę można przejść?

  • 0

    72. ~lerek  2009-06-17 12:14:12  host: dqg104.neoplus.adsl.tpnet.pl

    jeszcze nie, ale pewnie też niebawem to umożliwią

  • 0

    73. ~  2009-06-17 15:50:34  host: 88.220.105.186

    @70: że co proszę??? W Simplusie masz albo 29 gr w sieci, albo 29 gr do wszystkich (oprócz Play). Ta druga opcja jest identyczna jak w Heyah, nawet chyba parę groszy taniej do Playa - ale to mnie akurat nie dotyczy, bo nie znam nikogo, kto miałby Playa.

  • 0

    74. ~  2009-06-17 15:51:17  host: 88.220.105.186

    Ehhh, miało być 19 a nie 29 gr w sieci :-)

  • 0

    75. ~  2009-06-17 15:52:04  host: 88.220.105.186

    Zresztą jak Ty niby widzisz te 29 gr tylko do innych? To ile wtedy w sieci?

  • 0

    76. ~nick  2009-06-17 23:32:36  host: eht3.neoplus.adsl.tpnet.pl

    do 67 - mylisz się, jest dokładnie na odwrót. Tworzenie się skarbonki z dowolnego powodu oznacza że terminy ważnosci na wychodzące są za krótkie. W chejachu w standardowej taryfie jest 68gr/min (do plej też :-) a mimo to i tak starczało mi 10zł na rok czasu. Skutek? Sim z prawie 500zł na koncie leży w szufladzie i czeka az wreszcie UKE czy ktoś inny kompetentny pójdzie po rozum do głowy i zmieni przepisy by po zakończzeniu korzystania wypłacić kase użytkownikowi jak to się robi w cywilizowanych krajach.

  • 0

    77.  2009-06-18 17:19:56

    nick, ja korzystam w TT z podwójnych doładowań. Stawkę do wszystkich mam 29gr/min, do play 41gr/min a wewnątrz sieci- 29gr/h (po podwójnych tak naprawdę to 15gr/godzinę rozmowy). Okresy ważności-również w Heyah, się kumulują. I tak mam kasę na koncie i kartę ważną na następne 12 miesięcy. I spokój z wydatkami na telefon na kilka miesięcy. Jeśli komuś na telefon starcza 10zł/rok (80gr/miesiąc!) to raczej nie jest użytkownikiem telefonu.

  • 0

    78. ~nick  2009-06-19 16:36:07  host: adqg106.neoplus.adsl.tpnet.pl

    77. pablo_79 - to już usciślij jak piszesz: (...) to raczej nie jest użytkownikiem telefonu który wykonuje dużo rozmów tylko takim który dużo odbiera więc mu mało kasy wystarczy (ale wychodzące musi mieć bo raz na kilka tygodni zdarza się zadzwonic).

Dodaj swoją opinię