Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Będzie komórka od Google?

Będzie komórka od Google?

Immortal 4 Sierpnia 2007 19:29

0 0
W sieci pojawiły się informacje o tym, że Google planuje w niedalekiej przyszłości zaprezentować swój telefon komórkowy.

Wedle raportu dziennikarzy Wall Street Journal, Google zaprezentowało kilka prototypów największym operatorom na świecie (m.in. AT&T, T-Mobile i Verizon Wireless). Prezentowały one zróżnicowany wygląd wzorowany na wielu obecnych telefonach znanych producentów (wymieniono tutaj: Treo, Nokie i BlackBerry). Spekuluje się, że telefon miałby być alternatywą dla iPhone. Podzespoły ewentualnych aparatów prawdopodobnie dostarczy LG. Google nie potwierdziło żadnych z tych informacji.


Źródło tekstu: slashphone, wł     

Dodaj do:
w sumie: 2
  • 0

    1.  2007-08-04 20:38:21

    ta i co jeszcze ?? PZU mobile życie s.a.

  • 0

    2.  2007-08-04 22:11:42

    ponoć już ponad 100 mln dolarów google wydało na ten swój projekt. wiele osób - co mnie śmieszy - czeka na ten telefon bo myśla ze bedą go rozdawać za darmo w zamian za oglądanie reklam czy coś w tym stylu ;p

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-81-112-7.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy korzystasz w domu z telefonu stacjonarnego

Play: nowe promocje na telefon stacjonarny dla abonentów

 

Zobacz wynik | Opinie (9)

Archiwum Ankiet