Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Będzie iPad w Erze

Będzie iPad w Erze

WitekT 1 Października 2010 19:08

0 0
W Erze już niedługo pojawi się iPad 3G. Być może jeszcze w tym miesiącu - wynika z informacji TELEPOLIS.PL.

iPad powinien pojawić się równolegle lub niewiele później niż oficjalnie zapowiedziany już Samsung Galaxy Tab. Różnica w cenie obu urządzeń w wolnej sprzedaży w Erze powinna wynieść około 300 zł na korzyść Samsunga.


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 25
  • 0

    6. ~ewqaewqa  2010-10-01 20:21:35  host: t15-15.opera-mini.net

    co bedzie lepszym wyborem to indywidualnie, ja gdybym potrzebiwala i tak wzielabym GalaxyTab. A cena moze byc nizsza z racji dlugiej wspolpracy Samsunga z opami, tam myslalam, ze Samsung postawi na sprzedaz u operatorow.

  • 0

    7. ~Zenon  2010-10-01 20:41:07  host: public70172.xdsl.centertel.pl

    iPad 2000, a SGS Tab 1700, a w droższych taryfach (100zl) 900zl i 600zl.

  • 0

    8. ~Nie mam bo mnie nie stać  2010-10-01 21:37:27  host: user-89-108-214-147.play-internet.pl

    "Być może jeszcze w tym miesiącu(...)" - Przecież miesiąc się dopiero zaczyna... A tak w ogóle to Samsung Galaxy Tab pod każdym względem jest lepszy od iPad-a, tak przynajmniej wynika z moich porównań obydwu tabletów, chociaż i tak mnie na nie nie stać, a nawet jakby mnie było stać, co jest nieosiągalne, to i tak bym ich nie kupił, bo mi tablety internetowe niepotrzebne... Dla mnie to smartphone w stylu Nokii E71, a nie taki potężny tablet za prawie 3000 złotych, gdzie za tą cenę można kupić porządny komputer albo laptop.

  • 0

    9. ~Musztarda  2010-10-02 03:03:22  host: chello089076149245.chello.pl

    @8 O, znaczy miałeś oba w ręku, skoro dokonałeś porównania, tak? Ten ekran w Tabie nie jest za mały w porównaniu z iPadem? Obudowa nie za bardzo plastikowa jak na sprzęt za trzy tysie? A jak z wyborem aplikacji - gdzie jest większy? Działa market?

  • 0

    10. ~Ajpadzista  2010-10-02 04:48:03  host: 216.246.163.201

    Kupilem takiego w usa, cos ok 630$. sprawuje sie wyboenie

  • 0

    11. ~mieczyk  2010-10-02 09:30:14  host: 77-255-59-149.adsl.inetia.pl

    To co można mieć za cenę tableta tp co innego i każdy wybiera indywidualnie. Z tego wzg że jednak tablet lepiej sprawuje się w podróży i z korzystania z internetu. Czy IPad czy Samsung tego nie wiem, trzeba byłoby zobaczyć obydwa na żywo i wtedy wybrać. Ale jednak Era ma dobre warunki na IPhone więc i pewnie na IPada będą niezłe.

  • 0

    12. ~  2010-10-02 09:34:27  host: 83-168-122-19.static.espol.com.pl

    Pewnie tak jak laptopy i netbooki w Erze i Pad będzie w abonamecie za 100zł na 36m i bedzie kosztował jakies 199 albo abonamnet 119zł i iPad bedzie za 1zł ale to wszytko na 36m;/

  • 0

    13. ~rominger  2010-10-02 10:48:33  host: apn-77-113-188-141.dynamic.gprs.plus.pl

    W Plusie liczę wprowadzą równie szybko tablet Samsunga, jeżeli Era i Play będą go sprzedawać to Plus nie powinien być gorszy i postarać się o równoczesną premierę i ciekawe ceny.

  • 0

    14.  2010-10-02 13:17:06

    Jak dla mnie takie urządzenie jest nieporęczne i przez to bezużyteczne, więc się tym nie ekscytuje gdzie i za ile się pojawi.

  • 0

    15. ~mieczyk  2010-10-02 13:42:21  host: 77-255-59-149.adsl.inetia.pl

    Gdyby Plus nie chciał być taki gorszy to już dawno wprowadził by albo chociaż bardziej starał się aby mieć IPhone w swojej ofercie z jakąś niezłą ofertą abonamentową. A tak ni ma...

  • 0

    16. ~dede  2010-10-02 17:13:22  host: public-gprs33496.centertel.pl

    Ceny uzależnione od Apple w dużym stopniu. Ale sam fakt rozszerzenia oferty o tego typu urządzenia jest dobry, zwłaszcza, że i Samsung Tab'a mają

  • 0

    17. ~kubrick  2010-10-03 18:19:43  host: chello089074230228.chello.pl

    @11 Wydaje się nawet, że Era ma najlepsze warunki jeśli chodzi o Apple, widać to było po IP4. Tu wydaje mi się, że może być podobnie - niższe ceny tela, ale w taryfach multimedialnych, które klientowi zapewnią duży pakiet netowy, a Erze wysoki abo na 24 m-ce.

  • 0

    18.  2010-10-03 18:46:41

    @17 Taryfy multimedialne w Erze do iphone 4 to tylko dwie taryfy z tego w tańszej za 99 zł miesięcznie jest tylko 300 MB na internet. Dużego komfortu nie ma.

  • 0

    19.  2010-10-03 20:15:39

    Uwielbiam wypowiedzi typu "ipad jest za drogi, bo w tej cenie można kupić dobrego laptopa". Pewnie że można, i dwa laptopy można nawet kupić. Tyle, że to jest zupełnie inne urządzenie z zupełnie innym przeznaczeniem. Za nowego Harleya Davidsona też można kupić 2 dobre samochody, ale czy oznacza, że jest zły? Ja od kiedy mam iPada nie muszę ślęczeć wieczorem przy biurku z laptopem, tylko leżę w łóżku z jabłkiem, które do 90% zastosowań sprawdza się wręcz perfekcyjnie. I właśnie to mam zamiar zaraz uczynić ;)

  • 0

    20.  2010-10-03 22:24:27

    @19 ja nie ślęczę teraz z laptopem przy birku , tylko wygodnie w łóżku i też nie ma problemu. Z iPadem jest jak z innymi urządzeniami - jeśli ktoś często korzysta do wielu czynności to jest zadowolony. Ale jak ktoś ma i iPhona i iPada i iBooka, to już nie wie z czego korzystać, hehe Moim zdaniem w Erze będą niezłe te ceny, na pewno lepsze niż w Plusie.

  • 0

    21. ~Damianator  2010-10-04 07:14:58  host: user-188-33-50-36.play-internet.pl

    19. vonski: 20. marshmellow: Ale przecież laptopa jak i iPada też można wziąć do łóżka i sobie wygodnie leżeć i coś tam na nim robić, a zapewniam was że na laptopie można robić o wiele więcej niż na iPadzie czy Galaxy Tabie.

  • 0

    22.  2010-10-04 11:32:30

    Z laptopem 17" nie da się wygodnie leżeć w łóżku ;) Dodatkowo jego bateria wytrzymuje 1.5h i trzeba się plątać z kablami (iPad ok. 10h). Ale zgadzam się, że posiadanie równocześnie iPada, iPhone'a i iBooka to lekkie jabłkowe zboczenie ;) Ja sprzedałem iPhone'a kupując iPada, bo i tak nie korzystałem z niego jako telefonu. A do gier i www iPad jest z oczywistych względów o niebo lepszy.

  • 0

    23. ~covergarden  2010-10-04 14:42:20  host: cov46.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @daminator na laptopie w łóżku dodatkowo można oglądać fimy, ale już się nie podzwoni, hehe. Będę sam rozważać zakup iPada, bo i gierki, net w komórce i funkcje telefonu są w jednym. No i liczę na Erę, bo w Plusie za drogi.

  • 0

    24. ~niekumaty  2010-10-06 05:49:37  host: 213-17-201-42.ip.netia.com.pl

    @23: "funkcje telefonu" w iPadzie? A niby jakim cudem? To, że możesz do niego włożyć microSIM nie oznacza, że ma "funkcję telefonu" :P

  • 0

    25.  2010-10-08 12:48:50

    iPad fajna sprawa. Nie spodziewałabym się, że pojawią się w ofertach sieci komórkowych. Chyba żadna inna sieć jeszcze nie wpadła na ten pomysł... czy są także gdzie indziej dostępne tablety tak w ogóle?

Dodaj swoją opinię