Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Będzie gorąco na niemieckim rynku

Będzie gorąco na niemieckim rynku

WitekT 10 Czerwca 2005 13:01

0 0
Niemiecki sąd oddalił pozew jednego z operatorów przeciw drugiemu. Mobilcom pozwał E-Plus w związku z wprowadzeniem przez tego ostatniego nowej marki - Simyo.

Simyo to wirtualny operator, który może rozpocząć rewolucję na rynku niemieckim tak samo, jak stało się to w Polsce przed rokiem z Heyah. Simyo należy do E-Plus i oferuje cenę 0,19 euro za minutę połączenia, a karty SIM są sprzedawane tylko przez Internet.

Sąd oddalił pozew i nie podzielił argumentów Mobilcom, że oferta Simyo jest nieuczciwą konkurencją.


Źródło tekstu: Telegeography, wł     

Dodaj do:
w sumie: 2
 • 0

  1. ~ehmm  2005-06-10 13:42:00  host: 212.244.115.33

  miło poczytać że Niemcy mają drożej:)) = 0,19 Euro za minutę połączenia (wychodzi ponad 80 gr za minutę (czyli to była by najtańsza opcja w Niemczech..??)
  Ale jak pomyślałem sobie że Niemcy mają conajmniej 4 * wyższe płace, to wychodzi 19 gr/min do wszystkich sieci...??
  To w Polsce nie ma takich ofert:(( - nowi operatorzy - przybywajcie do Polski...

 • 0

  2. ~Tom  2005-06-10 13:51:00  host: host82-25.crowley.pl

  tak tylko,że zarobki zarobkami a koszty budowy sieci (materiały) podobne a w związku z tym ,że nasze społeczeństwo nie należy do zasobnych czas amortyzacji dłuższy więc nie spodziewajmy się minuty po 20gr do wszystkich
  może kiedyś
  tymczasem możemy jedynie się cieszyć ,że i tak jest w miarę tanio a patrząc na to co się dzieje to można się spodziewać że koszt minuty do wszystkich zejdzie do poziomu 60gr brutto (po wprowadzeniu możliwości przenoszenia nr) ale większych zniżek bym się nie spodziewał w najbliższych 12 m-cach

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-198-149-239.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Jak oceniasz promocję "Zostajesz - Dostajesz" Virgin Mobile?

Dodatkowe gigabajty w Virgin Mobile

 

Zobacz wynik | Opinie (2)

Archiwum Ankiet