Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Będą zmiany w promocji iPlusa z netbookiem

Będą zmiany w promocji iPlusa z netbookiem

sirmark 8 Grudnia 2008 14:33

0 0

samsung iplusm Od 9. grudnia Plus zmienia w ofercie iPlus promocję z netbookiem Samsung NC10 z wbudowanym modemem HSPA. Ceny idą w górę.

O promocji, która została wprowadzona 26. listopada pisaliśmy w tej wiadomości.

Z informacji, które udało się uzyskać TELEPOLIS.PL, podniesione zostaną znacznie ceny w ofercie za 75 zł (o 500 zł) i za 110 zł (650 zł). Ceny z pierwszej promocji dotyczyły 2500 sztuk netbooków, co oznacza, że oferta cieszyła sie sporym powodzeniem.




iPlus 60

iPlus 75

iPlus 110

iPlus 160

Abonament

60 zł

75 zł

110 zł

160 zł

Abonament 1 zł

2 miesiące

3 miesiące

Limit transmisji

1 GB

3 GB

8 GB

13 GB

Samsung NC10

1299 zł

1299 zł

699 zł

1 zł



Ceny brutto (z VAT). Umowa na 24 miesiące, dodatkowo pakiet Kaspersky Internet Security 2009 z 2-letnią licencją za 1,22 zł. Oferta dostępna jest także dla abonentów iPlusa, którym kończy się kontrakt.

Aktualizacja:
Zobacz: regulamin promocji "iPlus dla Ciebie - od 1 zł"
Zobacz: regulamin promocji "iPlus dla Firm - od 1 zł"

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 270
  • 0

    251. ~boczi  2008-12-23 15:38:37  host: f143-057.opera-mini.net

    Specjalna proceduta - to znaczy? Cos wspominal w czwartek, ze ktos niezbyt madry ustalil jedno haslo i musi probowac ciagle, bo jak ktos wchodzi w ten program by zrobic aktywacje to nikt inny nie moze. W koncu mu sie udalo, podpisalismy umowe, zabral te kopie i oryginaly razem z nc10 do magazynu i powiedzial ze teraz w piatek tzn juz wyslal jakies dokumenty czy tam potwierdzenie do warszawy i czeka na zgode na wydanie sprzetu, ze on jest zarezerwowany dla mnie i ze taka jest procedura, mowil ze na pewno przed swietami bedzie. Tylko zastanawiam sie,dlaczego wszyscy juz maja a ja jeszcze nie. Hmmm? Moze ktos jest w podobnej sytuacji? PS. Jak ktos chce dopytac bo ja juz nie mam sily nagabywac to 56 6550128 to jest numer do tego mojego salonu. Pan Wasilewski, z ktorym to wszystko zalatwiam, nie da sie nic przyspieszyc.

  • 0

    252. ~boczi  2008-12-23 15:40:16  host: f143-057.opera-mini.net

    Poprawka do ost. zdania - mowi, ze nie da się nic przyspieszyc.

  • 0

    253. ~  2008-12-23 16:03:40  host: apn-77-113-14-33.gprs.plus.pl

    boczi, wnioskuje ze jestes nowym kientem, i czekasz na weryfikacje Ciebie przez Plusa. Ja mialem podobnie. Jak ktos z Was juz byl klientem plusa, to sprawa w Vobisa zatwiana byla od reki. Gorzej jak trzeba weryfikowac "zdolnosc kredytowa" :) Centrum plusa z tym nie wyrabia przez duza ilosc aktywacji przed swiatami

  • 0

    254. ~boczi  2008-12-23 16:09:04  host: f143-057.opera-mini.net

    Zdolność kredytową mojej babci ;) Pewnie jest tak jak mowisz. Tylko tracę nadzieję, że to się załatwi do jutra:(

  • 0

    255. ~boczi  2008-12-23 16:09:43  host: f143-057.opera-mini.net

    Tak - w Plusie nie miałem aktywacji

  • 0

    256. ~pingi  2008-12-23 17:14:44  host: hyp-net-76-2.lodz.msk.pl

    uuuu.. az tyle trwa weryfikacja? jakby to nie wiadomo jakie pieniadze byly.. dobrze ze mi sie to nie przytrafilo.. wspolczuje

  • 0

    257.  2008-12-23 21:08:25

    ja też byłem nowym klientem i na aktywację iplusa czekałem 3 godz.

  • 0

    258. ~boczi  2008-12-23 22:33:43  host: f96-017.opera-mini.net

    Powiedzcie mi, co mam mowic to powiem mu wszystko jutro... Co moze byc powodem takiej sytuacji. do poprzednika - kiedy robiles umowe? Znacznie przed podwyzką?

  • 0

    259. ~piotyfikacja rk  2008-12-23 23:23:37  host: public-gprs75889.centertel.pl

    Witam. Ja też czekam. wer

  • 0

    260. ~piotrk  2008-12-23 23:25:15  host: public-gprs75889.centertel.pl

    Witam. Weryfikacja jest w ciągu max. kilku godz. Później twierdzą, że muszą odpowiedź dostać z W-wy z Plusa. Też czekam.

  • 0

    261. ~  2008-12-24 15:00:45  host: host-86-111-102-111.tvk.torun.pl

    no to czekamy. świetnie się spisali... żenada

  • 0

    262.  2008-12-26 09:35:44

    boczi, piotrk: coz moge powiedziec - wspolczuje sytuacji, takie osoby jak wy mogly przeciez potrzebowac komputera na prezent albo wyjazd swiateczny... Nie dzwonilem do ww goscia w Toruniu, bo niestety wiem ogolnie, ze ani on, ani nawet (o ile dobrze kojarze) opiekun handlowy danego Vobisa z Plusa nie moglby popchnac sprawy (tj. aktywacji) naprzod. To sie dzieje AFAIK z automatu... ponoc maksymalny czas aktywki to jakis tydzien, ale przeciez w komentarzach do tego albo poprzedniego artykulu o NC10 w iPlusie pisala osoba, ktora czekala DLUZEJ, niz tydzien, a aktywacji dalej nie bylo... Czasami te aktywacje sa naprawde od reki - slyszy sie o przypadkach minutowych ; w moim przypadku trwalo to jakis kwadrans-pol godziny i tylko dzieki temu sie wyrobilem z tak wczesnym odebraniem, (choc umowa de facto juz i tak byla podpisana, chodzilo jedynie o kwestie aktywacji SIMa i korzystania z niego) aktywacje sa z tego co mi mowiono do ok. godziny 21szej, a w moim przypadku ta zaczela sie okolo 20:30... Ale tez okres byl duzo spokojniejszy, jeszcze 8my, w dodatku poniedzialek, kiedy relatywnie mniej osob (tak sadze przynajmniej) zalatwia tego typu sprawy - wiekszosc raczej wraca po pierwszym dniu pracy w nowym tygodniu i prozaicznie chce odpoczac... moze dlatego to trwalo tak krotko. Faktycznie zawsze bezposrednio przed okresem swiatecznym jest sajgon/bajzel/kociol/tabaka etc. w sporej czesci branzy i wtedy czesto zdarzaja sie takie sytuacje, ze czesc planow trzeba niestety odlozyc na pozniej... moge was tylko pocieszyc, ze pewnie w tym roku jeszcze bedziecie w stanie odebrac tego lapka bezproblemowo, bowiem po swietach, a przed nowym rokiem powinny byc naprawde duze luzy. Szkoda, ze to tak wyszlo, ale to tak naprawde wina glownie Plusa, Vobisa w o wiele mniejszym stopniu, o ile w ogole. BTW - ten model z modemem w wolnej sprzedazy jest takze i u nich, ale po niezbyt atrakcyjnej cenie, mowiac delikatnie. Na wolnym rynku jakies 900 zl taniej...

  • 0

    263. ~boczi  2008-12-30 01:44:28  host: p11-15.opera-mini.net

    Mam już:) zabieram się za sprawdzanie!:-)

  • 0

    264. ~piotrk  2008-12-30 14:54:51  host: aefw83.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Ja nadal czekam, chociaż fakturki za iplus-a już przyszły pocztą ;-)

  • 0

    265.  2008-12-30 17:27:13

    ~boczi: gratuluję zdobytego z wielkim mozołem sprzętu:)

  • 0

    266. ~Tomek  2009-01-02 23:32:26  host: apn-77-113-49-16.gprs.plus.pl

    W razie w netbook dostępny od ręki w oddziale iPlusa w Rokietnicy :) Pozdrawiam :P

  • 0

    267.  2009-01-03 11:29:10

    Tomek: ta, tylko za jaka cene ;)

  • 0

    268. ~Tomek  2009-01-03 12:21:58  host: ddp22.neoplus.adsl.tpnet.pl

    na nowych warunkach oczywiście (wg cennika iPlus) ;)

  • 0

    269. ~  2009-01-14 13:43:37  host: 199.67.203.142

    I kolejna podwyżka- teraz w najwyższym abonamencie cena wynosi 199, a nie 1 PLN

  • 0