Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Będą zmiany w doładowaniach Orange

Będą zmiany w doładowaniach Orange

WitekT 29 Października 2009 13:31

0 0

Do końca roku zmienią się w Orange niektóre kwoty doładowań i terminy, o jakie przedłużana jest ważność konta na rozmowy wychodzące - dowiaduje się TELEPOLIS.PL.

Przygotowujemy nowe warianty doładowań, ale w tej chwili nie mogę podać żadnych szczegółów, ani co do terminu ich wprowadzenia, ani nominałów i terminów ważności - mówi TELEPOLIS.PL Wojciech Jabczyński, rzecznik Grupy TP.




Z nieoficjalnych informacji TELEPOLIS.PL wynika, że prawdopodobnie pojawi się nowa kwota doładowania (40 zł), a termin ważności doładowania za 50 zł zostanie skrócony. Nie są to najprawdopodobniej wszystkie planowane zmiany.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 617
  • 0

    598. ~  2009-11-05 19:00:02  host: 188.33.179.105

    @MGr miałem taki sam błąd, ale automatycznie połączenia wychodzące po paru dniach skorygowały się w systemie Orange ...

  • 0

    599. ~gosc  2009-11-05 20:42:28  host: bgc131.neoplus.adsl.tpnet.pl

    [komentarz usunięty przez redakcję]

  • 0

    600.  2009-11-06 07:56:32

    Ciekawe jest czy to był news na zamówienie? jak nie to w sumie... mogę napisać, że powstanie nominał 60zł na 75 dni, ale to moje źródło i rzecznik nie może potwierdzić. Potem będzie oficjalne dementi i sytuacja się powtarza z ta z która ma teraz miejsce.

  • 0

    601. ~J  2009-11-06 08:22:31  host: yk170.internetdsl.tpnet.pl

    Kręcą w typowym FT stylu.

  • 0

    602.  2009-11-06 09:06:28

    babeo: jeżeli Twoje informacje są na podstawie informatorów (wydawnictw) skierowanych do dilerów, to tak, możesz napisać i oczekiwać dementi. Już widzisz różnicę?

  • 0

    603. ~mirekb  2009-11-06 09:24:27  host: hii126.internetdsl.tpnet.pl

    Pan Wojtek od blisko od 2 tygodni odpowiada mi na pytanie jak wygląda rozliczanie jednostek taryfikacyjnych w planie socjalnym oraz jak wogóle wygląda naliczanie tych jednostek do play oraz 3mno..dodam ze w ramach abonamentu 1 jednostka taryfikacyjna to 28,06pln/15 jt(taki mam plan u rodziców) jedyne 1,87 pln..Panie Wojtku czekam i pozdrawiam

  • 0

    604.  2009-11-06 09:50:42

    Zgadza się Witku, masz rację, tylko że w newsie nie padło stwierdzenie skąd jest ta nieoficjalna informacja. Jeżeli od dilerów, to rzeczywiście można było uznać ją za wiarygodną, ale to o pochodzeniu tej informacji wynikło gdzieś w komentarzach :-)

  • 0

    605. ~mirekb  2009-11-06 09:55:30  host: hii126.internetdsl.tpnet.pl

    @Witku,zapytanie.na jakiego mno zmienili..nic nie było o tym słychac:http://www.sfora.pl/Chcesz-komorke-za-grosze-Zglos-sie-d o-MSWIA-a13451

  • 0

    606.  2009-11-06 10:06:31

    mirekb: telepolis.pl/news.php?id=12531

  • 0

    607.  2009-11-06 10:08:43

    babeo: to może jeszcze imię i nazwisko informatora podać? My tu bajek nie piszemy - myślałem, że jesteś tu wystarczająco długo, żeby to zauważyć... Piszemy TYLKO o tym, co mamy potwierdzone z wiarygodnego źródła albo co najmniej kilku niezależnych, których jeszcze nie "przetestowaliśmy". Dlatego mieliśmy w ciągu 5 lat wiele ciekawych informacji jako pierwsi, a tak mało wpadek...

  • 0

    608.  2009-11-06 10:59:25

    Witek: cały czas się nie rozumiemy. W newsie napisałeś: "Z nieoficjalnych informacji TELEPOLIS.PL wynika", a wystarczyłoby napisać coś w stylu: "Z nieoficjalnych informacji TELEPOLIS.PL uzyskanych miedzy innymi wśród dilerów doładowań, możemy przypuszczać...." i już mamy zupełnie inną treść. To skąd miałeś informację tajemnicą raczej nie było, bo sam później w komentarzach napisałeś :-)

  • 0

    609.  2009-11-06 11:12:19

    babeo: bo się okazało, że ten materiał poszedł szerzej i mogłem to powiedzieć bez obawy o dojście do źródła. Jak sam napisałeś - PÓŹNIEJ wspomniałem o tym w komentarzach. Nie będę poprawiał artykułu - albo ktoś nam wierzy na podstawie naszej weryfikowalnej pracy, albo nie. W tym względzie nie planujemy żadnych zmian.

  • 0

    610.  2009-11-06 11:34:48

    Witku: ja tą informację skąd jest info znalazłem, ale gdy w 10 godzin po publikacji newsa jest pod nim 250 mniej lub bardziej ważnych komentarzy - to taka informacja zawarta przez Ciebie właśnie w komentarzach staję się trudno dostępną. Czasem robicie jedną lub dwie aktualizacje do newsów i właśnie takie coś w tym momencie by się przydało :) i to wszystko :-) nie odbieraj tego co piszę jako atak na Ciebie lub Twoją pracę, jak sam pisałeś jestem już tu jakiś czas i naprawdę zależy mi na dobru serwisu, a takie uwagi ludzi patrzących na coś w z boku przeanalizowane po czasie mogą tylko plusować w przyszłości :-)

  • 0

    611. ~zazaskardo  2009-11-06 22:17:38  host: chello089079077213.chello.pl

    a czy w pre-orangutanie skończyła się wreszcie ta oficjalna kradzież kasy czyli "przepadanie" po iluśtam dniach niewykorzystania?? jestem niezwykle ciekaw...

  • 0

    612.  2009-11-06 22:26:46

    Zaspokajam Twoją ciekawość - NIE.

  • 0

    613. ~  2009-11-07 13:29:57  host: v07-07.opera-mini.net

    @612 ciekawostka z planu socjalnego tp:15 jt za 28.06 pln daje 1.87pln/1jt..do 3mno 1jt to od8do18 31sekund,od 18do8 i w wekend to 33sekundy.do p4 1jt to 20sekund 24h.tak wiec stawka za 1min w ramach abo do 3mno/p4 to 3.74/5,61 pln co oznacza ze w ramach abo mamy do 3mno/p4 nastepującą liczbę minut 7.5/5 minut.szkoda ze Pan Wojtek Jabczyński przez 14dni nie zdążył mnie oświecić taką wiedzą tajemną ale trafiłem,po codziennych-14dniach dzwonienia na 19393 na fantastyczną konsultantke.mirekb

  • 0

    614.  2009-11-07 14:01:38

    mirekb (613) - A to faktycznie ciekawe. Dzięki! Starszym osobom, które nie mają zielonego pojęcia o zagmatwanym rozliczaniu jednostek socjalnych nawet nie przyjdzie do do głowy, dlaczego dzwoniąc na komórki szybciej schodzi 15 "bezpłatnych" impulsów. Ech... :-/

  • 0

    615. ~  2009-11-07 16:16:06  host: v05-14.opera-mini.net

    Az znajde zapisy ktore pozwalają ptk centertel oferowac freedom na socjalnym.uke odrzuciło projekt tp aby była to neo.1do0 dla tp.ft niezle rządzi.mirekb

  • 0

    616.  2009-11-09 11:16:25

    Nowy nominał doładowań za 40 zł z terminem na rozmowy wychodzące 40 dni, to z pewnością taki balon próbny. W zależności od tego, jak te karty będą się rozchodziły, Orange na pewno pdejmie kolejne decyzje.

  • 0

    617. ~  2010-01-09 17:19:21  host: btr59.neoplus.adsl.tpnet.pl

    zaduzo kasy maja i nie zalezy im na ludziach

Dodaj swoją opinię