Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Będą nowe taryfy biznesowe w Plusie

Będą nowe taryfy biznesowe w Plusie

sirmark 29 Sierpnia 2007 13:01

0 0
Wraz z początkiem nowego roku szkolnego, operatorzy wprowadzają sporo nowości w ofercie, w tym także Plus.

4. września operator zaprezentuje nową ofertę Plus dla Firm z hasłem Nowe elastyczne taryfy.


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 44
  • 0

    25.  2007-08-29 14:37:33

    Szalony - pamiętaj, żeby na początku wiadomości było "ZA", czyli Twój SMS może wyglądać tak ZA 12345 601602603 100 i wysyłka pod numer 2601.

  • 0

    26.  2007-08-29 14:38:30

    Ja chyba jednak do Ery Biznes przejdę z wszystkimi nr... Ostatnio już o tym pisałem "dostałem" opiekuna w Plusie ale widać "chłop" nie ma czasu bo czekam już kilka dni i wciąż nie działa mi bezpłatna linia 8585... A tak naprawdę to słynnym gwoździem do trumny że zostawię Plusa jest to że wogóle nie myśli w przeciwieństwie do Ery w moim mieście udostępnić umts !!!

  • 0

    27.  2007-08-29 14:40:37

    Acha rozumiem - zasil :) Dziękuję bardzo za to info bo dziś jak głupi musiałem bankomatu szukać by w rodzinie simplusa zasilić :/

  • 0

    28. ~issa  2007-08-29 14:51:06  host: inet20908nb-0.eranet.pl

    ***szalony - czlowiek nabywa doswiadczenia z wiekiem. najczesciej jest to wieko od trumny. O przebojach z g300 mozna by legendy pisac (mimo iz my sie tez o niego nie prislismy). Umiesz liczyc , licz na siebie , to jest zawsze aktualne , ja sie opiekuje sam soba i mam 25groszy do wszystkich. ciekawe czy nowa "oferta" Plusa przebije te stawke. Ktos chce sie zalozyc?

  • 0

    29.  2007-08-29 15:01:59

    Issa- właśnie masz rację :) na co mi taryfy biznes jak w prepaid i u konkurencji taniej :) Powoli z wiekiem jednak się przekonuje że ten Plus nie jest wart mojej uwagi ... Pozdrawiam .

  • 0

    30.  2007-08-29 15:22:48

    Odnośnie zasilenia z numeru abonamentowego, to polecam metadę za pośrednictwem e-bok. Operację łatwo korygować, a historia zasileń, pozostały limit na zasilenia - są dostępne w każdej chwili serwisie.

  • 0

    31. ~Drugi_Szalony  2007-08-29 17:18:01  host: 195.116.35.23

    @Szalony - jesteś strasznie sfrustrowany. Dałeś kopa Plusowi i poszedłeś do Ery. OK. Ale nie zamęczaj wszystkich na forum swoimi dawnymi żalami. Czy swoim kumplom też ciągle trujesz głowę że laska, której dałeś kosza 5 lat temu była taka, siaka i owaka? Ciesz się chłopie że masz lepiej i już. Ty przynajmniej masz EDZIA, a ja nawet nie dostałem odpowiedzi na reklamację. Muszę się męczyć jeszcze 1,5 roku w Plusie ale żyję przyszłością a nie przeszłością, której i tak nie zmienisz.

  • 0

    32.  2007-08-29 18:25:22

    Do Witka T & spółki. Kiedy mogą być przecieki, bo ja 02IX jadę na wakacje i wrazie czego chciałbym zostawić dyspozycję opiekunowi, jeśli będę wiedział szczegóły.

  • 0

    33.  2007-08-29 18:58:55

    Drugi masz rację za dużo płacze :-) już milcze :) Tak tylko z ciekawości się spytam w jakim mieście jesteś że Plus edge nie ma chęci Ci dać ?

  • 0

    34. ~g  2007-08-29 19:02:18  host: 199.67.203.142

    LOL - poczatek roku szkolnego - niezle.. moze lepiej byloby uzyc 'koniec wakacji' - to troche bardziej uniwersalne stwierdzenie

  • 0

    35.  2007-08-29 20:24:42

    Szalony - nie mów, że nie myśli... Bo to samo mogę powiedzieć o sytuacji u mnie ;-) Tyle, że nie powiem, bo znam sytuację - wnioski leżą już ponad 2 lata - na 3 (!!) nowe lokalizacje (w tym 2 na UMTS - no ta na 1800 może nie 2 lata... sprawa jest sprzed roku) i nie dlatego, że nie chcą... Nie mogą - protesty! Miejmy nadzieję, że ludzie i pseudoekolodzy nie oprotestują wniosków o modernizację istniejących stacji (w tym właśnie rozbudowę do 1800 i UMTS każdego z nich) ;-)

  • 0

    36.  2007-08-29 20:25:42

    No może nie każdego - bo z tego co mi w ręce wpadły dokumenty o 2 chodzi z 3 "900" bodaj istniejących w mieście

  • 0

    37.  2007-08-29 20:28:36

    ~Drugi_Szalony - dziwny jesteś bardziej o Szalonego... Potrzebujesz EDGE, kumasz co nieco w temacie i pół roku temu jednak wziąłeś Plusa? Dlaczego? Czyżby Ci cegła na głowę spadła przed wejściem do salonu Play?

  • 0

    38.  2007-08-30 01:28:30

    Wlo - niestety nie myśli bo nawet papierów nic nie składał ;) Wlo zmien sąsiadów jak Ci protestują :-) u mnie nikt nie protestuje ;P

  • 0

    39.  2007-08-30 11:26:31

    Szalony - jeśli nie składał wniosków to znaczy, ze nie potrzebują nowej stacji... Nie możesz im mówić czego potrzebują przecież! Możesz zrezygnować jeśli nie oferują tego czego oczekujesz. Takie są zasday. U mnie nie protestują sąsiedzi własnie. Protestuje organizacja. A to wiesz, ze może być w organizacji człowiek mieszkający gdzieś w Bieszczadach nawet? Podam Ci przykład - nie GSM ale innego przedsięwzięcia - Żeby organizacja "zielonych" mogła protestować w sprawie interesu jednego mieszkańca, któremu nie podobało się, że sąsiad inwestuje i mu się powodzi, nie mogąc zgodnie z prawem protestować bo nie miała "komórki" lokalnej, tenże człowiek zapisał się do "zielonych" i stała się kierownikiem jednoosobowego koła w mieście... Organizacja zarejestrowana - może protestować ;-)

  • 0

    40.  2007-08-30 20:18:51

    Wlo- masz całkowicie rację ale ja także mam rację ;D :) Owszem Plus u mnie nie potrzebuje nowych stacji gsm bo ma je w 3 lokalizacji mego miasta , raczej chodziło mi o to Plus nie myśli na nich dać umts... To co powinien zrobić dziś lub za miesiąc znając Plusa i jak u mnie z edge było zrobi za 2 lata !!! A Era tylko ręce zaciera :) Masz rację nikt nie może do niczego kogoś zmuszać ale jak jest " nienormalnie" to ja zawsze zwracam na to uwagę :-) a że Plus ma inne zdanie dlatego odejdę od niego .

  • 0

    41. ~konsultant  2007-08-31 11:58:48  host: 87-205-165-110.adsl.inetia.pl

    stawki przy 30 i 50 pozostana takie same wejda nowe taryfy 75 i 150 gdzie ceny beda po 48gr tez w 100 cena podstawowa bedzie ta sama roznica bedzie przy 200i 300 gdzie ceny sa po 44gr do tego kazdy mozw jeszcze dodac jedna bezplatna znizke 10% do wszystkich 30 do plusa i na stacionarne 50% do plusa to glowne zalozenia nowej taryfy

  • 0

    42.  2007-08-31 14:21:07

    #41 możesz trochę więcej szczegółów podać? :)

  • 0

    43.  2007-08-31 15:00:56

    No i pytanie - ile zniżki kosztują (oprócz pierwszej bo ona bezpłatna) no i czy sumują się - np. jeśli weźmiemy wszystkie 3 zniżki - 10% do wszystkich, 30% do Plusa i na stacjonarne i 50% do Plusa to czy gdy będziemy dzwonić do Plusa to będzie to w sumie 10%+30%+50% = 90% taniej??? Bo jeśli tak to SUPER sprawa!!! :) już przy abonamencie30 45gr do wszytskich 30gr na stacjonarne i 5gr do Plusa NETTO!!! (55gr/37gr/6gr z VATem).

  • 0

    44. ~plusowiec  2007-09-02 11:48:55  host: 62.233.176.18

    Konsultant (41): przecież taryfy 75 i 150 to nic nowego. Są już teraz np. w promocji "Ekstra godziny do wszystkich" - http://tinyurl.com/2pktv3. Te zniżki, o których mówisz to przecież dokładnie to samo samo co jest teraz. Gdzie zatem ta nowość ? Jedyną nowość w tym co podałeś to niższe stawki za połączenia w taryfach 75,150, 200 i 300. Czy ceny telefonów też ulegną modyfikacjom ?

Dodaj swoją opinię