Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Będą lepsze Środy z Orange

Będą lepsze Środy z Orange

LuiN 18 Listopada 2011 12:15

0 0

Sieć Orange pracuje nad rozwiązaniem, które definitywnie rozwiąże kwestię limitu kodów w ramach akcji Środy z Orange i handlowania nimi poprzez serwisy aukcyjne.






Klienci sieci Orange narzekają na dostępność kodów w ramach akcji Środy z Orange, uprawniających do zakupu 2 biletów do kina w cenie jednego. Jak czytamy na blogu rzecznika Grupy TP, Wojciecha Jabczyńskiego, wiele osób pobiera kody tuż po północy w czwartek, stąd zdarzały się przypadki, że tego samego dnia znikała cała pula.

Ponadto sieć walczy z pojawiającymi się na Allegro aukcjami, w ramach których można nabyć promocyjne kody. Prace nad odświeżoną wersją usługi, która raz na zawsze wyeliminuje w/w problemy już trwają, jednak rzecznik nie ujawnił jeszcze żadnych szczegółów i prosi użytkowników promocyjnej usługi o wyrozumiałość i cierpliwość.

Źródło tekstu: Orange     

Dodaj do:
w sumie: 47
  • -1

    31. ~  2011-11-18 16:14:47  host: z36-13.opera-mini.net

    @jojo. No za darmo to będziesz miał jak trafisz za kratki. Jak porządnie nabroisz to nawet do końca życia.

  • 0

    32. ~Gucio  2011-11-18 16:41:02  host: 088156052105.olsztyn.vectranet.pl

    a mnie interesuje,kiedy "Gwiazdy"z Orange zrobią uslugę -dwie karty sim z jednym numerem.T-mobile ma doppel karte a te .... nic w ty kierunku nie robia

  • 0

    33. ~Rafiki  2011-11-18 18:29:33  host: host-87-101-68-192.nowiny.net

    Prosta sprawa, zrobić przypisanie kodu do numeru telefonu lub lepiej nr pesel i ograniczyć do 2 na tydzień.

  • 0

    34. ~Bochenek Chleba za 3 zł  2011-11-18 18:34:01  host: v05-15.opera-mini.net

    Popieram przedmówców, wszystko powinno być za darmo, a operatorzy powinni nam dopłacać za każdą wykonaną czynność.

  • 0

    35. ~  2011-11-18 18:36:38  host: z03-08.opera-mini.net

    Ważne są dwie rzeczy do poprawki: 1. Kody oddzielić od tej pizzy! 2. Jak ktoś pobrał kod a już wie, że nie da rady iść w środę, to żeby mógł ten kod zwrócić do puli!

  • 0

    36. ~  2011-11-18 18:42:07  host: host-89-229-131-78.chelm.mm.pl

    Bieda i nędza w tym Orange. Z takimi nibypromocjami nigdy nie podpiszę u nich umowy. Reklamy odstręczają zamiast zachęcać. Orange niedługo upadnie...

  • 0

    37. ~ANIA  2011-11-18 18:59:07  host: host-46-186-94-87.dynamic.mm.pl

    SIMPLUS najgorsza oferta na kartę !

  • 0

    38. ~chomik  2011-11-18 19:27:44  host: 83.143.137.64

    no właśnie kurcze....ostatnio o 3 w nocy nie było już...a tydzień temu to o 0.02 dostałem kod..porażka z tym orange

  • 0

    39. ~heniek  2011-11-18 23:42:25  host: user-31-174-247-167.play-internet.pl

    Mam nadzieję, że to poprawią bo od miesięcy trzeba się obejść smakiem. Nie bardzo chce mi się odliczać sekundy by chwilę po północy wysłać sms aby sie załapać. Niech będzie "normalnie". Jak dawniej.

  • 0

    40. ~  2011-11-20 14:49:47  host: z41-03.opera-mini.net

    Kody pobiera jakaś banda kretynów która ich nawet nie wykorzystuje na ponad 900 tys kodów w kinach wykorzystano ponad 500 tys. To dużo rzecz jasna ale gdyby taki jeden z drugim nie wysyłał jak nie ma zamiaru skorzystać to inny by wykorzystał. Ale ludzie to jak psy ogrodnika.

  • 0

    41. ~  2011-11-21 09:39:29  host: z13-13.opera-mini.net

    40). Ja pobrany kod z chęcią bym zwrócił, ale nie ma opcji FILM REZ / FILM ZWROT..itp. Często to mi się nie zdarzało, ale każdemu może coś wypaść i kod się marnuje. No i te połączenie kina z pizzą! Totalne nieporozumienie! Powinno być FILM, a PIZZA gdy chcemy pizzę !

  • 0

    42. ~klops  2011-11-23 01:02:24  host: 77-236-15-142.home.aster.pl

    wspanialy program. dzieki niemu darowalem sobie te wielkie molochy kinowe, bo kody i tak nie dzialaly i poszedlem za te same pieniadze do malego, milego kina studyjnego. takiego dla ludzi, a nie korporacyjnych konsumentow :)

  • 0

    43.  2011-12-01 02:21:14

    Czy coś dzieje się w tej sprawie czy to tylko czcze obietnice? Dzisiaj (czwartek) o godz. 0:02 wysłałem smsy z 3-ech swoich telefonów w nadziei na to, że trafię kod. Dopiero po pół godziny wiadomości zostały doręczone pod nr 241 po czym od razu otrzymałem odpowiedź, że kodów już brak... Żałosne, że są ludzie, którzy wystawiają te kody na aukcji za kilka złotych i czerpią z tego zyski a normalny abonent, do którego jest skierowana promocja może obejść się smakiem...

  • 0

    44. ~GreenLaden  2011-12-01 10:05:01  host: 212.160.172.70

    43 - miałem tak samo. Smsa wysłałem minutę po północy i za pół godziny dostałem odpowiedź że kodów brak. Żenada...

  • 0

    45.  2011-12-01 10:20:38

    43, 44). Wygląda na to, że nic nie poprawili w tej sprawie. No i nadal kod jest połączony z pizzą! PS. Przyznawanie kodu, to loteria...najpóźniej, to do 00:15 trzeba wysłać smsa, by mieć jakąś szanse.. Może za tydzień Wam się uda...

  • 0

    46. ~ania  2011-12-01 11:59:40  host: fe0-0-1.krak-r1.opole.sint.pl

    kodów nie było juz dzisiaj o 00:01 taże czekamy na polepszenie systemu!

  • 0

    47. ~gtfo orange  2011-12-01 16:07:26  host: 85-222-89-94.home.aster.pl

    to jest jakas paranoja z tymi kodami, wysylalem dzisiaj 2 (dwie) minuty po polnocy i po 10 minutach dostalem info ze kodow juz nie ma. Niech orange s-p-i-e-r-d-a-l-a z ta promocja

  • 0

    48. ~justys  2011-12-06 13:09:39  host: 77-242-225-134.net.pbthawe.eu

    ja mam ta siec i jestem zadowolona

  • 0

    49. ~BASIA 45  2011-12-08 01:19:56  host: aals108.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Ja też wysłałam 0.04 po północy i już kodów nie było , od kilku tygodni tak wysyłam , to jakaś ściema z tymi kodami ,jak przez 4 minuty mogą się skończyć wszystkie kody przyznane na Poznań ? ?? WIELKIE OSZUSTWO !!!! CHYBA CZAS NA ZMIANĘ SIECI !!!!

  • 0

    50. ~kaczmir  2011-12-15 00:23:55  host: ip86-jotanet.gl.digi.pl

    wyslane rowno o 00:00, 30 sekund przed, 30 sekund po, minute po za kazdym razem to samo - liczba kodow wyczerpana

Dodaj swoją opinię