Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Będą kolejne poprawki dla Nokii Lumia 800

Będą kolejne poprawki dla Nokii Lumia 800

Q! 30 Stycznia 2012 08:51

0 0

nokia lumia 800Po aktualizacji mającej rozprawić się z problemami z ładowaniem i pojemnością baterii, Nokia zapowiada kolejne łatki systemowe dla modelu Lumia 800. Tym razem poprawiona ma zostać m.in. jakość dźwięku.

Ostatnia aktualizacja systemu, oznaczona jako 1600.2483.8106.11500, jest właśnie dostarczana do użytkowników - szerzej o tym pisaliśmy w tej wiadomości. Teraz Nokia informuje o kolejnych elementach menu, które mają zostać ulepszone.

Wśród nich znajdzie się m.in. jakość dźwięku, czyli zapewne również rozmów, na który skarży się wielu użytkowników już od momentu premiery urządzenia. Jednak to nie koniec ulepszeń.

Nokia obiecuje również poprawić obsługę aparatu fotograficznego. Tym razem zniknąć ma czerwone przebarwienie, które zauważyć można w centrum jaśniejszych ujęć.
Nie wiadomo natomiast czy Finowie poradzą sobie z problemem występującym podczas wykonywania zdjęć w trybie makro - ostrzenie drugiego ujęcia kończy się niepowodzeniem i w celu wykonania kolejnego zdjęcia potrzebne jest ponowne uruchomienie aparatu. Tak przynajmniej dzieje się w redakcyjnym egzemplarzu Lumii 800.

Data udostępnienia kolejnej łatki dla Nokii Lumia 800 nie została podana.

Zobacz:
dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu
test telefonu Nokia Lumia 800.

Źródło tekstu: Nokia USA, wł     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-81-158-195.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy korzystasz w domu z telefonu stacjonarnego

Play: nowe promocje na telefon stacjonarny dla abonentów

 

Zobacz wynik | Opinie (9)

Archiwum Ankiet