Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Będą bonusy za polecanie usług Play

Będą bonusy za polecanie usług Play

WitekT 6 Kwietnia 2010 11:41

0 0
Play startuje z programem polecającym usługi. Darmowe złotówki i pakiety transmisji danych otrzymają polecający i poleceni - pisze na swoim blogu Marcin Gruszka, rzecznik operatora.

Program obejmie użytkowników Play Fresh, Mixtury oraz Play Online na kartę. Mechanizm programu i bonusy mają być przedstawione już wkrótce.


Źródło tekstu: blogplay.pl     

Dodaj do:
w sumie: 83
  • -1

    65. ~Simplusowiec  2010-04-06 21:47:31  host: 116.2.rev.vline.pl

    No poprostu przeczytali moją pracę konkursową na plusforum.pl ;) http://www.plusforum.pl/viewtopic.php?f=60&t=2069

  • 1

    67.  2010-04-06 22:33:24

    Simplusowiec (65) - oczywiście, oczywiście... ;-)

  • 1

    68. ~ion  2010-04-06 22:52:22  host: 109.243.55.103

    co do tych 30zł doładowania regulamin mówi tak: "W przypadku osób będących UŜytkownikami ofert na kartę naleŜy spełnić następujące warunki: a. Korzystać z Usług Telekomunikacyjnych świadczonych przez P4 powyŜej 5 dni od Aktywacji; b. dokonać Doładowań na łączną kwotę minimum 30 zł w przeciągu ostatnich 30 dni; c. utrzymywać Okres waŜności połączeń wychodzących/Okres waŜności połączeń Internetowych." z tego wynika że może to być do 30dni wstecz przed włączeniem usługi - i dotyczy to zarówno numeru polecającego jak i polecanego. druga sprawa - numerem polecanym można być tylko raz zas polecajacym 10 razy. numery nie muszą być zarejestrowane. no i zarówno redakcji telepolis jak i panu gruszce wkradł się błąd. kodem *111*69*1*48nr_play na karte/mixtura# nie aktywuje się nic - pojawi się błąd. Prawidłowy kod to: *111*69*1*nr_play# (czyli bez 48). pozdrawiam

  • -1

    69. ~  2010-04-07 00:11:58  host: system-1.pansa.pl

    Ale ten kwistas to żałosny koleś jest...

  • 1

    70. ~Taol  2010-04-07 04:48:43  host: 093105048027.krosno.vectranet.pl

    a ja chętnie promowałbym play, zapłaciłbym nawet za startery, gdyby zapewnili mi 2-3% od późniejszych doładowań tych użytkowników, na cały okres ich aktywności. Wszyscy byliby zadowoleni. Klasyczny przykład działania programu partnerskiego.

  • 1

    71. ~ddd  2010-04-07 10:14:09  host: 212.160.172.70

    Śmieszą mnie idioci którzy najeżdżają na playa bo obniżył stawki, nie biąrąc pod uwagę tego, że dzięki temu ich sieć też im obnży :)

  • -1

    72. ~Zagnot  2010-04-07 11:16:05  host: ds1-us.zagbot.com

    Pewnie. Nie mam nic innego do roboty jak tylko wciskać tę playową padlinę moim znajomym. Poza tym na znajomych się nie zarabia....

  • 1

    73. ~  2010-04-07 11:44:57  host: dde11.neoplus.adsl.tpnet.pl

    72. Zagnot wypisywanie takich głupot jak Twoje wynika z braku wiedzy i niechęci czytania regulaminów. Czytanie nie boli.

  • -1

    74. ~moonlight  2010-04-07 11:48:04  host: apn-77-114-179-64.dynamic.gprs.plus.pl

    hmmm, to ciekawe, moze powinni raczej nagrodzic tych co wciaz pozostaja w play mimo ze maja ograniczenia w mozliwosci korzystania z sieci dzieki pomyslom typu uniemozliwienie wybrania roamingu plusa :)

  • 1

    75. ~  2010-04-07 22:09:14  host: ip-89-174-120-18.multimo.pl

    Ja już poleciłem PF jednej pani. Nie narzeka chyba (w sumie nie pytałem). Kolega chciał przedłużyć umowę w spamErze. Zaszedł do punktu, a tam mu zaproponowali telefon (taki jaki on chce) za 700 zł. Kolega zaśmiał się w głos (to już lepiej w necie bez cyrografu sobie kupić, duży wybór do takiej kwoty) i wybiera się do Playa (tam ten telefon będzie miał za 1 zł).

  • -1

    76. ~ztomasz  2010-04-08 10:29:30  host: 109.243.203.227

    ~Taol te 3% to bedziesz miec jak bedziesz ladowac przez blue. Moj link polecajacy dzieki ktoremu dostaniesz dodatkowo 2zl to https://www.blue.pl/?idAgent=MzI3NDc=&idBanner=LTE=

  • -1

    77. ~arek  2010-04-08 11:58:04  host: 109.243.155.163

    Korzystałem z play fresh ponad pół roku,wczesniej miałem TT. Od kilku dni ponownie jestem w TT a karta play trafiła do klopa. Jakość usług przeraża ostatnimi czasy: zrywa połączenia głosowe,szumi a niekompetencja pracowników biura obsługi woła o pomstę do nieba. Korzystam też z play online w abonamencie i zauważylem że jakość usług bardzo się pogorszyła. Jak dzwoniłem do B.O. to trafiłem na jakiegoś ćwoka,który nie potrafił nawet zresetować mojego konta playonline. Żenada :/

  • -1

    78. ~PoliPig  2010-04-10 02:52:34  host: v07-16.opera-mini.net

    Przechodząc do Play poczułbym się jak egoista. Co z tego, że ja miałbym taniej, skoro wszyscy dzwoniący do mnie płaciliby 3 razy więcej? Płacenie za ideologię? Ja podziękuję. Może za 2-3 lata

  • 1

    79. ~yeti  2010-04-11 11:30:12  host: 77-253-86-69.adsl.inetia.pl

    Też prawda ale to że miałbyś taniej nie oznacza że faktycznie miałbyś taniej w rzeczywistości. Jeżeli masz całą rodzinkę w innej sieci to już nie masz wcale taniej. Bo w jednej sieci są nawet w abonamentach zniżki i pakiety gdzie gadki wychodzą za grosze.

  • 1

    80. ~Adam  2010-04-12 11:51:34  host: 85-31-247-211.internetia.net.pl

    A ja polecam każdemu Play w Kazdej postaci. Sam mam kilka telefonów w Play i rodzinka dalsza tez przechodzi i jest super zadowolona. Zrywane połaczenia to bajki konkurencji. Mi tez tak gadali i ani razu przez 2 lata nie zerwało

  • -1

    81. ~  2010-04-12 14:05:19  host: 199.67.203.150

    Gizmo, moze to Ty masz nieciekawa osobowosc- tak przynajmniej wynika ze sposobu w jaki traktujesz rozmowcow. Ja mam bez przerwy problem z zasiegiem, a wlasciwie z nawiazaniem polaczenia kiedy jestem w zasiegu stacji wlasnych Play (nie mam tego problemu kiedy jestem w roamingu z Plusem). Tak wiec ja tez nikomu bym tego szajsu nie polecil

  • -1