Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Baza numerów w Orange

Baza numerów w Orange

WitekT 27 Stycznia 2006 12:46

0 1
Na stronach Orange można sprawdzić do jakiej sieci należy dany numer.

Numer można sprawdzić bezpośrednio na tej stronie.

Dodatkowo, informację taką można otrzymać dzwoniąc pod numer *555, wybierając opcję 1 i wpisując żądany numer telefonu.

O podobnej bazie w Erze pisaliśmy w tej wiadomości, a w Plusie - w tej wiadomości.


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 20
  • 0

    1.  2006-01-27 12:56:15

    Lepiej późno niż wcale. Wpisuję numer 504XXXXXX i... Wprowadzony numer należy do sieci Orange.pl - Wpisuję swój mumer 668XXX668 - Wystąpiły problemy z połączeniem. Spróbuj ponownie. :-/

  • 0

    2. ~Art  2006-01-27 12:59:18  host: xi170.internetdsl.tpnet.pl

    Ja to samo. W Orange jak zwykle wszystko nie działa.

  • 0

    3. ~MichalSo  2006-01-27 13:04:25  host: zagorze.smstv.pl

    U mnie dziala

  • 0

    4.  2006-01-27 13:15:09

    Pawrzes a dlaczego późno? Przecież możliwość sprwadzenia pod numerem *555 jest już od października zaszłego roku. Orange dała taką możliwość jako pierwsza sieć w Polsce.

  • 0

    5.  2006-01-27 13:32:06

    I po co kazda siec z osoba tworzy wlasna baze numerow na www? Nie mozna bylo wydac jednego, wspolnego projektu?

  • 0

    6. ~  2006-01-27 13:32:51  host: w3cache.dialog.net.pl

    Informacja "Na stronach Orange można sprawdzić do jakiej sieci należy dany numer" nie jest ścisła. System podaje jedynie, czy numer należy do Orange, czy nie.

  • 0

    7.  2006-01-27 13:42:43

    albo nie pokazuje wogole... sprawdzalem przed momentem numer 600 xxx xxx - przykro nam, niestety itd. farsa

  • 0

    8.  2006-01-27 14:01:30

    Art: w koncu Orange stawia na jakosc;) a przynajmniej tak probuja tlumaczyc swoje chore ceny...

  • 0

    9. ~  2006-01-27 14:07:44  host: dial-186.wroclaw.dialog.net.pl

    Panowie, to jest strona "do trzech razy sztuka" :-) Mnie prawidłową odpowiedź dostałem po trzecim razie

  • 0

    10.  2006-01-27 15:06:55

    dokładnie mi za drugim razem dopiero zweryfikowało numer z innej sieci

  • 0

    11.  2006-01-27 15:48:57

    Potwierdzam opinie poprzedników po wpisaniu numeru pojawia się sie komunikat "Wystąpiły problemy z połączeniem. Spróbuj ponownie" ale po kilku próbach poinformowano mnie ze numer nie należy do sieci orange. Ach ta niesamowita jakość orange.

  • 0

    12. ~dertok  2006-01-27 16:06:10  host: dpu9.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Hehe, nie dosc, że zajęło im to kilo czasu to jeszcze nie działa. Nie wiem czemu ale sie nie zdziwiłem specjalnie :p

  • 0

    13.  2006-01-27 16:19:28

    szkoda, ze nie napisali ze *555 kosztuje 1zł(w abo)

  • 0

    14. ~  2006-01-27 16:39:23  host: vera.net.pl

    No tak, pozostaje rajd po stronach operatorów, by przekonać się, do którego z nich nr należy. Bezsens.
    Powinna być jedna baza lub bazy wskazujące do jakiej sieci należy dany numer.

  • 0

    15.  2006-01-27 17:24:53

    u mnie to samo, dopiero za 2razem sie udalo...w orange to normalka

  • 0

    16. ~ms93  2006-01-27 17:50:32  host: aale213.neoplus.adsl.tpnet.pl

    w erze pokazuje z jakiej sieci jest numer. nie to co na orange i plusie.

  • 0

    17. ~  2006-01-27 22:44:58  host: dpx165.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Jest jeszcze fajniej: wpisalem numer, ktory na pewno zostal przeniesiony do plusa. I co? i baz mowi, ze nalezy do orange. Wpisalem ten sam numer w bazie ery - mowi, ze jest to numer plusa. Wpisalem do bazy plusa i mowi, ze to ich numer. Przyszlosc jest jasna, przyszlosc to Czak Noris

  • 0

    19. ~siepacz  2006-01-29 16:58:02  host: cqv164.neoplus.adsl.tpnet.pl

    skutek tego że można przenosić numery w tej kwestii to chłopaki się pokazali z dobrej strony lecz prawdę mówiąc to nie za dobrze świadczy o sieci skoro bardziej jej zależy na tak mało istotnych sprawach a odłogiem leży sama przenośność

  • 0

    20. ~leppiej  2006-01-30 16:43:44  host: dps202.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Ponoć płącić trzeba :( Czyli tak jak w plusie, połasili sie na kase i naginają prawo.

  • 0

    21. ~hotas  2006-02-03 16:31:25  host: dpy4.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Właśnie. Do wybotu była droga plusa (czyli zdzieranie z klientów) i droga ery (dostępne dla wszystkich na stronce) Orange niestety poszło drogą plusa :(

Dodaj swoją opinię