Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Baw się z nami! Codzienne rozdajemy TakTaki z okazji urodzin!

Baw się z nami! Codzienne rozdajemy TakTaki z okazji urodzin!

WitekT 24 Sierpnia 2006 00:15

0 0

Weź udział w naszym konkursie z okazji drugiej rocznicy istnienia! Wygraj zestaw TakTak z telefonem - codziennie kolejna szansa.

Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy odpowiedzieć na jedno, proste pytanie. Ta osoba, która zrobi to najszybciej, wygra zestaw z telefonem Samem my101X. Kolejna otrzyma nagrodę pocieszenia – starter TakTak.

Codziennie, przez 7 kolejnych dni między 9 a 17, będziemy publikować kolejne pytanie. Bądźcie czujni i nie dajcie się wyprzedzić! Link do pytania będzie umieszczomy w cegiełce konkursowej w prawej kolumnie na głównej stronie. Zawsze można też kliknąć tutaj. ;-)

Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest rejestracja na naszym forum.




Organizatorem konkursu jest TELEPOLIS.PL, zaś fundatorem nagród Polska Telefonia Cyfrowa, operator sieci Era i Heyah.

Regulamin konkursu można przeczytać tutaj.

TT logo 2005 przekrecone

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 86
  • 0

    67.  2006-08-29 15:53:26

    No mogliby w koncu jakies trudne wymyslac, bo zawsze bedzie 100 osob na minute wiedziec :P

  • 0

    68.  2006-08-29 15:54:34

    Yanioo --> Oj przesadzasz z tą łatwością...

  • 0

    69. ~----  2006-08-29 16:03:45  host: cgi80.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Nie bylo bo pojawilo sie duzo pozniej

  • 0

    70.  2006-08-29 16:05:29

    69. --> jak to nie było?? W momencie pisania postu (66.) pytanie już było... ;-)

  • 0

    71. ~Mortal_Kombajn  2006-08-30 11:36:35  host: cache.btk.net.pl

    kurna gdzie dzisiaj ukażą sie te wyniki wczroajszego konkursu jest jush 11:36 a wyników niema

  • 0

    72.  2006-08-30 13:52:05

    Są wyniki... Tylko zeszły już z pierwszego planu...

  • 0

    73.  2006-08-30 16:16:10

    I nadeszło ostatnie pytanie

  • 0

    74.  2006-08-30 16:17:05

    Niech zgadnę, prawie wygrałem jak zwykle ;)

  • 0

    75.  2006-08-30 16:18:19

    a pytanie nie należało do arcytrudnych ;-)

  • 0

    76.  2006-08-30 16:21:48

    Pytanko banał wystarczy oglądać TV i znac sie na muzyce :) A kiedy będą wyniki z dzisiaj ??

  • 0

    77.  2006-08-30 16:27:13

    dopiero po 16 bylo pytanie ? ja dzis i tak nie mialem mozliwosci uczestniczenia w konkursie bo mi sie net wylozyl i teraz przez modemik gprs wszedlem na chwilke

  • 0

    78.  2006-08-30 16:29:12

    a ktoś tu już chociaż kiedyś wygrał ten telefon??

  • 0

    79.  2006-08-30 16:40:22

    Przyznaję się bez bicia, że mi to się nie udało... ;-)

  • 0

    80.  2006-08-30 23:01:49

    Eh.. mam sagema podobnego tyko ze myx1-2 trio ale wezme udzial i zobacze ktory lepszy ;p jak coś wygram to sprzedam ;d

  • 0

    81.  2006-08-30 23:42:18

    wygral wygral...ale nie telefon

  • 0

    82.  2006-08-31 02:20:00

    A gdzie jest lista WYBRANYCH/WYGRANYCH :D

  • 0

    83.  2006-08-31 08:25:31

    witam, gdzie mam szukać wyników konkursu, kto mi podpowie???

  • 0

    84.  2006-08-31 10:11:30

    Kidy beda te wynikiiii????

  • 0

    85. ~Mortal_Kombajn  2006-08-31 10:12:29  host: cache.btk.net.pl

    jestem 8 :D wyniki masz tu

    http://telepolis.pl/news.php?id=6128

    a pozatym opcja szukaj nie gryzie

  • 0

    86.  2006-08-31 10:13:37

    Przeciez to sa poprzednie wyniki!a z wczoraj??

Dodaj swoją opinię