Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Bauc: 36.6 okazało się sukcesem

Bauc: 36.6 okazało się sukcesem

WitekT 16 Czerwca 2010 18:35

0 0
36.6 ma już 1,125 mln użytkowników i ARPU zbliżające się do Simplusa - powiedział serwisowi rpkom.pl Jarosław Bauc, prezes Polkomtela.

To zaskakujące, bo użytkownicy 36.6 to młodzież i spodziewałbym się raczej, że będzie przynosić średnio niższy przychód niż marka skierowana do nieco starszej grupy - powiedział Bauc.

Mówiąc o Sami Swoi Bauc powiedział, że nie widzi wielkich szans na jej rozwój, chociaż operator nie zamierza z niej rezygnować.


Źródło tekstu: rpkom.pl     

Dodaj do:
w sumie: 72
  • 1

    54.  2010-06-16 22:26:17

    Najlepszą według mnie strategię (długookresową) przyjął Play. Wszystkie pakiety/usługi są w jednej taryfie. Osobiście jestem tak "dopieszczonym" klientem, że nie wyobrażam sobie, aby operator narzucał mi z czego mogę, a z czego nie mogę korzystać w danej taryfie/marce.

  • 1

    55. ~z  2010-06-16 22:27:52  host: 77-255-18-141.adsl.inetia.pl

    do 53 - czy płaci im więcej, czy mniej tego nie wiemy i się nie dowiemy. Można zaryzykować stwierdzenie, że płaci więcej, bo raz - ma więcej użytkowników, dwa - nowe promocje, chociażby stan darmowy który działa też w roamingu. Podsumowując, dopóki nie znamy zasad rozliczeń, nie można stawićzdecydowanych sądów.

  • 1

    56. ~89ok  2010-06-16 22:43:47  host: r05-05.opera-mini.net

    A SamiSwoi? Hmmm ,nic no tym "bublu" nie powie? Ochhh szkoda.

  • -1

    57. ~  2010-06-16 22:46:25  host: 94.254.212.19

    Nie zmienia to faktu, że play ma bardzo ułatwione zadanie.

  • 1

    58.  2010-06-16 22:48:31

    Fakt faktem ale nikt mi nie powie że w P4 nie jest tanio ;p

  • 1

    59. ~  2010-06-16 22:48:59  host: 94.254.212.19

    @55: To po co stawiasz sądy kiedy nie można?

  • 1

    60. ~ktry  2010-06-16 23:05:48  host: azf43.internetdsl.tpnet.pl

    Właśnie podpisałem umowę na przenosiny numeru do pleya z plusa.Co dziennie dzwonią do mnie z plusa z coraz ciekawszymi ofertami.Warto przenosic numer ,aby dostac dobrą ofertę utrzymaniową z plusa.Wszystko mi zaproponowali oprócz pakietów internetowych w dobrej cenie naprzykład 100 mb za 5 lub 0,5 gb za 15 jak w pleyu.Dlatego jestem nie ugięty i odchodzę.

  • 2

    61.  2010-06-16 23:18:16

    Zadzwiajace... 36i6 na poczatku calkiem swietna oferta a teraz dno ale ludzie pozostali, to samo samiswoi ma tych ok pol mln uzytkownikow i chocby minuta byla po 2 zl to i tak beda korzystac bo juz tam sa i koniec:-) Dziwny ten nasz kraj:-)

  • -1

    62. ~  2010-06-16 23:51:09  host: 94.254.212.19

    @60: Pamiętaj, że pakiety playa działają tylko na ich własnym, dość mocno ograniczonym zasięgu. No i wolniejszy ten net.

  • 0

    63. ~  2010-06-16 23:55:15  host: p07-14.opera-mini.net

    PLAY-ile ty masz lat że wypisujesz cały czas jakieś głupoty? Wolę już cięty język wypowiedzi byle z sensem. Oczywiście nie wykluczam że papszmiropodobny prowokator kryje sie pod literkami nicka PLAY. ziomek13

  • 1

    64.  2010-06-17 00:01:54

    63@ Chcesz z sensem będziesz miał. A ile lat mam to oto cię główka nie boli, pilnuj siebie.A tym czymś "papszmiropodobny" nie jestem jeśli Ci też oto chodzi ;p pozdro

  • 1

    65. ~ktry  2010-06-17 00:29:08  host: azf43.internetdsl.tpnet.pl

    Akurat net pleja w mojej lokalizacji ma ograniczenie do 2 mgbit i działa na 2G wolniej,ale przy słabszym sygnale stabilniej lepiej jak plusa,bardzo przeciążony bez ograniczeń.Sprawdzone zanim coś kupię to 10 razy sprawdzę porównam do konkurencji.

  • 1

    66. ~  2010-06-17 01:15:13  host: t13-05.opera-mini.net

    Bauc jak zwykle zadowolony z rozdawania starterów, już myślałem że zapominieli o pre paid, bo tam nic ciekawego nie dają. Jakby nie mogli zrobić oferty Simplusa, która będzie miała zalety też z 36i6, choć Plus tu się wzorował na Erze i jej marce Heyah. Plus raczej powinien pomyśleć o wprowadzeniu lepszych ofert, choć po tym zadowoleniu Buca można wnioskować, że poprawy nie będzie. Bez łaski, zawsze jest alternatywa, Play czy GG Air, które mają zalety, bo nie dzielą ofert na do wszystkich i do sieci. Swoją drogą kto taki idiotyzm wymyślił, jakby nie mogli zrobić oferty uniwersalnej, ma to chyba na celu nabijanie abonentów. Niestety większość ofert w3 nie są nastawione dla klienta, klient musi wybierać mniejsze zło, wyjątkiem jest tutaj oferta Orange PoP która daje tanio do innych sieci i zachowując możliwość obniżki połączeń w sieci. Rynek jest wolny, jeśli sieć cie olewa to idziesz do innej. /Kwistas

  • -1

    67. ~  2010-06-17 02:09:49  host: v05-16.opera-mini.net

    @66: To play bryluje w rozdawaniu starterów.

  • 1

    68. ~r  2010-06-17 03:43:40  host: user-109-243-104-193.play-internet.pl

    #67:skąd masz takie informacje? Wyssałeś z brudnego palca?

  • 1

    69. ~wosq  2010-06-17 09:44:00  host: 94.254.163.160

    Bez sensu. Piorę skarpetkę tylko z lewej nogi i twierdzę, że prawa śmierdzi i nie ma szans na zmianę tego stanu.

  • 1

    70. ~rotfl  2010-06-17 14:57:54  host: klient-213-5-248-10.kolokacja.kolnet.eu

    rotfl

  • 2

    71.  2010-06-17 18:57:12

    Jeszcze tak nisko nie upadłem by psuć swój wizerunek prepaidem z najgorszymi reklamami dla idiotów.

  • 0

    72. ~*  2010-06-22 08:55:15  host: mat.ics.p.lodz.pl

    "Bauc nie widzi szans na rozwój marki sami swoi"-- wystarczy obniżyć połączenia do poziomu 20 gr (niech będzie tylko do W3) i rozwój nastąpi samoistnie. Cena 66gr/min do innych sieci --- to jest bariera zaporowa, w zasadzie nie wiadomo co jeszcze trzyma kilkaset tysięcy ludzi przy tej marce, dziwne, że jeszcze nie upadła.

  • 0

    73. ~  2010-06-26 12:53:54  host: inet20909nc-3s.nat.umts.dynamic.eranet.pl

    Dla mnie Plus to wielkie g...., ale oferta "bezendu" w 36i6 jest spoko.

Dodaj swoją opinię