Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Baton za doładowanie FreeM lub Carrefour Mova

Baton za doładowanie FreeM lub Carrefour Mova

WitekT 3 Grudnia 2010 12:57

0 0

Użytkownicy FreeM i Carrefour MOVA, którzy w dniach 3-6. grudnia kupią kupon doładowujący o wartości 10 zł lub wyższej w sieci hipermarketów Carrefour lub sklepów Carrefour Market, otrzymają w prezencie mikołajkowym baton czekoladowy Twix Extra.

Aby otrzymać darmowy baton Twix Extra, należy udać się do kasy z kuponem doładowującym oznaczonym Carrefour MOVA (kupon doładowuje też karty FreeM) i batonem, które muszą znaleźć się na jednym paragonie. W przypadku zakupu kilku kuponów z promocyjnymi batonami, muszą się one znaleźć na osobnych paragonach.




Promocja dostępna jest w około 100 hipermarketach i 200 sklepach sieci Carrefour na terenie całej Polski.

Źródło tekstu: CP Telecom     

Dodaj do:
w sumie: 37
  • 1

    21.  2010-12-03 17:35:54

    Już lecę i doładowuje konto w końcu baton na drodze nie leży :-D

  • 1

    22. ~sympatyczny  2010-12-03 17:39:07  host: 87-206-224-112.dynamic.chello.pl

    ekskluzywny upominek :)

  • 1

    23. ~  2010-12-03 17:49:14  host: public4220.cdma.centertel.pl

    w pierwszej chwili pomyślałem: ale żenada- baton za doładowanie, i ciągle myślę tak samo- jedz twixy aż zbaraniejesz...

  • 1

    24.  2010-12-03 18:35:20

    facebook skasował mój profil - i jak ta teraz qr*** mam aktywować starter?

  • -1

    26. ~  2010-12-04 03:34:26  host: z15-15.opera-mini.net

    @19, 89 to pewnie twój rocznik wiec nie dziwi mnie ze na nic innego nie wpadles. Zapewniam cie ze sa inne sposoby o ktorych mowil nie bede, bo im mniej osób wie tym wieksze szanse na utrzymanie promocji, podobnie jak z GA.

  • -1

    28. ~  2010-12-04 08:45:32  host: z03-13.opera-mini.net

    minuty do movy mozna kupic na allegro od 5gr/min czyli chyba najnizsza stawka na rynku

  • 1

    30. ~paolo  2010-12-04 20:16:23  host: 178-37-66-66.adsl.inetia.pl

    czy ktoś wie gdzie w tym FreeM są te reklamy które przedłużaja waznośc konta o 30dni? nigdzi enie moge ich znaleść, wchodzę w tel na m.freem.pl i od razu na facebooka a reklam nigdzie nie ma :(

  • 0

    31. ~  2010-12-05 07:31:05  host: z21-10.opera-mini.net

    widze, ze nie ja jeden korzystam z promocji minut za zakupy :) ja rodzicom w ten sposob konto wydluzylem o rok i blisko 1tys. minut w zapasie maja. Nowa oferta minut za zakupy daje mozliwosc nabicia 500min. na miesiac ale trzeba zarejestrowac karte i miec kogos znajomego na kasie. Pewnie niektorzy skorzystaja ;) Wyjdzie duzo taniej niz w Play

  • 0

    32.  2010-12-05 09:11:22

    @31 internet też ? :))

  • 0

    33. ~  2010-12-05 09:56:30  host: z19-06.opera-mini.net

    @toms, traktuje to jako zart z twojej strony ;) Moi rodzice nie mają 35lat (nie wiem jak twoi) i internet w telefonie jest im zbedny. Oferte jaką im dalem jest dla nich najkorzystniejsza bo nic ich nie kosztuje.

  • 0

    34. ~  2010-12-05 10:08:18  host: z19-06.opera-mini.net

    c.d.33, jesli ktos wogole wie o istnieniu tego operatora i promocji MZM, to z pewnoscia potrafi policzyc czy bedzie mial taniej ;)

  • 0

    35. ~...  2010-12-05 10:11:25  host: 178.182.174.235.nat.umts.dynamic.eranet.pl

    @34 I o to chodzi. Zresztą to produkt skierowany do klientów konkretnego sklepu. Ja tam zakupów nie robię to i ofertę mam inną, ale jak komuś pasuje to tylko korzystać.

  • 0

    36.  2010-12-05 13:07:33

    @31 gdybyś napisał, że GŁOSOWO może być taniej niż w Play, to nie zażartowałbym. Nie wiem, czy rzeczywiście płaciłbyś mniej do wszystkich niż we Freszu - czyli poniżej 10gr/min, ale jeśli nawet gdyby tak, to pamiętaj, że to wszystko jest ukryte w cenach towarów. Nie łudź się - koszty posługiwania się kartami płatniczymi i te pseudogratisy są WIELOKROTNIE zapłacone przez kupujących. Wystarczy porównać ceny codziennych produktów takich jak mleko, masło i innych, np. z Biedronką, w której honorują tylko żywą gotówkę jako środek płatniczy. Mimo, że do jakości niektórych towarów z Biedronki mam zastrzeżenia, to polityka cenowa jest - jak na nasze kieszenie - bardzo przyzwoita. Warto o tym pamiętać, ciesząc się z "gratisowych" minut z Carrefoura.

  • 0

    37. ~  2010-12-05 13:43:46  host: z06-12.opera-mini.net

    @toms, minuty do movy mozna otrzymac bez problemu w sklepie ale mozna tez kupic na allegro w cenie od 5gr za minute. Przeciez nikt celowo nie robi zakupów dla tych minut ;)fakt minuty nie sa do wszystkich ale nie kazdy potrzebuje do wszystkich. Jest wygodniej bo nie musza pamietac o zadnych terminowych pakietach

  • 0

    38. ~impassive  2010-12-05 14:30:10  host: ip-94-42-12-33.multimo.pl

    Ja bym wolał mielonkę albo kabanosa.

  • 0

    39.  2010-12-05 14:30:12

    Może i tak, też mnie wnerwiają terminowe pakiety, ale daleko tej ofercie do miana uniwersalnej, a do tej najbliżej jest Freszowi, z jego pakietami kwotowymi. To na razie zło konieczne - być może doczekamy czasów bezpośredniego dostępu do taniego cennika, bez udziału pakietów, ale trzeba być zadowolonym z tego co jest. Nie przypuszczałem, że stawka 10 gr/min do wszystkich będzie tak szybko dostępna. Ale jak ktoś dzwoni tylko w sieci, to taka Mova może mu pasować, choć obiektywnie to kulawa oferta, pod względem UNIWERSALNOŚCI.

  • 0

    41.  2010-12-05 14:53:35

    Wbija pikę na sosnę, żeby złapać zasięg xD

  • 0