Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Bardzo tanie SMS-y w POP

Bardzo tanie SMS-y w POP

WitekT 1 Czerwca 2005 19:20

0 0
Od 3. czerwca w Idea POP dostępne będą nowe pakiety SMS-ów w sieci, w których cena pojedynczej wiadomości wyniesie 1 gr.

Pakiet ma kosztować 5 zł i zawierać 500 SMS-ów. Będzie on ważny do momentu utraty możliwości wykonywania połączeń wychodzących. Nie ma być limitu ilości uruchomionych pakietów.


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 23
  • 0

    4. ~shrek  2005-06-01 21:00:00  host: dof64.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ja

  • 0

    5. ~D@rio  2005-06-01 23:00:00  host: bip194.neoplus.adsl.tpnet.pl

    no to zacznie się nowa wojna SMSowa :) PlusGSM rozpoczął wojnę głosową a IDEA SMSową :) Będzie ciekawie :))

  • 0

    6. ~SYS  2005-06-02 00:01:00  host: chello084010050061.chello.pl

    i jeszcze zeby weszla 4 siec to juz wogole bedzie wypas :P

  • 0

    7. ~ghu  2005-06-02 00:51:00  host: svroma10.it-net.pl

    ten redaktorek z telepolis to powinien na nauki isc do szkoly, jak on pisze? : "Nie ma być limitu ilości ..." , raczej powinno byc: "ma nie byc limitu " !!!!

  • 0

    8. ~WitekT  2005-06-02 01:09:00  host: witek.ds.pg.gda.pl

    ghu: szyk przestawny jest jak najbardziej dozwolony - proponuję samemu poszperać w odpowiednich podręcznikach. :)

  • 0

    9. ~pitus  2005-06-02 06:59:00  host: w3cache.ino.tvknet.pl

    a idea zapomniala oklientach co maja jedna ide ne karte

  • 0

    10. ~ehmm  2005-06-02 10:58:18  host: 212.244.115.33

    ja dopiero teraz to przeczytałem na stronie Idei - tam pisze tak: "Nowa oferta POPa rusza już jutro!
    Prosimy o chwilę cierpliwości. A od 3 czerwca będzie się można już na maxa wyluzować, bo SMS w POPie będzie kosztować tylko 1 grosz brutto. I to do wszystkich w sieci Idea!
    Fajnie, co?"
    Niby żadna rewelacja - ale jeśli to będzie oferta na stałe - a nie np wyślesz smsa który kosztuje tyle i tyle i bedziesz miał za to ściśle określoną ilość smsów i na określony czas - to to było by kolejne "badziewie" a nie oferta. Jednakże jeśli to wejdzie do cennika na stałe - to może okazać się całkiem ciekawą ofertą dla kogoś, kto dużo sms'uje i jest poza domem (że nie ma w danym czasie dostępu do intenetu) - ale podkreślam - tylko wtedy. Jak by do tego na stałe obniżyli ceny połaczeń np do 20 - 30 gr/min do sieci np Idea i wszystkich stacjonarnych na stałe - to też bym się nie obraził:))

  • 0

    11. ~2012  2005-06-02 20:24:00  host: dzu218.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Ja też się podpisuję za ehmm 20 do 25 groszy za min. w sieci i na stacjonarne ale na STAŁE a nie badziewne pakiety. Co ciekawe w SamiSwoi jest tak na stałe czyli 24 grosze.

  • 0

    12. ~olki  2005-06-03 08:33:00  host: chg216.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Ja też uważam że powinno to być bez pakietów. SMSy jak i połączenia za 30gr. www.idea.pl w dziale POP mamy już pełną informacje jak aktywować i że za pierwzym razem tracimy 5zł (aktywacja), anie za te 5zł 500 SMSów. Wczoraj było poprawnie napisane o tych SMSach jak to jest w telepolis, a dziś już ktoś wyskoczył i poprzekręcał zupełnie na coś innego.

  • 0

    13. ~Lukasz  2005-06-03 09:02:00  host: h-81-15-194-20.dolsat.pl

    A ja i tak w SAMI SWOI zostane... SMSy wysylam z netu a rozmowy i tak mam najtańsze... i to bez pakietów....no i zasięg PLUSA

  • 0

    14. ~ehmm  2005-06-03 12:31:08  host: 212.244.115.33

    idea pop to jednak kicha - te smsy..:((
    (warunki umowy na stronie): http://www.idea.pl/binaries/PL/Binary/226/231689.pdf
    Warto zdwrócić uwagę przynajmniej na dwie rzeczy:
    1) promocja obejmuje okres od 3 czerwca do 31 sierpnia 2005 roku;
    2)PTK Centertel zastrzega sobie prawo do skrócenia okresu w którym Użytkownik ma możliwość zamówienia pakietu "100 smsów", zwanego dalej pakietem.
    Mało tego pakiety można zamówić tylko jeśli ma się taryfę "nowy pop".
    Oraz 5 zł kosztuje tylko aktywacja pakietu i aby skorzystać z oferty trzeba wydać 6 zł a nie 5zł (5zł aktywacja pakietu i 1 zł (z vat) na pakiet 100 sms'ów) co ewidentnie pisze w regulaminie promocji 100 smsów za 1 grosz :(((
    A myślałem że Idea w końcu zaczyna myśleć o klientach i obniżkach cen:((
    Niestety - pomyliłem się - trzeba czytać dokładnie warunki umowy i warunki promocji - by się nie wpakować w coś czego się nie chce... - pozdrawiam
    PS - z tymi smsami za 1 grosz jednak sobie daruje - mam smsy z bramek za free, - a promocja nie jest tak atrakcyjna jak wcześniej sądziłem (i nie jest na stałe:(()
    Mało tego - powinno pisać "PTK Centertel zastrzega sobie prawo do przedłużenia - (a nie skrócenia(!!)) okresu, w którym Użytkownik ma możliwość zamówienia pakietu "100 smsów", zwanego dalej pakietem."
    Przedłużenie - by mogło sugerować, iż Idea ma w planach dać smsy za 1 grosz na stałe.
    A tak - to nie daje złudzeń, czyli - IDEA WCIĄŻ DROGA - A PODOBNO ORANGE TAKŻE NIE NALEŻY DO TANICH FIRM:((
    kicha kicha kicha

  • 0

    15. ~bary  2005-06-03 15:24:00  host: dpx218.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ehmm, Ty zawsze wiesz co powiedziec, popieram

  • 0

    16. ~sPiDeK  2005-06-03 18:50:00  host: akx250.internetdsl.tpnet.pl

    Popieram ehmm.Ideaa to wie ale jak zrobic ludzi w konia.Mam do niej sentyment ( 3 lata w popie) ale to co robi z tymi pakietami to porazka! W tak-taku jest o niebo lepiej,przynajmniej jakies konkretne promocje.Pozdro

  • 0

    17. ~UWG_Rysiu  2005-06-09 20:23:00  host: gatetk.biezanow.net

    tyle że w tak taku jest taki myk, że mimo sekundowego naliczania mając mniej niż opłata za jedną minute połączenia, nie jestem w stanie zadzwonić i strasznie mnie to denerwuje. Używam i tak taka i popa i pop jest według mnie o niebo lepszy

  • 0

    18. ~ehmm  2005-06-09 22:56:30  host: 212.244.115.33

    ja tam popa lubie, ostatnio tylko dlatego, iż kupiłem sobie kiedyś kartę za 50zł i miałem mieć 3 miesiące na rozmowy wychodzące i 360 dni na przychodzące - miałem 7 dni do końca rozmów przychodzących - już zastanawiałem się czy kupić sobie nową kartę pop czy przejść na inną sieć - ale tutaj niespodzianka - okazało się, dostałem 270 dni na wykorzystanie (rozmowy przychodzący - i 1 dzień na rozmowy wychodzące i jakimś dziwnym trafem na koncie zostało mi 1,5zł :)) - i jak tutaj nie lubić pop'a - a więc zostałem dalej w popie - karty nie kupiłem (bo smsy z netu mam:)) - a ludzie mogą do mnie dzwonić - mało tego - jakimś cudem miałem dodatkowo 1,5zł na rozmowy:)) - szukałem informacji na stronie Idei i nie widziałem żadnych informacji o takiego typu promocji... - a więc w Idei bywa różnie - ale czasem jest "fajnie"...:))

  • 0

    19. ~  2005-07-10 19:42:00  host: 195.94.216.178

    idea to syf

  • 0

    20. ~speed  2005-08-19 16:02:26  host: df52.internetdsl.tpnet.pl

    ehmm: no to te 1,5 zl chyba zabrali mi i tobie dali.. obudzilem sie kiedys pieknego poranka i nie mialem juz mojej zlotoweczki na koncie, no chyba ze lunatykuje

  • 0

    21. ~  2007-10-23 16:24:27  host: chello089078122042.chello.pl

    mam sprawe jaki jest kod na pakiet sms w popie

  • 0

    22. ~libero  2007-10-23 16:25:02  host: chello089078122042.chello.pl

    na 100 sms

  • 0

    23. ~paw  2009-07-21 20:58:02  host: abie96.neoplus.adsl.tpnet.pl

    jak przejsc z orange go do popu?

Dodaj swoją opinię