Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Bardzo mało iPhone'ów 8 w dniu premiery

Bardzo mało iPhone'ów 8 w dniu premiery

msnet 9 Sierpnia 2017 09:54

1 1

iphone 8

Ceniony analityk Ming-Chi Kuo poinformował, że w dniu premiery rocznicowego smartfonu Apple'a na rynek trafi jedynie od 2 do 4 milionów sztuk urządzenia.

Według KGI Securities, którego pracownikiem jest Ming-Chi Kuo, premiera iPhone'a 8 odbędzie się we wrześniu. Rocznicowy smartfon Apple'a, który będzie pierwszym urządzeniem firmy z ekranem OLED, ma być dostępny w trzech kolorach: czarnym, złotym i srebrnym. W dniu premiery ilość dostępnych telefonów będzie jednak bardzo mała, jak na Apple'a. Według analityka KGI zaledwie 2-4 miliony egzemplarzy trafi na rynek, a do końca roku wyprodukowanych zostanie 45 do 50 milionów sztuk iPnone'a 8.

Okazuje się, że decyzja Apple'a o zastosowaniu wyświetlacza OLED w nowym flagowcu, może być głównym powodem ograniczonej liczby smartfonów dostępnych w dniu premiery. W serwisie Weibo.com pojawił się wpis, podobno pochodzący od pracownika firmy Foxconn, który stwierdza, że 40% paneli OLED, jakie Apple otrzymał od swoich dostawców, nie nadaje się do użycia.




Mniej problematyczne są iPhone 7s i iPhone 7s Plus, których premiery także oczekuje się jesienią. Według Ming-Chi Kuo Apple wyprodukuje od 35 do 38 milionów sztuk modelu 7s z wyświetlaczem 4,7 cala i od 18 do 20 milionów egzemplarzy modelu 7s Plus z ekranem o przekątnej 5,5 cala.

iphone 7s 8 7splus

Zobacz: Apple chce chronić zawartość ekranu użytkownika
Zobacz: Wyniki Apple po 2Q2017

Źródło tekstu: appleinsider.com, wł     

w sumie: 36
  • 0

    17.  2017-08-09 11:36:09

    15 - to nawet do umts nie loguje? ;-)

  • 0

    18.  2017-08-09 11:37:01

    A propos... Jakim cudem na Telepolis "wpisu" dokonałeś?

  • 0

    19. ~pabloki  2017-08-09 11:42:08  host: 188.146.2.159.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    17 loguje do umts ale nie mozna polaczyc sie z siecią .

  • 0

    20. ~pabloki  2017-08-09 11:45:14  host: 188.146.2.159.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    18 bo jal widzisz pisze o awarii w play a telefon mam w tmobile. ale widzisz to udowadnia orsonowi dlaczego jeden wpis na fb play o awarii bo jak bez wifi ani transmisji danych dokonać. Od kolegi? A co jak koledzy maja tez play?

  • 0

    21.  2017-08-09 12:00:30

    20 - i nikt (to ogólnopolska awaria?) nie ma dostępu do sieci z tego powodu...

  • 0

    22. ~pabloki  2017-08-09 12:05:40  host: user-94-254-254-144.play-internet.pl

    21 już mineła . widcznie ludzie sa zajęcie innyi sprawami. jakbys zadzwonił do bok play to dowiedziałbyś sie . teraz to juz po . na szczęscie działa.

  • 0

    23. ~genialne!  2017-08-09 12:08:32  host: 212.160.172.83

    @20 czekaj czekaj... masz telefon w t-mobile, awaria jest w Play to dzwonisz i pytasz dlaczego? Matkoboskokochano jak ja bym chcial sie tak w zyciu nudzic.

  • 0

    24. ~pabloki  2017-08-09 12:11:34  host: user-94-254-254-144.play-internet.pl

    23 teraz już widzisz że internet mam w play a telefon w tmobile. myślę że teraz to jasne.
    21 na forum play są wątki z dziś że nie można sie połaczyć .powiesz że mało. no cóż jak awaria to internetu nie ma. jak napisac?

  • 0

    25. ~pabloki  2017-08-09 12:12:57  host: user-94-254-254-144.play-internet.pl

    23 bo oczywiście nie doczytales że chodzi o awarię transmisji danych i dlatego głupoty napisąłeś.

  • 0

    26. ~play  2017-08-09 12:18:21  host: w3cache1.cyfrowypolsat.pl

    U mnie telefon w play od rana loguje się do LTE bez problemu. Pewnie u Ciebie była jakaś konserwacja nadajnika czy coś.

  • 0

    27. ~pabloki  2017-08-09 12:26:37  host: user-94-254-254-144.play-internet.pl

    26 ha ha skoro bok play wie o awarii to znaczy że to nie konserwacja nadajnika bo nie pytali mnie tylko na pytanie jest awaria transmisji danych odpowiedz była tak , prosze uzbroić sie w cierpliwość.

  • 0

    28.  2017-08-09 12:28:00

    27 - to już działa czy nie?

  • 0

    29. ~pabloki  2017-08-09 12:30:14  host: user-94-254-254-144.play-internet.pl

    28 jak widzisz już działa . 3g i lte. tylko wyjasniam że to nie jednostkowy przypadek.

  • 0

    30.  2017-08-09 12:32:47

    29 - w poniedziałek u mnie śmieciara zabierała śmieci... Jeden kubeł im się zerwał (coś tam się urwało) i śmieci się rozsypały na drodze. W godzinę się uwinęli, nowy kubeł za kolejną godzinę podstawili ;-)
    Wiesz w jak wielu miejscach w Polsce podobne "awarie" się zdarzają?

  • 0

    31. ~pabloki  2017-08-09 12:34:00  host: user-94-254-254-144.play-internet.pl

    30 jeśli obszar mały to obsługa nie wie bez sprawdzania w systemie info gdzie awaria. tu obsługa bez sprawdzania wiedziała o problemie. taka różnica.

  • 0

    32. ~Calm7  2017-08-09 12:36:17  host: abbo215.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @30. To nie śmieć tyle...
    Na Telepolis też nie śmieć tyle...:-D

  • 0

    33.  2017-08-09 12:38:33

    31 - nie rozumiem Cię...
    Ja, kiedy mam problem z telefonem czy łączem, dzwonię i zgłaszam awarię. Nie patrzę czy w serwisach branżowych piszą o awarii - w moim rejonie czy na większym obszarze... Bo co mnie to obchodzi, że ktoś napisze? Co to da? Mnie obchodzi, że ja nie mogę korzystać ;-)

  • 0

    34. ~pabloki  2017-08-09 13:00:49  host: user-94-254-254-144.play-internet.pl

    33tak właśnie zrobiłem -najpierw zadzwoniłem do dostawcy czyli play. ale nie było potrzeby robienia zgłoszenia bo już wiedzieli o problemie globalnym. nie podawałem rejonu . wiesz skoro telepolis pisze o play ze dodał kilka nadajników , oawarii w orange pisali to dlaczego awarii play by nie napisać. to było podrzucenie tematu. tak z logiki . mnie też obchodzi by u mnie działało .

  • 0

    35. ~n  2017-08-09 14:10:19  host: ip-5-172-239-1.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

    wlo już 15 lat jesteś na forum. Przez tel lata coraz bardziej jałowe wpisy Wlo zostawiasz.

  • 0

    36.  2017-08-09 14:15:41