Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Bardzo dobre wyniki Motoroli dzięki RAZR V3

Bardzo dobre wyniki Motoroli dzięki RAZR V3

WitekT 21 Stycznia 2006 13:30

0 0

motorola razr v3 Motorola zanotowała wzrost zysków o 86% w IV kwartale 2005 roku - do 1,2 mld dolarów. Stało się to głównie dzięki bardzo dobrej sprzedaży telefonów serii RAZR V3.

Przychody wzrosły o 18% do 10,43 mld dolarów, minimalnie poniżej oczekiwań analityków. W całym 2005 roku Motorola zanotowała sprzedaż w wysokości 36,84 mld dolarów, w 2004 roku było to 31,23 mld dolarów.

Amerykański producent w ostatnim kwartale 2005 roku sprzedał 44,7 mln telefonów komórkowych - o ponad 40% więcej niż w tym samym okresie czasu 2004 roku. W całym 2005 roku sprzedaż wyniosła 146 mln sztuk. Motorola ogłosiła, że RAZR V3 jest teraz najlepiej sprzedającym się clamshellem na świecie z udziałem w rynku na poziomie 19%.




Motorola planuje kontynuować politykę "cienkich telefonów" w przyszłym roku. Będzie to jednak trudniejsze, gdyż wypuszczenie podobnych konstrukcji zapowiedziało na 2006 rok wielu innych producentów.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu Motorola RAZR V3 w katalogu (GSM).

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu Motorola RAZR V3x w katalogu (GSM/UMTS).

Źródło tekstu: Telegeography, wł     

Dodaj do:
w sumie: 12
  • 0

    1.  2006-01-21 13:37:27

    No i good :) Lubię Motorolkę :D

  • 0

    2.  2006-01-21 13:54:39

    przymierzam sie do kupna v3. czy ten telefon ma jakies wady??slyszalem ze z zasiegiem bywa kiepsko.

  • 0

    3.  2006-01-21 14:48:01

    messer: niektym moze brakowac pamieci, bateria zla nie jest..

  • 0

    4.  2006-01-21 15:01:54

    Mam v3 więc po krótce Ci odpowiem :) :
    Wady:
    Mała pamięć na SMSy (25)
    Wolne w porównaniu do SE działanie
    Mała pamięć (ok 7 Mb)
    Zalety:
    Świetny design
    Doskonały wyświetlacz
    Dobre (jak na 0,3 Mpix) zdjęcia

    Ogólnie rzecz biorąc.. Telefon wart polecenia. ;-)

  • 0

    5.  2006-01-21 15:40:41

    no wlasnie rozwazalem tez zakup SE K700i ale z tego co widze to chyba wybiore v3 (zalezy mi na dobrej baterii, niezawodnym dzialaniu,dobrym aparacie i wyswietlaczu).pozdro

  • 0

    6.  2006-01-21 16:24:09

    na aparacie Ci zależy ? to chyba i V3x mówisz ? a on pewno drogo kosztuje

  • 0

    7.  2006-01-21 17:35:09

    a ja bym polecil sagem x6-2, brzydki ale ma duzo lepsze mozliwosci (aparat 1,3mpx, karty pamieci) a motka v3 ma tylko fajny wyswietlacz (no i wyglad)

  • 0

    8.  2006-01-21 18:17:00

    no tak tylko ze o ile mi wiadmomo x6-2 jest tylko w idei (ja jestem w erze). Pytalem tez i w moim miescie poki co nie swcigaja simlocka z tego aparatu... Acha i a v3x mnie nie stac.

  • 0

    9.  2006-01-21 19:33:47

    A mi ta v3 nigdy sie nie podobala --- jakos nie mam przekonania do motoroli.
    Niby te v3 taki nowoczesne a niczym szczegolnym nie zaskakuje.
    Chodzi mi tutaj o model v3 ten pierwszy, bo co do tej v3 do 3G no... calkiem calkiem ale nadal mi sie nie podoba wyglad.
    Ale to tylko moje zdanie.

  • 0

    10.  2006-01-21 20:36:00

    ok dziekuje wszystkim za opinie.

  • 0

    11. ~kuba61  2006-02-07 12:43:10  host: eua141.neoplus.adsl.tpnet.pl

    co do bateri to niejest zadobra malo uzywana 3,5 dnia przynajmniej u mnie tak trzyma

  • 0

    12. ~  2007-01-15 22:23:22  host: elf146.internetdsl.tpnet.pl

    Rewelacyjny telefon warty polecenia.dardzo dobra jakos zdjęć Perfekcyjny wygląd dobrej jakości dzwonki.po prostu rewelacja!

Dodaj swoją opinię