Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Barcelono - przybywamy!

Barcelono - przybywamy!

WitekT 12 Lutego 2011 11:47

0 0

Jutro rozpoczynają się pierwsze konferencje związane ze startującym 14. lutego Mobile World Congress w Barcelonie. Nasza redakcja będzie obecna na wszystkich najważniejszych wydarzeniach tegorocznej imprezy.

Najbliższe kilka dni będzie dla naszej redakcji bardzo pracowite, będziemy działać zgodnie z powiedzeniem wszystkie ręce na pokład. Wiadomości i obszerne relacje będą pojawiać się codziennie.




Zapraszamy też na nasz profil na Facebooku, gdzie na bieżąco, przez cały dzień, będziemy publikować ciekawe, krótkie wiadomości i zdjęcia z imprezy. Nie wszystkie zdjęcia z Facebooka znajdą się u nas w serwisie, nie wszystkie zdjęcia pokazane w serwisie da się odnaleźć na naszym profilu największego portalu społecznościowego. Serdecznie zapraszamy szczególnie, że aby obejrzeć nasze materiały, wcale nie trzeba się rejestrować!

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 20
  • 0

    1. ~Paweł  2011-02-12 11:48:02  host: 89-76-121-120.dynamic.chello.pl

    Już się nie mogę doczekać tych informacji :)Mam nadzieję że będziecie szybsi od Komórkomanii :P

  • 2

    2.  2011-02-12 12:02:30

    Komorkomania to nie ta liga co telepolis, wiec nie ma sie o co martwic

  • 1

    3. ~kupczak  2011-02-12 12:07:47  host: 78.31.136.142.rybnet.pl

    "profil ma Facebooku" chyba miało być na :P

  • 1

    4.  2011-02-12 12:15:59

    kupczak: fixed, dzięki! :-)

  • 3

    5.  2011-02-12 12:43:02

    Mam nadzieję że opiszecie nowe telefony także mniej znanych producentów...

  • 0

    6. ~  2011-02-12 13:19:04  host: z01-08.opera-mini.net

    Hehe, koncert życzen, mi już ktoś narobił apetytu że opera mini przedstawi nowe wersje przeglądarek na wszystkie typy telefonów.

  • 1

    7. ~  2011-02-12 14:06:41  host: 213-238-89-152.adsl.inetia.pl

    A wieczorem melanż :-)

  • 1

    8.  2011-02-12 16:59:07

    Mam prośbę do Witka czy mógłbyś zwrócić uwagę na nowe modemy HSPA+ lub LTE z firmy Sierra Wireless mające trafić do Polski? Pozdrawiam :-)

  • 1

    9.  2011-02-12 18:03:58

    Heh, to zabraknie mi dnia na czytanie wszystkich wiadomości na Telepolis:)

  • 1

    11. ~plugmind  2011-02-12 19:41:24  host: 87-206-59-217.dynamic.chello.pl

    Szkoda, że nie pokazują tam programu na Androida CB Radio Chat. www.cbradiochat.net

  • 0

    12.  2011-02-12 22:01:54

    Liczę na jakieś relację na żywo, niekonieczne telefony, ale coś od strony technologicznej typu stacje bazowe czy jakieś lepsze procki do telefonów.

  • -3

    13. ~aaaa  2011-02-12 23:21:37  host: z17-15.opera-mini.net

    Juz sie rozpedzam zeby zalozyc profil na facezboku tylko po to zeby czytac relacje z tej imprezy. Ten zalosny portal spolecznosciowy cos Wam placi za napedzanie mu klientow? To zwykle swinstwo z Waszej strony by stawiac w takim polozeniu osoby, ktore czytaja systematycznie Wasz portal. To jakas masakra....

  • 1

    14.  2011-02-13 00:20:56

    aaaa: rozumiem, ze za ciezko bylo przeczytac ostatni akapit wiadomosci, gdzie jest stosowne wyjasnienie i informacja, ze wcale nie trzeba sie rejestrowac na facebook-u, aby nasz profil czytac. Z racji szybkosci publikowania chcemy wykorzystac FB. W serwisie tez bedzie stosowna relacja.

  • 2

    15.  2011-02-13 10:06:57

    No to kilka dni bez cenzury :)

  • 0

    16. ~sebek  2011-02-13 11:22:29  host: 77-253-45-121.adsl.inetia.pl

    czekam :D

  • 0

    17. ~  2011-02-13 12:21:57  host: user-188-33-114-132.play-internet.pl

    ja tez czekam, a fejsbook to dno i tez bym sie nie rejstrowal... strasznie nie wygodnie sie go czyta hehe

  • 0

    18. ~aaaa  2011-02-13 17:10:58  host: aafx112.neoplus.adsl.tpnet.pl

    SirmarK: gdy pisałem komentarz, nie było informacji, że nie trzeba się na tym żałosnym portalu rejestrować...poza tym nawet jeśli nie trzeba się rejestrować to i tak portal jest żałosny...i skoro Witek ciągle prosi o to by nie było personalnych wycieczek to też proszę o to samo...nie było ciężko przeczytać, po prostu nie było takiej informacji wcześniej...

  • 0

    19. ~  2011-02-13 17:23:14  host: z26-08.opera-mini.net

    Nie podlizuje sie sirmarkowi ale byłeś ślepy. Witek nic nie poprawiał, od razu pisało że nie trzeba się rejestrować.

  • 0

    20. ~sebek  2011-02-13 18:45:04  host: 77-253-45-121.adsl.inetia.pl

    @1 niestety nie są szybsi o komókomanii tam już zdjęcia z samsunga a tu cicho.. ;]

  • 0

    21.  2011-02-13 19:48:22

    18: wycieczki zacząłeś Ty tekstami, że ktoś nam za coś płaci. A tekst newsa nie był poprawiany - info o braku potrzeby rejestracji było od samego początku.

Dodaj swoją opinię