Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Bannister odchodzi z P4

Bannister odchodzi z P4

WitekT 17 Kwietnia 2009 16:42

0 0
Chris Bannister, prezes P4, odchodzi z firmy - dowiaduje się TELEPOLIS.PL. Na razie nie jest znany jego następca.

Informację o odejściu Bannistera potwierdził TELEPOLIS.PL Marcin Gruszka, rzecznik Play. Nie chciał jednak ujawnić jak długo Bannister pozostanie jeszcze na swoim stanowisku.

Bannister kieruje P4 od samego początku istnienia firmy (jeszcze jako Netia Mobile), prezesem został 15. października 2005 roku. Poprzednio, w latach 2001-2003 kierował siecią "3" w Szwecji i Danii, a następnie znalazł się w jej radzie nadzorczej.


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 65
  • 0

    46. ~Friendly_X  2009-04-17 19:17:17  host: 94.254.159.12

    Nikt nie kupi Play.. przynajmniej na razie. Mowie Wam.. to roszady udzialowcow...

  • 0

    47. ~Ajaj  2009-04-17 19:40:32  host: f96-048.opera-mini.net

    Szkoda. Bo jakby nie bylo agresywna polityka playa byla za akceptacja Krzyska Banistera. Oby na prezesa nie wskoczyl zaden buc z orange lub tp. Oby ten ktos mial rownie wielkie jajka co Krzysiek. A tak przy okazji, wiecie ze banister to po angielsku znaczy porecz? czyzby jakis znak to byl? ;-)

  • 0

    48. ~Ajaj  2009-04-17 20:12:25  host: f96-048.opera-mini.net

    Pewnie poszedl do orange pomoc im zrobic uczciwa oferte prepaid. :)

  • 0

    49. ~  2009-04-17 20:20:39  host: afim74.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Szkoda. Sympatyczny z niego gość.

  • 0

    50. ~  2009-04-17 20:21:24  host: dnz95.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Pani Kossmann jest teraz w Deni Cler

  • 0

    51. ~  2009-04-17 20:23:49  host: chello089077042082.chello.pl

    @47 ale z Ciebei poliglota, a poza tym jakie masz poglady ciekawe... Pasja GSM ma jkaieś przecieki odnośnie nastepców

  • 0

    52.  2009-04-17 20:24:33

    napisze krótko; szkoda i dziekuje za wszystko co pan zrobił dla tak wielu

  • 0

    53. ~Eon  2009-04-17 20:27:24  host: 87-205-41-227.adsl.inetia.pl

    http://news.pasjagsm.pl/jorgen-bang-jensen-nowym-prezesem-p4-584 0.html

  • 0

    54. ~  2009-04-17 20:27:31  host: 87-205-44-55.adsl.inetia.pl

    No to k...a zapalcie w końcu te je...e świeczki, bo od tego waszego żalu aż mi d..ę ściska.

  • 0

    55. ~xiop  2009-04-17 20:32:11  host: inet20909nb-0.nat.umts.dynamic.eranet.pl

    Bannister wykonal z play kawal dobrej roboty, oferty wprowadzone w ciagu 2 lat od wejscia sieci mocno zmienily rynek.play fresh, play online i play abonament to jest cos. szacun!

  • 0

    56.  2009-04-17 20:56:18

    Ten nowy prezez to były prezes sieci one.at czyli teraźniejszy orange xD

  • 0

    57. ~agent  2009-04-17 21:20:36  host: chello087206028193.chello.pl

    łubuuduubu łuubuudubu niech żyje nam prezes naszego klubu

  • 0

    58. ~pisul  2009-04-17 21:27:19  host: kwiatkowskiego.res.pl

    Czytacie odszedl od p4 ato oznacza ze nieumarl :)pewnie ktos zaproponowal mu lepsza kase.A w swiecie 3 lata w tej samej firmie to wielki blad.Zreszta tu juz na awans niemugl liczyc :)

  • 0

    59. ~idol  2009-04-17 21:40:09  host: ddl150.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ONE zamienił się w Orange Austria, więc jeżeli to prawda, że jego były szef będzie prezesem P4 to po co Orange ma się wysilać. Kupi markę Play i po krzyku.

  • 0

    60.  2009-04-17 21:41:30

    idol: on przestał być prezesem One PRZED rebrandingiem.

  • 0

    61. ~pir  2009-04-17 21:43:31  host: host-62-141-255-222.tomaszow.mm.pl

    o Play wypowiadam się pozytywnie ale co do prezesa to... Prezes jest jak kapitan na statku i tu zastanawiam się czy to nie był kurs na mieliznę a Pan kapitan wysiada przed zarzymaniem się okrętu... Każda firma jak ma istnieć i rozwijać się musi mieć dobre oliwienie - K A S E. Poczekam na analizę przychodów i strat P4 za 2009r. Przejęcie P4 przez kogoś z W3 nie zostanie zatwierdzone przez Urząd Antymonopolowy i nie chodzi tu o efekt powstania operatora narodowego czyli granica 40%. Ale pewnie myślicie że PLAY jest jak CARITAS i przetrwa z datków:)

  • 0

    62.  2009-04-17 22:09:02

    Czemu od razu zakładacie przejęcie P4? Póki co wielka trójca jest zajęta rebrandingiem własnych sieci. Też mnie ciekawi kto będzie prezesował P4, ale nie zapominajcie, że P4 to nie tylko Play.

  • 0

    63. ~Bogdan  2009-04-17 23:21:43  host: 238-mi3-4.acn.waw.pl

    xiop: co z tego że zmieniły rynek? Ważne jest to, czy firma zyskała na wartości, czy osiągnęła wskaźniki, czy zadłużenie nie przekracza rocznych przychodów itp a z tym już nie jest tak pięknie.

  • 0

    64.  2009-04-18 09:01:42

    Mnie w tym wszystkim najbardziej interesuje jaki ten nowy krawaciarz będzie jako pracodawca? Pod rządami Chrisa była luźna i przyjazna atmosfera w firmie, ciekawe jak teraz będzie...?

  • 0

    65. ~  2009-04-18 09:36:19  host: dnn228.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Jak się pogorszy atmosfera to podziękujecie temu panu i możecie rozwijać sieci LTE w Azji. :)

Dodaj swoją opinię