Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Bankowe promocje z NFC w T-Mobile

Bankowe promocje z NFC w T-Mobile

WitekT 18 Października 2012 12:19

0 0

mBank i Polbank 29. października startują z promocją kart NFC, które będzie można załadować na kartę SIM T-Mobile. W jej ramach wydanie i użytkowanie będzie darmowe, a 10% płatności NFC zostanie zwróconych.

Szerzej o ofercie NFC w T-Mobile pisaliśmy w tej wiadomości.

Są jednak pewne ograniczenia - w Polbanku wydającym kartę kredytową zwrot nie może przekroczyć 100 zł miesięcznie, a po 1. kwietnia 2013 roku miesięczne użytkowanie karty będzie kosztować 2 zł.




mBank, który w tej chwili oferuje tylko kartę debetową NFC, nagradza dodatkowo pierwsze trzy wykonane transakcje bonusem w wysokości 50 zł. Nowi klienci, otwierający przy tej okazji eKonto, otrzymają kolejne 50 zł.

Kolejne dwa banki - Getin, Millennium oraz Citi - mają dołączyć z usługami i promocjami do końca roku,

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 16
  • 1

    1.  2012-10-18 12:29:12

    Polbank i mBank jeszcze w tym miesiącu. Pozostałe 3banki pewnie od listopada. Orange tak bardzo chciał być pierwszy a nic z tego nie wyszło.

  • 1

    2.  2012-10-18 12:30:45

    Hmmm 10% zwrotu to trochę za pięknie wygląda, ale jeśli faktycznie tak to będzie działać to czemu nie. W większych miastach terminali kompatybilny jest już sporo.

  • 1

    3.  2012-10-18 12:31:41

    "Kolejne dwa banki" a nie trzy? ;)

  • 1

    4. ~a  2012-10-18 12:35:03  host: ip-37-209-133-172.free.aero2.net.pl

    a tymczasem... konkurencja oferuje breloki/naklejki i nie trzeba za to płacić, czy bawić się w nowe umowy...

  • 2

    5. ~  2012-10-18 12:38:29  host: z36-09.opera-mini.net

    Ten kto ma telefon z nfc może i skorzysta, ale tak to nie widzę w tym jakiejś większej przyszłości, skoro to samo mam w karcie mastercard.

  • 1

    6. ~  2012-10-18 12:39:32  host: z36-09.opera-mini.net

    ale promocja jest fajna, szkoda że nie wielu skorzysta

  • 1

    7. ~Lob  2012-10-18 12:49:27  host: user-94-254-129-190.play-internet.pl

    No to Raiffeisen pocisnal rynek monilny. Szkoda tylko ze nie w swojej ofercie (dla bogatych) tylko w Polbanku (dla mas).

  • -1

    8. ~tom  2012-10-18 13:40:24  host: user-94-254-129-30.play-internet.pl

    ~5 no dla 1 karty to może bez rewelacji ale jak masz tych kart więcej to lepiej je mieć w jednym miejscu i decydowacz której to się ppłaci, przynajmniej ja to tak widze.

  • -3

    9.  2012-10-18 14:00:16

    5. - a kto nie ma? Czytając komentarze wygląda na to, ze ludzie mają taki sprzęt, ze mi może sie tylko śnić ;-)

  • -3

    10.  2012-10-18 14:00:47

    W szczególności pre-paidowcy oczywiście.

  • 1

    11. ~Wojtaszek  2012-10-18 18:33:23  host: 91-193-209-18.eimperium.pl

    A czy można w końcu zablokować te płatności mobilne na karcie? Nie każdy chce korzystać z takiego uszczęśliwiania na siłę...

  • 2

    12.  2012-10-18 18:43:22

    wlo - długo będziesz nas raczył swoimi mądrościami? Daj sobie spokój. Czasami napiszesz coś sensownego, ale w większości prowokujesz i wkurzasz. To twoje hobby?

  • 0

    13.  2012-10-19 12:53:40

    12. toms - żebyś wiedział ;-) Ale czy na pewno? Można do jednego telefonu "wsadzić" kilka kart? Raczej nie? Więc z kim rozmawiam? Ze śmiesznym człowieczkiem, z którego nic innego niż zakpić nie można.

  • 0

    14.  2012-10-19 12:56:43

    Witek - mam propozycję... Utwórzcie na portalu coś na wzór słowniczka czy podręcznej ensyklopedii, gdzie będą podstawowe definicie i opisy poszczególnych terminów/technik czy technologii wraz z ich możliwościami. Np. le kart płatniczych można "wsadzić" do jednego telefonu z NFC i pozbyć się "harmonijki" rozwijanej w sklepie...

  • 0

    15.  2012-10-19 12:58:07

    toms - odpowiedz koledze ~Wojtaszkowi... Ciekaw jestem Twojej odpowiedzi ;-)

  • 0

    16.  2012-10-19 13:02:38

    Domyślnie ~Wojtaszek korzysta z abonamentowych usług skoro jest zainteresowany problemem - oczywiście...

Dodaj swoją opinię