Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Bank Millennium wprowadza usługi bankowości mobilnej

Bank Millennium wprowadza usługi bankowości mobilnej

sirmark 2 Stycznia 2005 21:26

0 0

Jeszcze w styczniu Bank Millennium wprowadzi do swojej oferty nową usługę MilleSMS. Są to znane m.in. z Inteligo i Banku BPH automatyczne powiadomienia SMS-owe przesyłane na komórkę klienta, po dokonaniu transakcji kartą płatniczą lub po zaistnieniu wcześniej określonych operacji na rachunku osobistym.
Według zapewnień banku, alarmy SMSowe z informacją o dokładnej dacie i kwocie, mają dochodzić automatycznie, od razu po dokonaniu transakcji lub np. po zaksięgowaniu pieniędzy na koncie klienta. Usługę będzie można niedługo samodzielnie aktywować w systemie bankowości internetowej Millenet. Koszt przychodzącego SMSa ma wynosić 29 groszy od sztuki. Millennium jest kolejnym po BZ WBK bankiem, który udostępnił w ostatnim czasie swoim klientom tę popularną usługę.

Źródło tekstu: PRnews     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-158-30-219.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy uważasz, że iPhone'y powinny mieć port USB-C?

Piekło zaczyna zamarzać: przyszłe iPhone'y mogą mieć port USB-C

 

Zobacz wynik | Opinie (5)

Archiwum Ankiet