Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości "Bałwan poleca" w Plusie

"Bałwan poleca" w Plusie

sirmark 14 Listopada 2009 03:55

0 0

Plus wprowadził do oferty nowe promocje z motywem przewodnim "Bałwan poleca". W ofertach abonamentowych i Mix operator oferuje stawkę za połączenia poza abonamentem wynoszącą 29 groszy za minutę.

O promocjach wspominaliśmy już w tej wiadomości.




Promowane telefony to Sony Ericsson W715 Walkman z GPS-em, kartą 4 GB i aparatem 3,2 Mpix oraz Samsung S7350 Ultra Style z GPS i aparatem 5 Mpix. W ofercie znajduje się również nowość - dotykowa Nokia 5530 XpressMusic od 1 zł.

Zobacz: regulamin promocji "Bałwan Poleca".
Zobacz: regulamin promocji "Bałwan Poleca Taryfy Syberyjskie w Plusie".
Zobacz: regulamin promocji "Bałwan poleca Muzyczne Taryfy Syberyjskie w Plusie".

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 86
  • 0

    67.  2009-11-15 17:02:23

    tomala: oj o różnych tu historiach czytałem o znikającej kasie z konta więc nie byłbym taki pewien :)

  • 0

    68. ~wister  2009-11-15 17:37:23  host: public-gprs73650.centertel.pl

    wielkich zmian nie ma, minut wciąż tyle samo, konkurencja daję ich więcej.

  • 0

    69. ~danieluk  2009-11-15 20:37:57  host: v08-03.opera-mini.net

    Plus niestety usiluje, tak jak w niedawnej przeszlosci Orange, ugrac cos na rynku przede wszystkim chwalac sie liderowaniem pod względem posiadanych kart sim.

  • 0

    70. ~  2009-11-15 21:38:14  host: apn-77-113-18-52.dynamic.gprs.plus.pl

    tak jest 69. ~danieluk a orange teraz się stara a plus ma w nosie bo na razie nie musi

  • 0

    71.  2009-11-15 23:31:06

    #58 Radzę ci przetestować najpierw ten "rozwalający" wszystkich "internet" w Play i porównać go z przereklamowanym Plusem. Obawiam się że możesz być zdumiony różnicą i przestanie być tak różowo jak się wydaje... Wiem to niestety z autopsji...

  • 0

    72. ~  2009-11-16 00:35:44  host: apn-95-40-215-217.dynamic.gprs.plus.pl

    @51, 52, 53: Mówicie chyba o jakiejś prehistorycznej taryfie działającej na równie starej platformie. Dziś już nic nie jest blokowane jak masz zero na koncie! Przykład: miałem 5zł i kupiłem pakiet ingternetowy 25MB za owe 5zł. Mam teraz zero na koncie i właśnie śmigam na tym pakiecie. Pozdrawiam nieuświadomionych.

  • 0

    73. ~  2009-11-16 00:51:54  host: apn-95-40-215-217.dynamic.gprs.plus.pl

    @10: Tylko ile osób jest w Heyah, a ile w Plusie? Pod tym względem (nielimitowane sms-y w sieci) jest to najlepsza oferta. Poza tym nie bardzo się do czegoś nadaje... Chociaż jak dali znowu gadkę-szmatkę to też jest to ok oferta, pakiety internetowe też no i kasa (czy tam minuty) za odbieranie połączeń z innych sieci - w wersji lepszej niż w Playu, bo nie muszą być 2 pełne przychodzące. @20: Mix III oczywiście nie nadaje się na jedyny numer - służy tylko do darmowego numeru, pakietów internetowych i minut po 5gr do Plusa.

  • 0

    74. ~kiko  2009-11-16 09:39:13  host: dqk203.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Trochę szkoda, że nie dali więcej minut, bo obecnie za 55 pln 120 to już trochę mało

  • 0

    75. ~stz  2009-11-16 10:09:02  host: 77-254-245-246.adsl.inetia.pl

    Co najmniej pół godziny za mało. Powinni dać chociaż 160 minut aby być nie gorszym od innych. Żeby być lepszym powinni dać 190 minut za 55 zlotych.

  • 0

    76. ~BBurns  2009-11-16 10:51:53  host: ip-89.171.83.180.static.crowley.pl

    "Fajna" promocja. Plus pokazuje Klientom dokladnie, ze ma ich w czterech literach. Roznica pomiedzy nie-play a play wynosi "troche" wiecej niz roznica w MTR. Do tego kolejny bubel marketoidow mowiacy wylacznie o 72 gr do Play. A co z MVNO Netii? Moze testy + reklamacje? :)

  • 0

    77.  2009-11-16 11:09:05

    Swiateczna promocja Plusa chyba tylko z nazwy jest swiateczna. Nic nowego w niej nie ma porownujac do wczesniejszej.

  • 0

    78.  2009-11-16 15:40:15

    Alienus - moja tesciowa ma internet w Play. Wszystko dziala b. dobrze.

  • 0

    79. ~  2009-11-16 16:12:47  host: 88.220.105.186

    @58: Hhaha, nie widziałeś reklam orange ani Playa? A masz w ogóle TV? Internet Playa jest tanszy niż Plusa, ale działa tylko w niektórych miejscach i to jeszcze często tak, że szkoda gadać. To tak jakby porównywać fiata 126p np. z toyotą avensis.

  • 0

    80. ~kolo100  2009-11-16 16:16:48  host: ip-85-198-254-241.broker.com.pl

    Zaskoczę cię bo mam tv, nawet włączam i oglądam reklamy, tak się składa, że nie rzucały mi się w oczy reklamy innych sieci tak jak plusa może dzięki trio z kabaretu. Internet mnie w ogóle nie interesuje także nie wiem czy to porównanie było do mnie.

  • 0

    81. ~JA  2009-11-18 16:40:21  host: ogr054.multi-play.net.pl

    Bałwańska promocja i tyle... Ostatnio byłem w orangutanie na przedłużeniu umowy (nie mojej - orangutany to na drzewach powinny być) i laska na moje play-zaczepki jedyne co stwierdziła to to, że nie będzie rozmawiać o play bo "nie lubi" i zrobiła smutną mordkę. Prawie padłem ze śmiechu. Nie ma to jak dobry orangutan-argument. Do plusa to nawet nie zaglądam bo żal okrutny (a kiedyś miałem u nich abo i to dobrych kilka lat - chyba z 5) :D

  • 0

    82.  2009-11-24 10:40:13

    Tak tak bałwan to bałwan za 55zl to powinno być 189 +1min gratis 1min=29gr a play jak da edge z dużą przepustowością to biorę internet:)

  • 0

    83. ~  2009-11-27 15:39:17  host: host8-86.btk.net.pl

    reklama o bałwanie tak brzmi:w plusie masz nowość nokię dotykową muzyczną ciuch ciuch i 4-gigową więcej nic nie powiem żeby się nie rozpłynąć

  • 0

    84. ~player  2009-11-27 23:01:49  host: chello084010050164.chello.pl

    jak przechodze kolo salonów plusa to się nie moge powstrzymać od uśmiechu. wiecie dlaczego?

  • 0

    85.  2009-12-13 09:36:19

    Ojej, fanatycy Playa w wątku o Plusie. Niech się wypowiedzą wasi znajomi co płacą 70-80 gr za minutę rozmowy z wami. Ale zaraz... przecież oni też mają Playa!

  • 0

    86. ~  2009-12-13 10:08:08  host: p09-10.opera-mini.net

    Do 85: olej fanatyku w3. W3 tyle ździera ze swoich klientów a jakoś gaduair może dać do play i polsat 49gr/min brutto a mbank mobile w zależności od taryfy prepaid albo 19gr/min brutto albo 27gr/min brutto. No i kto tu z kogo ździera fanatyku w3?

Dodaj swoją opinię