Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Balicki: w tabletach najważniejsze są aplikacje

Balicki: w tabletach najważniejsze są aplikacje

WitekT 13 Sierpnia 2012 08:55

0 0
balickimTani tablet bez aplikacji to ramka ze zdjęciem, do tego z nienajlepszym wyświetlaczem. Niestety, niektórzy przekonują się o tym dopiero po zakupie - mówi w wywiadzie dla TELEPOLIS.PL Jacek Balicki, dyrektor marketingu polskiego oddziału Samsunga.

Dalszą część artykułu można przeczytać w dziale Artykuły / Wywiady, bądź klikając tutaj.


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 40
  • 2

    22. ~sceptyk  2012-08-13 22:45:36  host: 093105049153.krosno.vectranet.pl

    Szybka reakcja na tani tablet w Biedronce. Artykuł: tanie = złe jak znalazł.

  • 1

    23. ~  2012-08-14 03:05:22  host: z32-05.opera-mini.net

    A73 znow bedzie w biedronce po 300 zl.

  • 0

    24.  2012-08-14 08:15:44

    @18,19 Zanim zaczniecie cwaniakować to proponuję zaznajomić się z dostępnymi rozwiązaniami takimi jak tu: http://myapple.pl/content/3586-photofast-i-flashdrive-hd-test-na -myapple-comments8.html Nie potrzeba żadnych przejściówek tylko masz bezpośrednio oba porty: USB oraz 30 pin. Co do samego artykułu to oprócz aplikacji liczy się także stabilność i płynność działania - czyli coś czego żaden tablet z androidem nie jest w stanie zapewnić (niestety) - samsung na tym polu jest liderem partactwa w tym zakresie (żeby 2 rdzeniowy tablet mulił). Jeśli android to tylko nexus 7 lub coś od asusa

  • 0

    25. ~  2012-08-14 08:30:24  host: z53-10.opera-mini.net

    @24 Bez dostepu do app store nie doinstalujesz aplikacji do obslugi tego urzadzenia. A co do wyswietlaczy to potwierdzam ze PLS samsunga jest swietnej jakosci.

  • 0

    26.  2012-08-14 08:46:59

    @25 no tak. Przeciez dostep do AppStore jest zapewniony tylko tej nielicznej kilkudziesiecio milionowej grupie wlascicieli iPada :)))

  • 0

    27. ~piyoter  2012-08-14 08:51:02  host: 80-48-219-10.pub.krusz-lan.pl

    @24 I cenę będącą 7-10-krotnością zwykłego pendrive lub karty pamięci o analogicznej pojemności. A bajki o muleniu samsunga i płynnosci ajpada mozesz pisać na wspomnianym portalu :D

  • -1

    28. ~  2012-08-14 09:27:20  host: ibp66.internetdsl.tpnet.pl

    @25 - przestań pajacować, 8GB za 220zł? Cztery lata temu kupiłem 8GB za 119zł. Już nie mówię o 16GB za 380zł!! I tylko Fat32 - a filmy nagrywam 1080P, czyli 23 minutowy film mogę zgrać.

  • 2

    29.  2012-08-14 09:47:41

    @27 Bajki powiadasz? To ciekawe bo sam jestem użytkownikiem androida i wiem co mówię (w tym przypadku piszę)Porównywałem swojego HTC ONE S i byłego już SGS 2 do tabletów samsunga i widziałem jak to działało (zamulało, długo się wczytywało, lagowało) podczas gdy na sgs 2 i one s wszystko było płynnie.

  • 0

    30. ~Gecon  2012-08-14 11:26:12  host: klapa.denko.com.pl

    Po co się licytować co jest lepsze, każdy wybrał to co jest jego zdaniem bardziej odpowiednie. Ja wybrałem iPada i nie mam żadnych problemów z jego wykorzystaniem i nie bardzo wiem po co mam podłączać do niego pendriva.

  • 0

    31. ~  2012-08-14 11:52:25  host: 89-73-204-103.dynamic.chello.pl

    Chyba raczej: i nie bardzo wiem gdzie mam podłączyć do niego pendriva ;)

  • 0

    32.  2012-08-14 12:43:32

    @31: dyskietki też się nie da podłączyć, co za shmelc

  • 0

    33. ~  2012-08-14 13:16:50  host: dbv111.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Mam iPada oraz telefon z Androidem, bardzo wygodnie korzysta mi się z jednego i drugiego, a nawet zaprzęgam oba ustrojstwa do współpracy. I tak się zastanawiam, o co wam chodzi w tych przepychankach.

  • 0

    34.  2012-08-14 13:30:02

    A jakież to Samsung daje super aplikacje, których nie da się używać na chińczyku za kilka razy mniej $?

  • 0

    35.  2012-08-14 13:34:31

    I nie mówię to o CoClever z Biedronki za 300zł ale np. o Ainol Aurora II, który ma 2x15GHz, 1GB RAM, ICS i ekran IPS.

  • 0

    36.  2012-08-14 13:34:58

    2x1.5GHz oczywiście :)

  • 0

    37. ~Marek  2012-08-15 11:11:51  host: ip-37-209-147-211.free.aero2.net.pl

    Do Witka - proponuje napisac artykul o serwisach.Uwazam osobiscie ,ze nokia traci klientow nie ze wzgledu na to ze nie idzie z biegiem czasu majac nowe super smartfony,ale dlatego ze serwis maja so d...Wielu ludzi czuje sie oszukanych przez co nie kupuja juz tej marki.Telefony leżą dlugo,sa nienaprawiane,po 5 naprawach nie sa wymieniane na nowe modele,wyimaginowane zalania.To wszystko wpywa zle na marke nokia.

  • 1

    38. ~Lucjan  2012-08-16 00:50:50  host: 31.178.125.223

    Android to muł, jeszcze gorszy jeśli chodzi na szajsungu...

  • 0

    39. ~  2012-08-16 08:06:27  host: z19-02.opera-mini.net

    Marek - pracuję w telefonach, i o ile Nokia mogłaby się bardziej przyłożyć do jakości, tak Regenersis jest świetnym serwisem. Telefony wracają średnio po 7 dniach, już nie pamiętam kiedy by było jakieś dziwne zalanie czy zawilgocenie - a telefon przed piątą naprawą to już dawno my jako op wymieniamy z niezgodności. PS Tak tak Lucek....

  • 0

    40. ~Romuś  2012-08-17 02:54:05  host: ckp156.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Jak długo jeszcze ta złota myśl będzie newsem dnia?!

  • 0

    41. ~strzalka  2012-08-17 12:45:41  host: adio72.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Pozwolę sobie nie zgodzić sie z Panem od samsunga. Kupiłam Tracer ovo i jestem b. zadowolona, bo net po vwi-fi hula aż miło, darmowe aplikacje do ściągnięcia, dla dziecka do oglądania bajek, nauki literek itp. świetnie się sprawdza. No i kosztował 399 zł

Dodaj swoją opinię