Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości B5100 - kolejny Samsung z Symbianem

B5100 - kolejny Samsung z Symbianem

Q! 9 Czerwca 2009 17:08

0 0

samsung b5100Samsung pracuje nad nowym telefonem ze średniej półki - modelem B5100, który pracować ma pod kontrolą systemu Symbian S60.

Nowa propozycja Samsunga to telefon posiadający ekran o rozdzielczości QVGA (240 x 320 pikseli) oraz aparat fotograficzny o rozdzielczości 3 Mpix, wyposażony w diodę LED. Zdjęcia będzie można zapisywać na kartach microSD.




Model obsługiwać ma transmisję danych w technologii HSDPA. Na jego pokładzie nie zabraknie również modułu WLAN, GPS, Bluetooth oraz obsługi USB 2.0. B5100 oferować będzie również wsparcie dla materiałów wideo zapisanych w formacie DivX.

Na chwilę obecną nie jest znana ani data premiery, ani przewidywana cena

Źródło tekstu: iDNES, wł     

Dodaj do:
w sumie: 11
  • 0

    1. ~ghostdog  2009-06-09 17:36:36  host: user-89-108-214-207.mobile.playmobile.pl

    Konkurencja dla e51/e52...

  • 0

    2.  2009-06-09 17:57:04

    Ale mutant :) Klawiatura jak ze slajderów Samsunga. Telefon chyba jeszcze brzydszy od mojej N82.

  • 0

    3. ~kruk  2009-06-09 18:23:17  host: host-89-229-142-166.chelm.mm.pl

    jesli bedzie za ok. 600 pln to wroze mu sukces.

  • 0

    4.  2009-06-09 19:32:40

    Na pozor wydaje sie ten Samsung nastepca i550w ale cos mi sie wydaje ze nie bedzie od niego lepszy. Wyswietlacz wyglada na mniejszy, reszta mniej wiecej ta sama. Jak dadza silniejsza baterie i dobra cene to bedzie to ciekawa alternatywa do nokii e51 bo do e52 to nie ma co latac.

  • 0

    5.  2009-06-09 20:37:00

    Zbyt urodziwy to on nie jest,widziałem go wcześniej na stronie Komórkomanii i Engadget.Konkurencja dla Nokii E52?,to żart?

  • 0

    6.  2009-06-09 20:54:56

    Oczywiscie jeszcze jedna zasadnicza roznica miedzy tym Samsungiem a i550w to taka ze tu mamy joya a w550 ma trackballa.

  • 0

    7.  2009-06-09 22:16:51

    Gdzie ty tu joya widzisz ?

  • 0

    8.  2009-06-09 22:40:15

    Przeglądałem tego newsa na komórce, fotkę również i tak mi się wydawało. Teraz widze tego Samsunga na 19' monitorze i mam wątpliwości. To w końcu co on tam ma do nawigacji?

  • 0

    9. ~  2009-06-10 07:45:25  host: gsl130.internetdsl.tpnet.pl

    Do nawigacji to ma gpsa :) Żartowałem - środkowy klawisz nawigacyjny (ten kwadratowy).

  • 0

    10.  2009-06-10 09:49:08

    ok :)

  • 0

    11. ~HWDP  2009-06-26 17:33:52  host: 77-254-136-140.adsl.inetia.pl

    wygladem to konkurencja dla noki 3310

Dodaj swoją opinię